Ten Nivalin dostaje lub dostawała Frotka!! Ona ma paraliż łapek :( JoSi robi jej masaże etc ogólnie poświęca jej na maxa dużo czasu! Puki co na wózeczku jeździ. Bywało że Frotunia stawała na tylnich łapkach, ale leczenie jest długotrwałe. Mam nadzieję że Mikoś ma równie cudowną opiekę co Frotencja :roll: