Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1420/nowe0232xk8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkgreen]Malusi Dinduś i duży Dinduś drzemają sobie razem ...:megagrin::megagrin::megagrin:[/COLOR][/B]
  2. [quote name='BlackSheWolf']hyhy Nelcia :D widze baffi, ze dołaczyłas do naszej galerii :D ja niestety bede juz tylko komentowac zdjecia bo nie mam czyich wkleic ;( ;( [*] no chyba, ze pozwolicie to bede zdjecia psiakow ze schronu wstawiac. Bo to tez prawie jak moje psiaki :D hyhy mam ich 70 :D[/quote] [B][COLOR=darkred]Pewnie ! chyba inni nie będą mieć nic przeciwko :shake: Ja chętnie pooglądam psiaki ze schronu :multi:[/COLOR][/B]
  3. Gdzie Ty wygrzebałaś tą fotke?! :loveu::loveu: przecież to było daaaawno.. i nieprawda [B][COLOR=darkred]A gdzieś na pierwszych stronach twojej galerii.. chyba nawet na pierwszej ;) Oglądałam poprostu caaałą galerię od samego początku do samego końca :multi::multi: To tak jakbym obserwowała - jak Sara rosła ......... hehe[/COLOR][/B]
  4. [URL]http://img146.imageshack.us/img146/9104/duasarazmalutksarunibd6.jpg[/URL] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000][U]agaciaaa [/U]- zobacz dużą Sarę razem z malusią Sarunią :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jaka różnica :loveu:[/COLOR][/B]
  5. [URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz032.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]A twoja Sara - też przecież była słodziutka ! No i patrz jak nam wyrosły te nasze szczeniaczki:evil_lol:[/COLOR][/B]
  6. [URL]http://halgre58.wrzuta.pl/film/mJ9m4QGnFP/[/URL] [URL]http://halgre58.wrzuta.pl/film/uRd1XnfctJ/[/URL] [URL]http://halgre58.wrzuta.pl/film/d55izlxZuw/[/URL] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  7. [quote name='deer_1987']Milo z tymi podpisami pod zdjeciami :)[/quote] [B][COLOR=darkred]No taaak ... te podpisy to mi podpowiedziała znajoma :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Podpowiadajcie zawsze - jak coś nie tak :evil_lol: Będę wdzięczna ![/COLOR][/B]
  8. [quote name='*zaba*']Swietna galeria! Dindus uroczy i jaki radosny :) Widac,ze szczesliwy psiak z niego. Tylko jedna fotka mi sie nie podoba: [URL]http://img159.imageshack.us/img159/8094/noweel3.jpg[/URL] Nie jest troche za maly????[/quote] [B][COLOR=darkred]Za mały ? Może dlatego, że zdjęcie robione z góry... Powinnam zejść do poziomu Dindka ;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A Dinduś zawsze jest radosny i jest też niemałym urwiskiem:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Cieszę się, że ci się podoba jego galeryjka...:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Acha... może kaganiec za mały ? [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Co jest za małe ? Bo już nie wiem, hehehe...[/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR=green]Tyyyle różnych śliczności :multi::multi: widzę coraz to nowsze fotki :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000]Muszę przypomnieć Dindusia :lol:, bo jego galeryjka zardzewieje :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4858/nowe045ua0.jpg[/IMG] W galeryjce są nowe fotki... Dindek zaprasza :loveu::loveu:
  10. [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/7084/nowe057oo8.jpg[/IMG] [B]Jestem po operacji - i muszę nosić taką tubę :wallbash:[/B] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1692/nowe056mc3.jpg[/IMG] [B]Na szczęście to było dawno :lol::lol:[/B] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/3804/nowe047xo9.jpg[/IMG] :placz::placz::placz: :mad::mad::mad:
  11. [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/7126/nowe028pw6.jpg[/IMG] [B]Nie ma jak patol ........[/B] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5620/nowe029bj3.jpg[/IMG] [B]Pańcia kazała mi pozować... zrobiłem więc siad i czekam :loveu:[/B] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/8494/nowe031iv7.jpg[/IMG] [B]Pomału wracamy do domu :shake:[/B] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/7624/nowe030qy5.jpg[/IMG] [B]Dindek z młodą rottwailerką - Cookie[/B] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/1770/nowe044fm5.jpg[/IMG] [B]A tu gonitwa z Kleksikiem :multi:[/B]
  12. [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3701/nowe024qi6.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Tu jestem jeszcze malutki...:loveu:[/COLOR][/B] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6346/nowe025uh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/8958/nowe027qe0.jpg[/IMG] [B][COLOR=green]Pańcia znowu kupiła mi zabawkę:evil_lol: straasznie piszczy:multi::multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3748/nowe026xb8.jpg[/IMG] [B]Mały Dinduś gna ... :painting:[/B]
