-
Posts
8546 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Daga&Maks
-
mnie ciągnie żeby na jakieś seminarium z frisbee pojechać, ale bez psa, tylko żeby popatrzeć, zawsze czegoś można się nauczyć
-
[quote name='Paula03']Irokez rządzi :diabloti:[/QUOTE] trzeba się powyróżniać z tłumu, bo spanieli u nas mnóstwo :diabloti: [quote name='Kaja10014']Fryzura rewelacyjna :D[/QUOTE] ;) [quote name='deer_1987']Czekaj czekaj, poczytaj sobie [url]http://www.fakt.pl/snieg-spadnie-juz-w-pazdzierniku-,artykuly,113627,1.html[/url][/QUOTE] to mnie nie pocieszyłaś, mam nadzieję że ich prognozy jednak się nie sprawdzą [quote name='kalyna']:multi::multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: bo ja kocham zimę :) i wolę ją od upalnego lata. I cieszyłam się kiedy latem padał deszcz lub było pochmurno :D a w upały baaaardzo cierpiałam :)[/QUOTE] ja nie znoszę zimy, szczególnie jak śniegu jest mnóstwo. Bez śniegu to jeszcze jakoś ujdzie. Temperaturę każdą przetrwam, ale jednak najbardziej lubię wiosnę, ani za ciepło ani za zimno :) ostatnio też nawet trochę jesień polubiłam [quote name='dOgLoV']:mdleje:....[/QUOTE] to samo na początek pomyślałam :lol: [quote name='Aleksandra95']Ja już dawno słyszałam, że we wrześniu maja być juz przymrozki , a w październiku śnieg. :o masakra jakaś. :/[/QUOTE] już dawno to zapowiadali, ale ja liczę, że jednak tak źle nie będzie. Nie potrafią przewidzieć dobrze pogody na najbliższe kilka dni, a co dopiero miesięcy [quote name='understandme'][URL]http://i51.tinypic.com/2cy39c4.jpg[/URL] jestem olbrzymem! :)[/QUOTE] olbrzyma ciągle zgrywa przed dużymi psami :D [quote name='Sylwia K'][url]http://i54.tinypic.com/2yudeg2.jpg[/url] hehe super z irokezem wygląda[/QUOTE] :) [quote name='ania90']nawet mnie nie strasz bo za tydzin wyjezdzam na urlop[/QUOTE] może pogoda się uda, chociaż w tym roku nie było żadnego idealnego terminu na wakacje [quote name='Aleksandra95']No oby było ciepło.:):)[/QUOTE] oby, ale dzisiaj to było aż za ciepło, do tego w szkole strasznie duszno, myślałam że się ugotuję
-
u nas w końcu się fajna pogoda zrobiła, słońce jest, ale nie jest ani za ciepło, ani za zimno, tak w sam raz. I w końcu pies się może wybiegać, a nie jak wcześniej, że po kilku minutach ledwo dychał z gorąca. Tylko oczywiście pogoda jak zwykle musiała się poprawić jak nie mam czasu na długie spacery kilka razy dziennie.
