Jump to content
Dogomania

Wisełka

Members
  • Posts

    4248
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wisełka

  1. [quote name='brazowa1']przybyłam z watku Betki. Najbardziej podoba mi się własnie ten tekst z pierwszej strony watku :) hahahahha,chciałam zadac pytanie ,czy Cię nie korci,żeby go wyskubac,bo z takim futrem,to aż ręce świerzbią,ale doczytałam :)[/QUOTE] Hehe, by mnie dziabnął nieraz swoimi gigantycznymi zębami jak na jamniora :roll: Jest taki kudłaty nie dlatego że nie chcę go czesać, po prostu jego się nie da....... :razz: Wycięcie kudła graniczy z cudem.... a że chłopak ma coś z tchawicą to nie lubię mu kagańca zakładać - no tylko do weta bo mus....
  2. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  3. Cześć Loluś :) Dawno mnie tu nie było :roll:
  4. [quote name='Lu_Gosiak']Wiosna jest jej szefową - to Ona miala ten wypadek[/QUOTE] O mamoooo :( :( :(
  5. Wisełka

    Metamorfozy

    Kocham te metamorfozy :) wygląd zmienia się - to prawda, ale ta radość na pysku :loveu: BEZCENNA :loveu:
  6. No to widocznie Betka i Guciosław mój to arystokracja i to taka z "wyższej półki" ;) Wątek Gucia jest, aczkolwiek rzadko tam piszę, ale zerknąć możesz :) zobaczysz jak wyglądają moje łobuzy ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/138149-Wroc%C5%82aw-Jamnik-szorstkow%C5%82osy-tak-po-prostu-go-oddali!-GUCIO-MA-DOM-[/url]!
  7. Argusek hooopsaj po domek :) Ciekawa jestem co u ciebie słychać :roll:
  8. Jest cudna... ale te łapki nadal mnie przerażają :roll:
  9. Śledzę na bieżąco... ale nie wiem co mam napisać, poza tym że [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]obaczus nie jesteś niczemu winna!!!! [/B][/SIZE][/COLOR]:calus::calus::calus:
  10. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Zapraszamy na bazarek Ząbkowy :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227545-Pi%C5%82eczki-antystresowe-dla-ludzia-albo-dla-zwierzaka-%29-dla-Z%C4%85bka-do-3-06-godz-22-00[/url][/B][/COLOR][/SIZE]
  11. O ranyyy, kupę lat... ;) Ja z dogo zwiałam na jakiś czas ;) Ale TY Bugi Ługi w mojej pamięci Forever ;) jeszcze większy łobuz od mojego Docka ;) hihihhi Co ostatnio zmajstrowałeś?? :evil_lol:
  12. [quote name='Isadora7']Jeszcze nie bo jeszcze nie ma wyników badań. Od tych wyników wszystko zależy.[/QUOTE] To cierpliwie czekamy... ale w sercu trochę niecierpliwie ;)
  13. I ja wróciłam na dogo :) i nadal pamiętam Ząbasku o Tobie ;)
  14. Na rączkach u kogoś ...ok ale jak sama stoi to mnie te łapki... przerażają!! Jaki to musi być ból :placz: A już wet wykombinował jak Foczki łapki operować??
  15. Słów mi brakuje więc chociaż podniosę :roll:
  16. Kacperku no Ty jesteś normalnie moją miłością :loveu: :loveu: :loveu: Kurczakiii, jesteś bardzooo podobny do mojego pierwszego pieska Hektora którego dostałam jak miałam 7 lat!!! Ile Ty chłopaku masz latek :cool3: może Ty potomkiem Hekcia jesteś :-o :p :lol::lol:Zapraszamy ponownie na bazarrr z podpisu w 50% przeznaczony dla Kacperka :lol::lol:
×
×
  • Create New...