-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
znaleziony husky w Starowej Górze k/Rzgowa - PILNE
gameta replied to belka123's topic in Już w nowym domu
a dlaczego pierwszy post został zesytowany? To nie zgodne z regulaminem i nie daje wobec powyższego postu możliwości weryfikacji... czemu zdjęcia są usunięte? -
[quote name='ewa36']Bardzo ładnie. [/QUOTE] ładnie czy nie ładnie, ale widać zrozumiałaś przekaz, a to najważniejsze w komunikacji. Mariamc, jaki jest koszt miejsca u Ciebie? Czy jest ktoś, kto będzie płacił za hotel suczki?
-
a to zależy, gdzie ucho przykładasz. Są wątki, na których głośno ;) Betbet, przecież sama wiesz, że przez dogo psy już nie znajdują domów - nie spotkałam się z takim przypadkiem od conajmniej roku...
-
[quote name='ewa36']O tak, fakty mówią za siebie.[/QUOTE] [quote name='ewa36']Wiesz - no być może faktycznie fora mi się pomyliły. Albo co niektórym pomyliła się hierarchia wartości - tu się raczej nie pogodzimy.[/QUOTE] [quote name='ewa36']A poza tym wszyscy zdrowi ? Wybacz że się do tego nie odniosę - ani do innych oburzeń. Jestem tu dla konkretów. buźka, pa[/QUOTE] [quote name='ewa36']Problem to odnoszę wrażenie nie ja mam. Nie wiem na jakiej podstawie ktokolwiek twierdzi, że sunia oficjalnie ( z naciskiem na oficjalnie) przebywała u mnie w dt ? Ktoś zawierał ze mną umowę w tym zakresie ? Sunia przebywa obecnie w dt u wolontariuszki TOZ Szczecin, która zajmuje się nia pod kątem behawioralnym. I ma po temu wszelkie kwalifikacje, jest to zawodowiec. Sunia bardzo tego potrzebuje, bo nikt nie weźmie jej na stałe z takim zachowaniem jakie ujawnia. I jak najbardziej - MUSZĘ się wyspać i jestem ważniejsza od psa. Niektórzy pracują i jeżdzą samochodem - to mała uwaga odnośnie narażania. Swoje oburzenie z tego tytułu uskuteczniajcie we własnym zakresie - albo zabierajcie małą - zobaczymy, jak długo wytrzymacie. Ktos z oburzonych ma coś konkretnego do zaoferowania ? Jakąs pomoc ? Poza w/w wywodami i oburzeniem ? Jak nie, to prosze nie zaśmiecać watku bo ja nie widze potrzeby aby się przed Wami tłumaczyć. Sunia ma mało czasu - potrzebne ogłoszenia i szukanie dt - jeśli to Wam umknęło w Waszym wielkim oburzeniu . Nikt z Was mi jej nie powierzył i z nikim z Was- tu się wypowiadajacych w tonie wielkiego oburzenia - nie będę niczego uzgadniać. To tyle.[/QUOTE] [quote name='ewa36']W takim razie chciałabym i ja coś dodać. Telefonicznie rzekłaś mi, że wszystko sobie wyjaśniłyśmy - widzę jednak, że najwyraźniej nie. W takim razie ujmę to prosto - to już nie mój problem. Ja również tyle.[/QUOTE] Czytam i nie wierzę! Daaaaawno nie było takiego pustaka na dogo... Dziewczyno, co ty robisz jeszcze na tym wątku? Mam cofkę, jak czytam twoje wypowiedzi. Żenada i wstyd, że ktoś taki jak ty ma wogóle konto na dogomanii...
-
cóż, uspienie faktycznie definitywnie rozwiązałoby problem... Wyślij ten wątek do cocermaniaczki, może znajdzie się jakiś nawiedzony pasjonat... Jak nie to będzie wracał do zesrania, aż w końcu zrobi komuś poważne kuku i wtedy go uspią...
-
[quote name='brazowa1']PS żadnego spaniela nie zwala sie z łożka[/QUOTE] Wiesz, jeden z dwóch paów, jakie kiedykolwiek próbowały mnie dziabnać, to właśnie była spaniel - koleżanka babci miała. Tego skur...la można było głaskać, do czasu gdy bez ostrzerzenia atakował głaszczącą rękę... Drugi to był pekinczyk sąsiadki babci - ten rzucał się jak krokodyl - łapał za rękę i się obracał :-/ Oczywiście byłam wtedy dzieckiem - więc do dzieci nie polecam alni jednego ani drugiego :-/
-
na ch...j brali, skoro wiedzieli o problemach a jest dziecko???
-
Otrują ją, bo załatwia się w szklarni! Kotka na działkach. MA DOM!!!!
gameta replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
już można się cieszyć, czy jeszcze czekać ? -
znaleziony husky w Starowej Górze k/Rzgowa - PILNE
gameta replied to belka123's topic in Już w nowym domu
Jeśli wzięcie 100zł od "nowego domku" jest potwierdzone, to w tej sytuacji nazywa się to WYŁUDZENIE i na miejscu "nowego domku" zgłosiłabym fakt na policję... PKP - coraz więcej gów...a na dogo, coraz więcej... -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
gameta replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Kurcze, podałaś Weszce wymiary? Myślę, że na drybedzie może nie będą się robić odleżyny - długa droga przed nią jeszcze, jak zrobią się dziury a będzie miała dalej leżeć, to będzie lipa :-/ Jeśli nie drybed, to można jej uszyć woreczek z grochem i na nim kłaść... -
Otrują ją, bo załatwia się w szklarni! Kotka na działkach. MA DOM!!!!
gameta replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
Nu, kota, czas do dom ! -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
gameta replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Soema ty w Krk teraz czy w Sando ? Bo jak w Krk, to mogę Ci kupić paczkę podkładów i sobie w którejś aptece byś odebrała, a jak w sando to lipa, bo z przesyłką się nie opłaca :shake: -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
gameta replied to Soema's topic in Już w nowym domu
A nie powinna ona leżeć plackiem całkowicie przez jakiś czas? Przy którymś beniu po operacji tak było, że miał plackiem :-/ Właśnie coś z główką kości miał robione... Fajnie, że jest u Ciebie na DT - ma szczęście :) -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
gameta replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
nie ma za co :shake: chciałabym móc więcej... Mam nadzieję, że radzisz sobie dzielnie. Ja na chronicznym niedoczasie jestem :(