-
u nas na początku było 3 chłopaków w klasie, teraz jest 5. Już na samym początku grupki się porobiły i tak jest do teraz
-
100 lat! :)
-
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-Jqep-8yZR-o/Tl9sbbjBBTI/AAAAAAAAFz4/mNsK3KLn38I/s640/IMG_6241.jpg[/url] takie małe i drapieżne :diabloti:
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Daga&Maks replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
przykro mi :-( ostatnio tyle tragedii się dzieje, młodzi ludzie co chwilę sobie życie odbierają -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Daga&Maks replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']No fajnie, szkoda tylko, że ta zmiana trwała prawie 6 lat.[/QUOTE] najważniejsze że w ogóle nastąpiła ;) ja na drobne zmiany zachowania psa też i po kilka lat czekałam i nadal czekam -
[url]http://img23.otofotki.pl/obrazki/xs446_DSC02382.JPG[/url] uroczy jest :loveu: ja tam jeszcze wakacjami żyję :D
-
dużo zdrowia Sonii życzę
-
trzymam kciuki żeby wszystko dobrze było ;)
-
[url]http://img171.imageshack.us/img171/2474/sam4236.jpg[/url] świetne [url]http://img11.imageshack.us/img11/8671/sam4249.jpg[/url] przybyło jej trochę futra czy mi się wydaje? :D pocieszę cię że też mam jutro na 8 ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Daga&Maks replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
super że taka zmiana nastąpiła u Lumpka :) -
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Daga&Maks replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[url]http://img197.imageshack.us/img197/6223/triozj.jpg[/url] świetne :) szkoda ryjówki :-( niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli -
piękne pluszaczki :loveu:
-
[url]http://img849.imageshack.us/img849/7374/dsc09024.jpg[/url] niektóre miny Qwendi powalają :evil_lol:
-
gratulacje, teraz jesteście sławni :)
-
[url]http://desmond.imageshack.us/Himg593/scaled.php?server=593&filename=dsc0513m.jpg&res=medium[/url] ale ten dysk zmasakrowany :lol:
-
dziękuję wszystkim za komentarze :) kolejna porcyjka zdjęć [img]http://i53.tinypic.com/2u7uiir.jpg[/img] [img]http://i56.tinypic.com/vdfeyu.jpg[/img] [img]http://i51.tinypic.com/2cy39c4.jpg[/img] [img]http://i53.tinypic.com/2yn2hwg.jpg[/img] [img]http://i53.tinypic.com/2hf4eqf.jpg[/img]
-
http://img843.imageshack.us/img843/8262/p8120221.jpg ale z niego rudzielec :D jakie lustro kupiłaś?
-
gratulacje :)
-
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-a4HxC8LAb7U/Tgo4jHLulFI/AAAAAAAAF_U/AlklqFQDxfc/DSC01060.JPG[/url] wszystkie zgodne co do kierunku wyprawy :D
-
świetne fotki :)
-
[quote name='ania90']sliczny rudy:)[/QUOTE] [quote name='deer_1987'][url]http://i54.tinypic.com/2w4ekbn.jpg[/url] Cudnie tu wyszedl :loveu:[/QUOTE] dziękujemy [quote name='Misia&Ruby'][url]http://i52.tinypic.com/29f9hrc.jpg[/url] :loveu: Daga, proszę, oddaj troszkę maksowego futerka dla mojej :D Biedny Maksio :( Życzę dużo wytrwałości w pracy z rudzielcem. I żeby przyniosła jak najwięcej korzyści.