-
Posts
8546 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Daga&Maks
-
[quote name='deer_1987']Super! :multi: Kazdy maly sukces cieszy :loveu:[/QUOTE] ano cieszy :multi: [quote name='understandme']To ja poprosze o nowe zdjęcia Maksa :) A ta czuprynka była hmm świetna! :)[/QUOTE] zdjęcia dam na początku przyszłego tygodnia ;) [quote name='Asiaczek']Mała prywata:smile: [SIZE=4][COLOR=red][B]ZAPRASZAM!!!![/B][/COLOR][/SIZE] Następny bazarek, którego jestem wspólzałozycielem;-) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213486-KOLCZYKI-KOLCZYKI-I....-JESZCZE-RAZ-KOLCZYKI%21-Do-8.9.2011-g.-24.00?p=17510586#post17510586"]http://www.dogomania.pl/threads/213486-KOLCZYKI-KOLCZYKI-I....-JESZCZE-RAZ-KOLCZYKI!-Do-8.9.2011-g.-24.00?p=17510586#post17510586[/URL] Zapraszam do zakupów, licytowania,podnoszenia... pzdr.[/QUOTE] będę mogła niestety tylko podnosić [quote name='Błyskotka']No ludziska czasem wcale nie myślą podczas takich imprez.[/QUOTE] niektórzy kompletnie nie mają wyobraźni, zresztą tu nie tylko o psy chodzi, ale i o bezpieczeństwo innych, te gadżety sprzedawane na festynach bezpieczne nie są chyba muszę zacząć przyzwyczajać psa do wychodzenia na dwór wczesnym porankiem, bo we wrześniu będzie problem. Dzisiaj chciałam wyjść z nim na dwór po szóstej, a on się zaparł łapami i on nigdzie nie idzie, bo śpi :mad:
-
Nero- mój kochany synuś :( (*) żegnaj kochanie :(
Daga&Maks replied to Aleksandrossa's topic in Galeria
wszystkiego najlepszego :BIG: -
[quote name='vege*']no hej :-) tak jakoś jej wyrosły :lol:[/QUOTE] wampir z niej i tyle :diabloti:
-
[quote name='natalia_123']Mój tata kupił mojemu psu royala którym się zachwycacie a ona nie chce wcale tego jeść ! Jak widać nie każdy pies lubi tą karme ![/QUOTE] to ja zapytam z ciekawości czy przeczytałaś cokolwiek z tego co my tu pisaliśmy? Bo nie wydaje mi się. Jakoś nikt tu royalem się nie zachwycał, znowu robisz po swojemu i w dalszym ciągu próbujesz nas przekonać że pedigree jest takie cudowne.
-
[quote name='deer_1987']No wlasnie czytalam ze z kolei teraz u Was upaly... Cos to lato sie nie udalo :roll:[/QUOTE] założę się, że we wrześniu pogoda zrobi się idealna jak zwykle [quote name='Ada i Fanta']Maks ma śliczną czuprynkę :loveu: nie skub jej :diabloti:[/QUOTE] wyskubię :diabloti: ale dopiero jak mu grzbiet skończę skubać, czyli jeszcze długo :lol: [quote name='Błyskotka']No pogoda nie rozpieszcza bo albo upały albo deszcze.[/QUOTE] niestety, pamiętam że w zeszłym roku lato było dużo lepsze. I tak już nie wiem co gorsze czy ten upał czy deszcz, ale już chyba jednak bardziej wolę jak pada, tylko żeby nie było takich ulew, że trawniki zalewa u nas w niedzielę jakiś festyn się szykuje :shake: znowu będą sprzedawać te różne pistolety i inne rzeczy, znów będą wybuchy, wystrzały czyli nici z dłuższego spaceru. Jak nie słychać tak mocno tych huków to Maks je raczej ignoruje, ale zawsze znajdą się jacyś palanci co pod blok przyłażą, wystrzelają tego pełno i cała praca z psem na marne idzie. Ale z drobniejszych sukcesów to fakt, że przyzwyczaiłam Maksa do karuzel, kiedyś tylko je zobaczył z daleka i już szybko do domu się zrywał, dzisiaj na spacerze przeszliśmy tuż koło nich, a pies nawet nie zaszczycił ich spojrzeniem :multi:
-
[url]http://img685.imageshack.us/img685/16/dscn9823.jpg[/url] nowy sposób na siedzenie na schodach :lol:
-
pomysłowe te drzewko :D
-
[url]http://img805.imageshack.us/img805/7933/29280470.jpg[/url] jakie ona fajowe miny strzela :evil_lol:
-
trzeba wejść w ustawienia pod zakładką moje konto w zaawansowane ustawienia i tam gdzieś jest ta opcja ;)
