Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. ich auch nicht:shake::evil_lol: no właśnie tak myślalam, zeby ja na mazowsze przenieść Lolcie pooglaszalam jeszcze w paru innych miejscach w Niemczech. Predzej czy pozniej musi cos z tego wszytkiego wyjsc.
  2. muszę się pod tym małym:) offikiem podpisac rękoma i nogoma:lol:
  3. Tolkowi też jutro zrobię ogłoszenie. Nicol czy on ma już alegro?
  4. szczeże mówiąc nie mam pomyślunku żadnego. Nie wiem kto zechce starą kaukazkę:( A ona tak nie lubi byc w schronie z innymi psami. Nic im nie robi- wręcz przeciwnie, ale schroni od nich- jest zupełnie innym psem niż one:(
  5. gdzie przebywa teraz maluszek? zrobie mu ogloszenie na razie na adopcjach org, tylko tam trzeba zaznaczyc wojewodzctwo przynajmniej
  6. Lolitka pilnie szuka domciu. Lolcia chce miec wlasny stały domek:lol:
  7. Ty sobie śpij, a ja Cie będę podrzucać:)
  8. teraz wiem czemu mialam takie problemy ogladac te moje ogłoszenie. Bylo jakoś na próbie, a potem zniknęło, a dziś dostałam wiadomość, że już jest jedna Lola- zaraz koło Rudzielca:mad::evil_lol: i moja została usunięta RM - wypchnęłaś mnie:lol:, ale za to widzę je teraz wszystkie:)
  9. wklejam tą piosenkę co prawda wszędzie ( "ci":razz:, którzy mnie śledzą bedą o tym wiedzieć), ale uważam, ze jest napisana dla Stinki- pies, co wymiata:lol: http://pl.youtube.com/watch?v=dQIyGEPov50&feature=related
  10. Pan Kracy dla Czaruchny na noc:) [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=dQIyGEPov50&feature=related[/URL]
  11. aaaaaa..poważnie zastanawiam się nad zmianą niku. Charly jest jak bułka z serkiem homogenizowanym, kobra byłoby świetnie. hm..:cool1:
  12. dobrej nocy. No Mru też Cie wszędzie widzę :evil_lol::evil_lol:
  13. super, nie:evil_lol: (to Orphy)
  14. nagraj to. albo zdjecia dawaj. no takich cudow to nie widzialam jeszcze:evil_lol:
  15. Akselku syneczku-trzymamy kciuki za Twoje zdrowie:) ps. coraz ładniejszy się chlopiec robi. Taki chyba jednak nie tylko boksiowaty;)
  16. dziewczyny tak a propos śmiechu..to paść idzie oglądając te zdjęcia wychowanego psa przez kota (szczegolnie drugie zdjecie...i ta mina..):errrr::errrr:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10547709&postcount=68[/URL]
  17. :evil_lol::evil_lol:
  18. Charly

    Metamorfozy

    :evil_lol::evil_lol: nie odbiega. Metamorfoza z psa w kota:evil_lol::loveu:
  19. to znaczy, ze korzystniejsze byloby odbierac szczeniaka juz wczesniej do nowego domku niz wedlug wskazan w 8 tyg., czy chodzi o pracę z nim nadal będącym przy matce?
  20. tak a propos wychowania w młodym wieku...proponuje zobaczyc te zdjecia:roflt: http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10547709&postcount=68
  21. jak żyje czegos tak genialnego nie widzialam, achahhahahahahahah daj to też na metamorfozy...padnę zaraz heheheh wiesz- musisz być genialna opiekunka dla nich. Tylko wtedy zwierzaki rozwijaja tak indywidualne i ciekawe cechy:loveu:
  22. :crazyeye::crazyeye::-o:-o :roflt::roflt::roflt:
  23. [quote name='majku33krakow']kto mnie sciagnie z czarnych kwatkow?[/quote] w sumie to ta osoba, która tam Cie umieściła chyba. Niech najlepiej napisze do Malva. Malva układa czarne kwiatki na nowo- to teraz to jest prowizorka. Ale i tak po co masz tam jeszcze dluzej istniec.
×
×
  • Create New...