Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. Kordonia dziękuję :loveu: nie mogę się doczekać (prawie jak bym ją miała mieć na zawsze :oops:) Ech, jutro się widzimy :)
  2. [quote name='__Lara']Znowu komedia się robi, ehhh...dalej nic nie wiadomo, gdzie Wanilka idzie, czy jest dalej w schronisku czy nie, mierzi mnie już to.... Dalej nie wiem co mam robić z pieniędzmi Wanilki, czy jeszcze są jej potrzebne???...i co z opłatą za allegro chow chow plus prowizja...co z opłatą prowizji za allegro Wanilki....[B]czy ktoś mi odpowie??????????????[/B] [U][B]rzeczowo i konkretnie????[/B][/U][/quote] Lara, dla mnie proste - z tego co uzbierane opłać allegro, bo przecież allegro to też pomoc dla psów, a na to było zbierane. Co do reszty - wcześniej podałam linka na bardzo potrzebującą i chorą psicę - popatrz, i daj znać co o tym sądzisz
  3. Napiszcie mi coś więcej o niej jeszcze, bo wydawało mi się, że kiedyś było na pierwszej a już nie ma - jak długo siedzi w schronie ? Bo że własny pan ją oddał to już wiem :placz: I że nie reaguje na Balbinę - ale imię to zmienimy, bo mi się ta "Balbina" strasznie nie widzi :roll:
  4. Ja jestem za Kleksem :p
  5. Tak, podnoście, bo pomoc, szczególnie finansowa się przyda :roll:
  6. arjuna - przez Ciebie zalogowałam się na miau :evil_lol: Fajnie, że tak raźnie włączyły się do akcji :loveu: Giselle, czekam na jutrzejsze DOBRE wieści po spotkaniu twoim z księgową - jestem ciekawa, jak stoimy :roll:
  7. [quote name='arjuna']Spotkało mnie własnie coś, co po prostu zaskoczyło mnie totalnie. Założyłam temat a forum miau z prośbą o pomoc w zbvieraniu na stół operacyjny. Osoby z Miau pokupowały nasze cegiełki na allegro, ale na tym nie koniec...Ich pomoc jest znacznie większa..Zresztą sami zobaczcie: Miau.PL :: Zaloguj Z taką pomocą, nie uwierzę w porażkę-zanim marzec się skończy, salka będzie urządzona-zobaczycie! Nie mam konta na mau :placz: Co tam jest ? :roll: A na zalogowanie się do tego sklepu czeka się 48h - wysłałam wczoraj i czekam :roll:
  8. Będę jutro po 13tej a przed 15stą - bardziej nie mogę określić, bo nie odemnie zależy :) Strasznie się cieszę, że wszystko ok po zabiegu Ewcia :loveu:
  9. Marka, pomysł nie jest zły, gdyby nie ale: - używany najtańszy stół znaleźliśmy i do niego brniemy - dokładnie 2160zł - większość lecznic nie ma maila, o czym przekonałam się ostatnio szukając zaginionych psów Zbójiniego - na 100 lecznic całe 3 miały maile - przeglądamy ogłoszenia - najczęściej takie rzeczy są wystawiane na sprzedaż, bo to duże i nie ma gdzie trzymać, i pochodzą z likwidacji lecznic, czyli oni też chcą zarobić bo - taki stół zasadniczo jest raz na całe życie lecznicy :roll: Gdyby coś Ci się rzuciło w oczy - pisz, oczywiście, że szukamy jak najtaniej, ale musi być sprawny, bo też szukamy raz na zawsze :roll:
  10. No to wieści: Jeżeli niebo się nie zawali (czego nie przewiduję) to jutro osobiście zjawię się w Elblągu po suńkę :) Szczegółów nie wyjawię, bo akcja jest trochę partyzancka i pomoże mi ktoś, kto mógłby mieć problemy jak by to się wydało ale... [B]dzisiejsza noc będzie ostatnią nocą w schronisku dla Balbiny[/B] ;) Dajcie znać, jak się bestia po zabiegu czuje :roll:
  11. Kordonia podałaś mi zły numer na twoją komórkę - czy ktoś mi może podać prawidłowy, bo mam pilne pytanie ?
  12. A bazarek tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-gigant-nowe-na-str-5-wszystko-na-walke-z-nowotworem-julki-do-01-03-09-a-131862/[/URL] Oczywiście serdecznie zapraszam :p
  13. O zooooooo! Mareksy genialny pomysł ! Może grupowo się wybierzemy? Ja też już sto lat nie byłam i chcę zobaczyć żyrafę - brązowa, ty kiedy byłaś ? Żyrafę widziałaś ? Laski, co wy na to? A poza tym brązowa, jak masz znajomości w zoo, to może nas wpuszczą gdzieś na mizianie do klatki :diabloti:
  14. Brązowa - zdjęcia genialne :) Koks wspaniały? Oczywiscie! Przecież piszę to wam od roku :p Na zdjęciach jest fotel a nie kanapa :eviltong: no ale fakt, kanapę mam w podobie :) I ryby też dziękują za pochwałkę ;) Ale powiem wam, że jestem pod wrażeniem, że tak blyskawicznie wszystkie się pojawiłyście na wątku :crazyeye: Brązowa - papla :eviltong: Fajnie, że jesteście. Brązowa raz jeszcze wielki dzienkun :evil_lol:
  15. No Laski, bazarkując czekam na wieści co u suni - lepiej ???
  16. Aaaaaaaaa teraz zauważyłam (choć zmęczona jak koń po westernie, a może dlatego właśnie) - Giselle - jaki jest tytuł tego wątku ??? I jak się stosujesz ??? :mad: Czekam na dobre wieści od walczącej z zapałem Gisell. I nie przeczytam żadnego złego słowa na wątkach - słowo! zamknę oczy i pominę :diabloti:
  17. W ramach innych bid w potrzebie - sunia bardzo chora, nikt nie chce pomóc :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/warszawa-julka-zabrali-jej-dzieci-pobili-wyrzucili-122926/[/URL]
  18. Brązowa :Rose: Jesteś wielka - tyle Ci powiem :) Dziękuję Ci z całego serducha :loveu: Zaraz spadam spać, jak tylko się wyskubię do końca :diabloti: Siedzę z pęsetą i łowię :cool1:
  19. Jejku, dziewczyny przestańcie, bo mi głupio :oops: Ale dziękuję za wszelką otuchę i słowa wsparcia :loveu: Najważniejsze jest, żeby szybko znalazła się u mnie :roll: Kordonia - brazowa prosiła o te stópki i kufę (sam pyszczek) żeby ostrzyc, bo tego najbardziej psy się boją, a kufę pewnie i tak będziecie strzyc do zabiegu na zębach - czyli pod znieczuleniem, więc suńka nie bedzie miała bezsensownych stresów :) Natomiast kazała mi pisać prawie w sekundzie, że broń boże nie resztę, bo jak źle się zrobi to 6 miesięcy odrasta, żeby ją na ludzi (znaczy pudla) ostrzyc :evil_lol:
  20. Kodronia, BARDZO WAŻNE! Brązowa (czyli groomerka) pyta kto będzie strzygł pudlicę? Jeśli groomer, to ma błogosławieństwo, natomiast jeśli ktokolwiek inny to żeby ogolili TYLKO KUFĘ I STÓPKI I BROŃ BOŻE NIC WIĘCEJ !!! Brązowa chce resztę sama... Proszę, miejcie to na uwadze :roll:
  21. Kordonia super wieści - ja cały czas myślę nad transportem, mam nadzieję, że szybciutko wszystko się uda :multi: Odezwę się jeszcze później, bo właśnie mam gościa i tak tylko jednym okiem łypnęłam :evil_lol:
  22. I ja przyszłam, ale nijak pomóc nie mogę :shake: Na DT biorę pudlicę z Elbląga, też kasa będzie potrzebna na sterylkę :-(
  23. [quote name='AdaK'] gameta o co ci chodziło nasza klasa mam owszem.[/quote] No to wklejaj zdjęcie Dago, opis z linkiem do allegro i polecaj znajomym zdjęcie :p
  24. [quote name='sleepingbyday']trzeba to do allegro dopisac. ten piękny pies mógł zyć.[/quote] Eeeeeee a panienka dawno nie była :p Wczoraj zuzlikowa dopisała :roll:
  25. [quote name='kordonia']Gameta :) Jelsi zdecydujesz sie na tymczas, to umowa w schronisku bedzie podpisana na Twoje nazwisko, jako DT, potem spiszesz umowe z domem ostatecznym. Jelsi cghodzi o sunie, to musisz poamietac,z e pudel ma 10 lat, zęby ma w ninajlepszym stanie,.Nie utrudniają jej normlanego jedzenia,ale jeden kieł dolny jest wykrzywiony, tzn., kryzwo urśnięty, co nie dodaje jej uroku. Poza tym kamień na wszystkich ząbkach dośc spory. Mnóstwo kołtunów, których nie zdecydowaliśmy sie ścinac, póki jest zimno, wiec w warunkach domowych warto by było ja ostrzyc u fryzjera.[/quote] Kordonia, ale ja już się zdecydowałam :) Wiem, wiem, wiem - mam nadzieję, że z pomocą dogomaniaków (może jakiś bazarek :cool3:) uda się ją odkamienić i wysterylizować (ona nie jest ciachnięta, prawda?) O ostrzyżenie jej poproszę Brązową - ona była groomerem, myslę, że się zgodzi ;) A tak wogóle to ja też mam krzywy ząb :evil_lol: Edit: z umową nie ma żadnego problemu - dowód mam już ładnych parę (w sumie to naście) lat :)
×
×
  • Create New...