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Daga&Maks replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
http://img856.imageshack.us/img856/20/85290756.jpg świetnie się razem prezentują :) -
ale ta pierwsza dziwacznie wygląda :lol:
-
[url]http://img847.imageshack.us/img847/3738/p1100378.jpg[/url] ale powyginana :lol:
-
tak mi przykro :-( dawno do was nie zaglądałam, dopiero dzisiaj o tym przeczytałam trzymaj się
-
Niunia porządku pilnuje :D Peppar ma teraz świetne mieszkanko
-
[quote name='deer_1987']U Was chociaz slonce u nas albo pada albo buro.... :roll:[/QUOTE] u nas padało chyba z 2 miesiące, dopiero kilka dni temu przestało lać [quote name='ania90']u nas upal jest juz 4dzien :shake:[/QUOTE] u nas też jest potworny upał, aż się nie da na dwór wyjść :shake: ostatnio praktycznie nie wychodzę z psem na żadne dłuższe spacery, bo jest za gorąco [quote name='Dr.Cadi']Śliczny piesio, kocham tą rasę : * Pozdrawiam i zapraszam na moją galerię ; )[/QUOTE] dziękuję :) a jaki jest link do twojej galerii?
-
piękne widoki :)
-
to powodzenia w nauce :) jak ja się cieszę, że mój pies nigdy nie ganiał za żadnymi zwierzętami
-
[url]http://img16.imageshack.us/img16/1063/1004262p.jpg[/url] rozpraszanie na wyższym poziomie :lol: [url]http://img220.imageshack.us/img220/9006/1004271ci.jpg[/url] świetne kolory :)
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='natalia_123']A jak wam powiem że macie racje to będziecie szczęśliwi ? Może i macie racje,ale ja nie mogę gotować swojemu psu tak jak wy,a na royala czy inne raczej nie bedzie mie stac ! a poza tym co jak od małego je suche pedigree i nie bedzie chciała jeść royala lub innych karm ?! i wydam tylko ok 100 zł na darmo ?![/QUOTE] trochę mniej nerwowo, nie musisz od razu krzyczeć przecież nikt nie każe ci gotować, ani kupować royala, istnieje mnóstwo innych karm. Zresztą pedigree to bardzo droga karma jak na taką jakość, więc teraz zdecydowanie przepłacasz. Za cenę podobną do pedigree można kupić lepszą karmę jakości premium, jak np. wspomniany przez papillonek Brit. Skoro nie masz pewności czy pies zje karmę to zamawia się po prostu próbkę karmy, które niektórzy producenci wysyłają za darmo, zawsze można poszukać jakiegoś sklepu gdzie sprzedają lepsze karmy na wagę i kupić odrobinę na spróbowanie, ale tu już wiadomo, nie zawsze takie sklepy w pobliżu są.
-
[quote name='Lucky.']a ja Megi niedawno czuprynkę wytrymowałam i mam łysolka :loveu:[/QUOTE] ja chyba niedługo też mu tą grzywę wyskubię, ale dopiero jak jeszcze poeksperymentuję z fryzurami [quote name='kalyna'][URL]http://i56.tinypic.com/21mayww.jpg[/URL] zdjęcie z serii:myślenie podczas snu :lol:[/QUOTE] jemu ogólnie to rzadko zdarza się myśleć :lol: [quote name='kiniaaa'][url]http://i56.tinypic.com/21mayww.jpg[/url] uwielbiam takie zaspańce :loveu: [url]http://i51.tinypic.com/rwjfup.jpg[/url] matko, jaki śmieszny :lol: dużo hałasu robi?[/QUOTE] ja też :loveu: ten nie, ale za to drugi potrafi się pół dnia drzeć chciałam porobić zdjęcia o zachodzie słońca i za pierwszym razem jak doszłam słońce już było dawno za horyzontem, za drugim razem spóźniłam się dosłownie o 5 minut. Chyba jednak daruję sobie taką sesję :lol: ja już czekam na jesień, żeby zdjęcia porobić, bo teraz to masakra, ostre słońce, gorąco
-
widać wyprawa była udana :)
-
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
Daga&Maks replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
i ja też :) -
no to super, że Diunka się tak dobrze spisała :) [url]http://img809.imageshack.us/img809/5048/30870426.jpg[/url] ile tam samolotów musi latać