Jump to content
Dogomania

Daga&Maks

Members
  • Posts

    8546
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Daga&Maks

  1. Pysio czeka już tak długo :-(
  2. od razu powinni ich zamknąć i nie na rok ale na 10 lat Szkoda psa :-(
  3. przypominamy Wesołka
  4. taki piękny i smutny koteczek
  5. mi z prenumeraty różnie przychodzi.Niekiedy 2-3 dni po wydaniu gazety a czasem nawet ponad tydzień
  6. mam nadzieję że wrócą po Wesołka
  7. ciekawe jak długo tym razem będzie mi dochodził nowy numer :roll:
×
×
  • Create New...