-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Agucha wiem, że Blisss miała jakiś problem z logowaniem i powstały niki z większą ilośćią "S" tzn Blissss - spróbuj pw na taki dłuższy nick... Blissss chyba ma jakieś problemy, bo z jej bazaru też długoooo czekaliśmy na paczki... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
dokładnie - "tych klientów nie obsługujemy" ;) Dodam jeszcze od siebie, że wystawianie bazarków jest taką samą formą pomocy, jak kupowanie na nich. Skoro można wybrać, u kogo chce się kupić a u kogo nie, to według mnie tak samo można wybrać kto u mnie może kupować a kto nie. Nieodpartą zaś potrzebę pomocy finansowej można realizować różnie, niekoniecznie kupując rzeczy ale są bazarki cegiełkowe, allegra w końcu i bezpośrednie deklaracje. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='ulka 1108']gameta, dostałaś to za co zapłaciłaś, to się zamknij, bazarek zakończył się 9 października i nie ma rozliczenia, co wchodzę na wątek to widzę post z napisem " tu będzie poźniej rozliczenie ", którego do dzisiaj nie ma i dlatego nie dostałam żarówek, a twój zakaz gameta możesz sobie wsadzić, ja nie muszę kupować na bazarkach, myślałam, że w ten sposób pomagam psom w potrzebie, ale widzę, że u niektórych zawiść bierze górę nad potrzebami zwierząt[/QUOTE] Właśnie za takie chamskie zachowanie masz zakaz zakupów u mnie na bazarkach - już ci kiedyś tłumaczyłam, na czym polega pomoc i na czym polegają bazarki. Każdy tu ma swoje życie i swoje problemy, nie siedzi non stop w necie na dogo i nie jest sługą udzielnym, żeby być na każde skinienie, czego ty zdajesz się wciąż nie rozumieć. Napisałam to, co powinnaś zrobić w tej, omawianej sytuacji - skontaktuj się z osobami wysyłającymi, pewnie nawet nie wiedzą, że nie wszystko zapakowali... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='ulka 1108']proszę o zajęcie się bazarkiem Kamilawy [url]http://www.dogomania.pl/threads/192187-Srebro-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-kosmetyki.-Zaczynam-rozlicza%C4%87-[/url]) , bazarek zakończył się 9 października, do dzisiaj nie ma rozliczenia, wylicytowałam na nim 2 dezodoranty i 3 żarówki energooszczędne w sumie na kwotę 20 zł, po kilku prośbach dostałam w końcu dane do przelewu, ale były podane tylko koszty wysyłki 5 zł, więc wpłaciłam 25 zł, na wątku wpłata została potwierdzona to wszystko w porządku, czekam na przesyłkę. Dostałam dzisiaj, ale tylko 2 dezoranty, żarówek nie dostałam. Chciałam zaznaczyć, że pomagam prawie wyłącznie finansowo, a takie sprawy zniechęcają do pomocy.[/QUOTE] A czemu o braku żarówek nie napisałaś najpierw na wątku i do wysyłającej a potem dopiero tutaj? Odpowiem: nie mogłaś się powstrzymać. Nienadarmo masz odemnie zakaz bazarkowy. To jest wątek ostatecznych rozwiązań. Napisz tam na wątku, napisz na pw i dopiero po tym, jeśli nie zostaną dosłane, to możesz tu pisać. Czego oczekujesz teraz? -
Otrują ją, bo załatwia się w szklarni! Kotka na działkach. MA DOM!!!!
gameta replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
Masakra.... -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
gameta replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa, nie oszukujmy się, wszyscy wiedzieliśmy, że zabranie Hopa będzie dla niego traumą. Może zdąży docenić, co dostał, a może wcale nie... -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
gameta replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
eeee nie wiem co powiedzieć... jak ochłonę to wrócę... -
[quote name='agack222']jestem z Kielc.[/QUOTE] No to porażka, choć możesz zapytać na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odeszła-za-TM-*-*-*-czy-inne-też-odejdą?p=15591253#post15591253[/URL] A teraz tak mi się nasunęło - coś modzi pisali o zmianach w regulaminie, że na sterylkę "domnej" suki można bazarować... Więc chyba byś się kwalifikowała jednak :)
-
A skąd jesteś? Może jest w pobliżu jakaś organizacja, która pomoże ze sterylką...
