Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='myschonok'] Besitzer- dana rzecz nalezy- a halter- temu jest ta rzecz powierzona, on ja trzyma, przetrzymuje.[/quote] Besitzer to ktoś, kto daną rzecz ma faktycznie w swoim posiadaniu. Ale dana rzecz [B]nie należy[/B] do niego. Nalezy do właściciela ( czyli do Eigentuemer)
  2. Charly

    Metamorfozy

    takie zdjęcia są najlepsze: Ja i mój pan:loveu: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8982/img6406large.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9438/basia640x480.jpg[/IMG] by Vitka
  4. biedny zmęczony piesek biurowy. Łazi krok w krok za czlowiekiem, nie spocznie na swoim poslanku, nie chce sama w biurze siedziec..Zmęczona oczki zamyka, chodzi wolniutko ale chodzi. Tak mi jej żal. pOwinna leżeć na swoim posłanku w ciepełku, a nie ze strachu przed samotnością cały czas być w ruchu. Basia jest cudowna. Gdyby ktos spokojny i starszy ją zechciał bylby duet wyśmienity. Baśka jest mądra, odważna, lojalna. zrobię jej jutro allegro.
  5. Pachyderek wymierzony. Fundacja bokserów uszyje mu ubranko:)
  6. [quote name='doriss525']ja go biore[/quote] hihihi:biggrina: :oops:
  7. [quote name='Florentynka']znam sytuację z nieobiektywnych relacji teściowej - podobno Łucja najpierw "uderzyła ją nosem w goleń [B]z całej siły"[/B] a następnie "wytrąciła jej ser z ręki" [/quote] :roflt::roflt::roflt:
  8. o jejku Mru macie teraz 5? :-o:roll::shake:. A jak Gacek lubi "kolegę"?
  9. no ja też:) Wierzmy w czary i Grubcia nowy dom.
  10. Grubcio w ogóle się załamuje. za dlugo już czeka. Ileż mozna...:-(
  11. dziewczyny nie macie mozliwości zeby staruszki razem dac do jednego boksu? albo przynajmniej z przodu blisko biura? albo gdzies do izolatek, jeśli jest miejsce...:-(
  12. Agnieszka, ale masz córunię prześliczną. Wygląda jak Jessica Alba. Już dziś kup odpowiednią smycz, a za kilkanaście lat strzelbę na facetów:evil_lol:
  13. Basia awansowala na psa biurowego, co oznacza, że łazi za nami krok w krok, czuje się coraz pewniej i marudzi, jeśli nie może wejść za nami do toalety:lol: Może teraz ktoś szybciej ją zobaczy. Tak jak Przecinka czy maleńką Aleksię:)
  14. super zdjęcia Vitka jak zawsze:) Dzięki za Tomaszka
  15. tak. wymierzę go i albo ktoś od nas coś uszyje ( może jest ktoś zdolny manualnie), a jak nie to u dogo cioteczek kurteczkę zamówimy.
  16. no. dzis zaczął autohemoterapię. Oby to coś dało....
  17. [quote name='maugo']Dzisiaj miało miejsce wielkie wydarzenie KOMA ZASZCZEKAŁA. Moje trzy gady kieszonkowe darły japy ile wlezie Komie nad głową i mała się zdenerwowała i postanowiła im powiedzieć co myśli o takim zachowaniu. Z tego wynika, że jednak coś słyszy, niewiele ale na jakieś dźwięki reaguje, a ja nareszcie usłyszałam jej głos.[/quote] :multi::multi::loveu:
  18. umarł jednak Treworek.... [*]
  19. :question: myslałam, że Iryskowi zwyczajnie brak kultury- szok co za baba.
  20. i nieszczęsny jamniczek, którego jego pan wczoraj przywiązał pod biedronką, zrobił zakupy, zapomniał o nim, i dzis rano zauważył, że nie ma psa, także powrócił do domu:roll:
  21. [quote name='Lucyna']Z pewnością już nie wrócą do Jamora te nasze Pielęgniarki. Dziękuję mu za wspaniałą opiekę :loveu::loveu::loveu: Jak sprawy się potoczą zobaczymy.Dziewczynki są cudne. Razem z małżonkiem byliśmy w Warce i zabraliśmy je do Wrocławia do naszego domu. Co będzie dalej?:crazyeye: Jeśli uda się znaleźć domek dla obu to będzie cudownie. Jeśli dla jednej z nich to też będzie dobrze. Dla której? Nie wiem, zależy która się spodoba superowemu domkowi, którego jeszcze nie ma. Ale będę się starała, aby to było gdzieś w pobliżu. Zainteresowana Pani ma zadzwonić w środę, chce je zobaczyć. Bliźniaczki są bardzo dzielne i grzeczne. Wkleję kilka zdjęć. Z Frezją układa się całkiem dobrze. Mają w nosie jej "gruchanie" . Swoje potrzeby załatwiają na zewnątrz, zobaczymy jak minie noc. Mają zagrodzone schody na górę, powinny spać razem na dole pod schodami, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzisiaj są zmęczone podróżą, tak jak my wszyscy. Decyzja o ich zabraniu zapadła wczoraj. Nie byłam pewna co z tego wyniknie i dlatego nic nie pisałam. Teraz jestem pewna, że jeśli będą wyadoptowane to z mojego domu. Będę się starała, aby to był dom najlepszy. Zaraz będą zdjęcia.[/quote] Wow Lucyna:-o:multi:. Szczęściary "Pielęgniarki":multi:
  22. dokładnie tak:) To nie jest taka biedna nieszczęśliwa psinka na jaką być może wygląda i jaką z racji marnych szans na adopcję powinna może być:roll: Baśka wie kim jest, wie czego chce i potrafi się odnaleść w każdej sytuacji. Taka koleżanka na dobre i na złe. Jednak nie jest już najmłodsza i dlatego pilnie szuka domku, gdzie w ciepełku spędzi jesień swojego życia.
  23. Basiunia to cudna sunia. Jest mądrutka i kochaniutka:) Ostatnio poszłam z nią na spacer i zdarzyło mi się ( nie zdarza mi się to nigdy:cool3::evil_lol:) podyskutować z kimś na terenie schroniska. Starałam się zachować spokój i myślę, że udało mi się, ale Baśka jak to pies wyczuła prawdziwe emocje. I kiedy ja zakończyłam dyskusję, Baśka przejęła pałeczkę:evil_lol::loveu:. Trzeba było widzieć jakie kazanie wygłosiła hahahahahah:evil_lol: Pociągnęłam smycz i odeszłam, a ona odwracając się co kilka kroków kontynuowała dyskusję. Otwarcie stanęła po mojej stronie, za co ją jeszcze bardziej pokochałam:loveu::lol:
  24. niby takie proste i logiczne...niby.
×
×
  • Create New...