[quote name='Nicol']
...Skoro pani z Wrocławia sie nie odezwała to chyba już nie jets zainteresowana, niestety :shake:, szkoda bo to była ogromna szansa dla niego....[/quote]
Nic dziwnego jak tutaj jakieś od początku naskoki były na jej osobę... że daleko i w ogóle... :-( A jaka to różnica dla psinki czy będzie w W-wie, Wrocławiu czy Szczecinie - ważne żeby była dobra opieka i pies żeby był szczęśliwy!