-
wiecie co, opadło mi dzisiaj wszystko... nie będę się rozpisywać, ale dostałam maila, w którym jest napisane m.in.: "teraz ropuszczają ja pozwalając siedziec w łożku i gryść kosci kiedy wiadomo ze nikt rozsądny na takie coś nie pozwala i ten pies znowu z dt pojdzie w jakieś gorsze warunki" Postanowiłam nie odpowiadać...
-
Otrują ją, bo załatwia się w szklarni! Kotka na działkach. MA DOM!!!!
gameta replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
długo idzie z tej szkoły... -
Otrują ją, bo załatwia się w szklarni! Kotka na działkach. MA DOM!!!!
gameta replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
no i nie mam Ci jak pomóc - kota mieć nie mogę, nawet na chwilę :( Ludziów, którzy mogą mieć a nie mają - nie znam :( -
Dorotko daj mi konto na pw dorzucę 20zł - więcej nie mogę...
-
Dziękuję. Za wszystko bardzo serdecznie dziękuję. Tego, że nie ma szczepień aktualnych to też się obawiałam :( Kana, duży buziak dla Ciebie :) Z tego co wiem, to Esti nie siedziała w hoteliku w kojcu tylko była u babki w domu - takiej prywatnej, w bloku, co dorabia sobie przetrzymywaniem psów podczas urlopu. Fajna jest, prawda?
-
A jak sprawdzić, czy się ma nierozliczony bazarek? Bo mi się wydaje, że mam wszystkie rozliczone, ale chciałam się upewnić...
-
[quote name='kakadu'][SIZE=1]ps -pisalas wczesniej o multicytatach, czy mozesz mi napisac gdzie jest magiczny przycisk do ich robienia? wstyd sie przyznac, ale nie mam pojecia, a odpowiadanie kazdemu w oddzielnych postach jest faktycznie denrwujace i zabera czas...[/SIZE][/QUOTE] na dole postu masz w szeregu" odpowiedz, odpowiedz z cytatem i taki dymek z plusem - zaznaczasz tym dymkiem z plusem wszystkie posty, na które chcesz odpowiedzieć i klikasz potem "odpowiedz z cytatem" :) A od wyżłów jest Tanitka
-
To jeszcze ustalcie między sobą, [B][U]komu [/U][/B]pies zostanie wydany z obecnego domu, bo ja już pisałam wcześniej, że na siebie jej nie wezmę. I nie dołożę ani złotówki, bo nie mam. Esti nie mieszka obok mnie, mieszka w innej dzielnicy Gdyni - sąsiedniej, ale innej - nie mam możliwości więc "podejrzeć".
-
Hej hej Wredne! Jak tam Młoda? Dziewczyny, bo ja mam pomysł na akcję-edukację. Przecież każda z nas (no może nie każda, ale kilka na pewno)poza dogo siedzie jeszcze na jakimś forum. Ja np. zaglądam na trójmiasto. I wiecie, to niesamowite, ale co co ludzie mają we łbach odnośnie zwierząt, to tylko na takim forum nie zwierzęcym widać. Np. sprzedarz z pseudo - jak wszyscy sobie chwalą, douszczanie suk, bo przecież musi, bicie i kopanie psa, bo się nie słucha oraz nagminne oddawanie. I tak sobie pomyślałam, że założę temat na dogo, w którym będzie się wklejać linki do takich tematów na obcych forach a dogomaniacy będą tam chodzić tłumaczyć. Nie, żeby jedna osoba musiała się z tym męczyć, tylko kupą dogomaniacy. Ale nieskładnie piszę - rozumiecie o co mi chodzi? Dobry pomysł według was?
-
Omi, nie życzę sobie żadnych twoich insynuacji pod moim adresem. Jesteś na dogo od września tego roku, nie wiesz, co się działo tu na wątku wczesniej. A pisanie posta pod postem jest niezgodne z regulaminem dogo - albo edytuj albo korzystaj z multicytatu. Jeszcze jedna nawiedzona osoba na tym wątku a spowrotem poproszę moda o zamknięcie tematu. Omi, Kraków nie jest na końcu świata - przyjedź i ją weź. Pier....ć zza komputera wielu potrafi.