[/QUOTE] mogłaś mówić wcześniej, ostatnio sporo futra mu ukróciłam i na śmietnik poszło :razz: dzięki :) [quote name='Kaja10014'][url]http://i52.tinypic.com/1rq73o.jpg[/url] ale ma minę :D [url]http://i54.tinypic.com/2w4ekbn.jpg[/url] uwielbiam jego fryzurę :loveu: My w sylwestra mamy taki problem jak wy, że pies nie chce się oddalać od domu :( Trzymam kciuki, że będzie lepiej![/QUOTE] nie chciało mu się pozować :D Maks z domu nawet nie chce wyjść, muszę go po schodach znosić i zanosić na rękach na trawę, żeby chociaż trochę się załatwił [quote name='kalyna']ja dostaję białej gorączki w sylwestra, bo moje też strasznie się boją :( i tak długo będą strzelać , aż jakaś krzywda się nie stanie :( oczywiście człowiekowi bo na psa nikt nie patrzy... a kolory fotek to takie typowo wakacyjne :) ahh a tu nie długo przyjdzie jesień :D[/QUOTE] na zwierzęta kompletnie uwagi nie zwracają, niektórzy nawet zabawiają się w rzucanie petard w psy. Nasze jeszcze tak źle nie mają, mogą się w domu gdzieś schować, ale strach pomyśleć co przeżywają bezdomne psy, które tak czy siak są cały czas na dworze, albo dzikie zwierzęta, które zupełnie nie są przyzwyczajone do tego typu dźwięków jesienne kolory też są fajne, ale zimowych nie cierpię, tak szaro, ponuro [quote name='Paula03']Całkowicie cię rozumiem, Kati czasem ma jakieś zrywy, na dworze cisza, a oan zaczyna się szarpać i wyrywać i ucieka do domu... Nie mam pojęcia o co chodzi, jak zobaczy, że nie idę za nią to się zatrzymuje, ale mowy nie ma żeby przyszła do mnie... Sukcesem naszym jest to, że po jednym cichym huku da się nad nią zapanować. Trzymam kciuki żeby praca z Maksem przyniosła oczekiwane efekty![/QUOTE] Czasem ciężko przewidzieć sytuację, żeby uwagę psa odwrócić w odpowiednim momencie, bo jednak psy mają bardziej czułe zmysły, słyszą i czują to czego my nie słyszymy, albo nie zwrócimy na to uwagi. Jak Maks jest na smyczy to w życiu do mnie nie podejdzie jak się zatrzymam, tylko ciągnie tak długo, aż to przyniesie jakiś efekt. Jak jest bez smyczy to odbiegnie na kilkanaście metrów, ale jak zobaczy, że za nim nie idę to wraca szybko. Tylko wystarczy jeden krok w kierunku domu, a on znów startuje biegiem, jak na moim jednym kroku się skończy to znów wraca. Nam się udało dość do tego momentu, że przy cichym huku po prostu rozejrzy się i idzie dalej, gorzej przy głośniejszym. dzięki [quote name='understandme'][URL]http://i52.tinypic.com/1rq73o.jpg[/URL] Świetnie wyszedł :loveu:[/QUOTE] [quote name='cockermaister'][url]http://i54.tinypic.com/2w4ekbn.jpg[/url] cudny złoty pysio :loveu::loveu: zapraszam do nas na fotki[/QUOTE] dziękujemy [quote name='Lucky.']ja się cieszę, z M nie boi się wystrzałów... ale ludzie, w ogóle nie myślą o takich sprawach jak zwierzęta, a przede wszystkim niebezpieczeństwo ...[/QUOTE] ile ja bym dała za psa na którym wystrzały nie robią żadnego wrażenia niektórzy ludzie to ogólnie mało myślą. Nie zastanawiają się nad konsekwencjami, a potem jeszcze zdziwienie, że komuś się coś stało wczoraj w południe na spacerze jakieś dzieciaki niedaleko nas puściły serię huków, pies w panikę, ale udało mi się go opanować i odwróciłam jego uwagę zabawą :multi: potem w drodze powrotnej trochę szarpał do domu, ale to już nie było takie paniczne ciągnięcie w ucieczce. Tylko wieczorem znowu nie udało mi się wyciągnąć go na dwór, miał już smycz założoną, a jak zobaczył, że otwieram drzwi to zaczął się szarpać, wyjął głowę z obroży i znów pobiegł za łóżko :shake: zdjęcia z serii pies z dziwną fryzurą ( i niedopracowaną, bo po kilku minutach majstrowania przy głowie pies wyraził sprzeciw :D ) [img]http://i51.tinypic.com/15fm4hj.jpg[/img] [img]http://i52.tinypic.com/1zclllf.jpg[/img] [img]http://i54.tinypic.com/2yudeg2.jpg[/img]
-
4 lata szybko zlecą naprawdę :D pierwsza klasa mi przeleciała w błyskawicznym tempie w sumie to tak żyłam sobie od weekendu do weekendu, bo można było przez dwa dni chociaż trochę odsapnąć. Szkoda tylko że wakacje minęły równie szybko