A JoSi to ten komputer chyba myszy zjadły :evil_lol:
Nie ma jej i nie ma, aż dziwnie że tak długo...
I za fotkami Froci się stęskniłam i chciałabym wiedzieć ile wynosi jej wózeczkowy rekord prędkości, a może już gumę złapała hihihihi albo policja mandacik wlepiła :lol: