[quote name='Yorija']Ja to dopiero teraz zobaczyłam!! Jak można sprawić, żeby w Metro sie ogłoszenie pojawiło. Ja chcę Kozaka tam wsadzić. I odbierać telefony telefony
Nochal już ma pewnie dom jak w banku - jest cudny i tyle :-)[/quote]
Sprawić w sumie w 100% się nie da :-(
To po prostu przypadek, fart... Wynik losowania ogłoszeń jakby :( I teraz jest z tym ciężko bo nie wiem czemu ale z 3 ogłoszeń jakie zamieszczali zostało tylko 1 :roll: