-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Charly replied to Ewkaa's topic in Organizacje
[quote name='myschonok'] Besitzer- dana rzecz nalezy- a halter- temu jest ta rzecz powierzona, on ja trzyma, przetrzymuje.[/quote] Besitzer to ktoś, kto daną rzecz ma faktycznie w swoim posiadaniu. Ale dana rzecz [B]nie należy[/B] do niego. Nalezy do właściciela ( czyli do Eigentuemer) -
takie zdjęcia są najlepsze: Ja i mój pan:loveu: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8982/img6406large.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9438/basia640x480.jpg[/IMG] by Vitka
-
biedny zmęczony piesek biurowy. Łazi krok w krok za czlowiekiem, nie spocznie na swoim poslanku, nie chce sama w biurze siedziec..Zmęczona oczki zamyka, chodzi wolniutko ale chodzi. Tak mi jej żal. pOwinna leżeć na swoim posłanku w ciepełku, a nie ze strachu przed samotnością cały czas być w ruchu. Basia jest cudowna. Gdyby ktos spokojny i starszy ją zechciał bylby duet wyśmienity. Baśka jest mądra, odważna, lojalna. zrobię jej jutro allegro.
-
kilkumiesięczny SZCZENIAK - Pitek już we własnym domu! :)
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='doriss525']ja go biore[/quote] hihihi:biggrina: :oops: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']znam sytuację z nieobiektywnych relacji teściowej - podobno Łucja najpierw "uderzyła ją nosem w goleń [B]z całej siły"[/B] a następnie "wytrąciła jej ser z ręki" [/quote] :roflt::roflt::roflt: -
młody jamnik znaleziony pod Warszawą... znalazł się jego pan...
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
o jejku Mru macie teraz 5? :-o:roll::shake:. A jak Gacek lubi "kolegę"? -
no ja też:) Wierzmy w czary i Grubcia nowy dom.
-
Grubcio w ogóle się załamuje. za dlugo już czeka. Ileż mozna...:-(
-
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Charly replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziewczyny nie macie mozliwości zeby staruszki razem dac do jednego boksu? albo przynajmniej z przodu blisko biura? albo gdzies do izolatek, jeśli jest miejsce...:-( -
Agnieszka, ale masz córunię prześliczną. Wygląda jak Jessica Alba. Już dziś kup odpowiednią smycz, a za kilkanaście lat strzelbę na facetów:evil_lol:
-
Basia awansowala na psa biurowego, co oznacza, że łazi za nami krok w krok, czuje się coraz pewniej i marudzi, jeśli nie może wejść za nami do toalety:lol: Może teraz ktoś szybciej ją zobaczy. Tak jak Przecinka czy maleńką Aleksię:)
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='maugo']Dzisiaj miało miejsce wielkie wydarzenie KOMA ZASZCZEKAŁA. Moje trzy gady kieszonkowe darły japy ile wlezie Komie nad głową i mała się zdenerwowała i postanowiła im powiedzieć co myśli o takim zachowaniu. Z tego wynika, że jednak coś słyszy, niewiele ale na jakieś dźwięki reaguje, a ja nareszcie usłyszałam jej głos.[/quote] :multi::multi::loveu: -
umarł jednak Treworek.... [*]
-
:question: myslałam, że Iryskowi zwyczajnie brak kultury- szok co za baba.
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Z pewnością już nie wrócą do Jamora te nasze Pielęgniarki. Dziękuję mu za wspaniałą opiekę :loveu::loveu::loveu: Jak sprawy się potoczą zobaczymy.Dziewczynki są cudne. Razem z małżonkiem byliśmy w Warce i zabraliśmy je do Wrocławia do naszego domu. Co będzie dalej?:crazyeye: Jeśli uda się znaleźć domek dla obu to będzie cudownie. Jeśli dla jednej z nich to też będzie dobrze. Dla której? Nie wiem, zależy która się spodoba superowemu domkowi, którego jeszcze nie ma. Ale będę się starała, aby to było gdzieś w pobliżu. Zainteresowana Pani ma zadzwonić w środę, chce je zobaczyć. Bliźniaczki są bardzo dzielne i grzeczne. Wkleję kilka zdjęć. Z Frezją układa się całkiem dobrze. Mają w nosie jej "gruchanie" . Swoje potrzeby załatwiają na zewnątrz, zobaczymy jak minie noc. Mają zagrodzone schody na górę, powinny spać razem na dole pod schodami, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzisiaj są zmęczone podróżą, tak jak my wszyscy. Decyzja o ich zabraniu zapadła wczoraj. Nie byłam pewna co z tego wyniknie i dlatego nic nie pisałam. Teraz jestem pewna, że jeśli będą wyadoptowane to z mojego domu. Będę się starała, aby to był dom najlepszy. Zaraz będą zdjęcia.[/quote] Wow Lucyna:-o:multi:. Szczęściary "Pielęgniarki":multi: -
dokładnie tak:) To nie jest taka biedna nieszczęśliwa psinka na jaką być może wygląda i jaką z racji marnych szans na adopcję powinna może być:roll: Baśka wie kim jest, wie czego chce i potrafi się odnaleść w każdej sytuacji. Taka koleżanka na dobre i na złe. Jednak nie jest już najmłodsza i dlatego pilnie szuka domku, gdzie w ciepełku spędzi jesień swojego życia.
-
Basiunia to cudna sunia. Jest mądrutka i kochaniutka:) Ostatnio poszłam z nią na spacer i zdarzyło mi się ( nie zdarza mi się to nigdy:cool3::evil_lol:) podyskutować z kimś na terenie schroniska. Starałam się zachować spokój i myślę, że udało mi się, ale Baśka jak to pies wyczuła prawdziwe emocje. I kiedy ja zakończyłam dyskusję, Baśka przejęła pałeczkę:evil_lol::loveu:. Trzeba było widzieć jakie kazanie wygłosiła hahahahahah:evil_lol: Pociągnęłam smycz i odeszłam, a ona odwracając się co kilka kroków kontynuowała dyskusję. Otwarcie stanęła po mojej stronie, za co ją jeszcze bardziej pokochałam:loveu::lol:
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Charly replied to Ewkaa's topic in Organizacje
niby takie proste i logiczne...niby.