  13. :evil_lol:[IMG]http://img159.imageshack.us/img159/1193/nowe023jr1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Ale fajnie w pańciowym pryczku :evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/47/nowe022jc0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Mało śniegu, ale może być...[/COLOR][/B] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/7019/nowe020sa6.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7247/nowe019gn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3077/nowe021jn4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To narazie koniec śnieżnych fotek :lol:[/COLOR][/B]
  14. [URL="http://img443.imageshack.us/img443/9669/nowe011vw4.jpg"]http://img443.imageshack.us/img443/9669/nowe011vw4.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]Dindek bez swoich kolegów nie może żyć :multi::multi:[/COLOR][/B] [URL]http://img443.imageshack.us/img443/5099/nowe009dz5.jpg[/URL] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/9233/nowe013ae7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To Kleksik z Dindkiem szaleją[/COLOR][/B] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/7596/nowe008yj3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Kto się goni :lol:??[/COLOR][/B] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8094/noweel3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Ale mi pańcia nałożyła klatkę.....:placz:[/COLOR][/B]
  15. [quote name='Ola164']Tak ten wyraz pyszczka mówi: "Musisz raz, dwa iść do mojej galerii bo jak nie... :/ !!!"[/quote] [B][COLOR=darkred]Zaraz dorzucam następne Dindusie :multi::multi:[/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR=darkred]Ale chyba cię nie uraziłam tym "maluszkiem" :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]No, więc ślicznotka:loveu:może być ?? Bo jest śliczną maleńką psinką:multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A przy tym goldenie to ... kropeczka :grins: słodziutka jest :loveu:[/COLOR][/B]
  17. [quote name='saya']świetne fotki ^^ dinduś to b. wdzięczny model :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dzięki :multi::multi::multi: Ale twój maluszek też !! Jest taaaaki słodki !![/COLOR][/B]
  18. [quote name='Martens']Widzisz, ktoś kto kocha swojego psa, nie zrazi się, ale wiele osób chorego nieuleczalnie psa po prostu by uśpiło lub wyrzuciło... Dindek miał szczęście, że na was trafił :)[/quote] [B][COLOR=darkred]A taaak... zgadzam się, ale ci, o których piszesz - to nie ludzie:mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Nie chciałabym takich nawet znać :shake: [/COLOR][/B]
  19. [quote name='agaciaaa']Witamy Dindusia piłkarza ;) :loveu:[/quote] :-D:-D:grins::grins::megagrin::megagrin:
  20. [quote name='Martens']Witamy się, już znamy Dindusia z Galerii Kundelkowej :) Bardzo fajnie, że macie tyle zdjęć z psich zabaw w parku, są świetne! A Dinduś przesłodki, miał szczęście - znalazł wspaniały kochający domek i państwa, którzy nie zrazili się jego chorobą.. Mizianka dla psiaka i zapraszamy też do nas ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Jak mogliśmy się zrazić jego chorobą:shake: To by było nie do pomyślenia :mad: Kochamy go jeszcze mocniej i cały czas walczymy :multi::multi::multi: Jest raz lepiej - raz gorzej, ale to już tak będzie niestety... Nigdy go nie opuścimy ! Trzymamy się razem :jumpie::jumpie::calus:[/COLOR][/B]
  21. [B][COLOR=darkred]Nooo ... jesteśmy z Dindusiem :multi: Skorzystaliśmy z zaproszenia :biggrina:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dziewczynka śliczna, w dodatku ma taki sam kaganiec jak Dinduś :evil_lol:[/COLOR][/B]
  22. [URL]http://img515.imageshack.us/img515/7624/s2010014se8.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]Jaki słodziutki !!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  23. [URL]http://halgre58.wrzuta.pl/film/mJ9m4QGnFP/[/URL] [B][COLOR=darkred]A to krótki filmik z Dindkiem ... [/COLOR][/B]
  24. [quote name='Korenia'][URL]http://img87.imageshack.us/img87/686/23022008053jg6.jpg[/URL] Jak mogłaś :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]A czemu nie :multi: to nie ja mu kazałam :shake: On tak zapozował :sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A to, co on sobie tam gaworzy pod nosem ...:eviltong::eviltong:[/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR=darkred]Dindek nie musiał chodzić w kołnierzu ! Dostał tylko krople do oczu i przez jakiś czas trzeba było mu kroplić oczka... Pozatem trzeba było mu przemywać też oczka takimi ziołami "świetlik". Można dostać w każdej aptece... Żadnych objawów, że go boli - nie było ![/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...