-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/4450/wparku5032008130vo0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Ale kocioł ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5211/wparku5032008135cn2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Fajnie było, ale muszę już iść ;)[/COLOR][/B] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8284/wparku5032008138ro3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Do zobaczenia ...!![/COLOR][/B] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8454/wparku5032008146to1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]No i poleciał...[/COLOR][/B] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2750/wparku5032008148yl2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]No to idziemy dalej do domu...:mad:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/6664/wparku5032008109gi3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Mam jakieś przeczucie... chyba kogoś jednak spotkamy po drodze ;)[/COLOR][/B] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2913/wparku5032008146fy0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]No i nie myli[/COLOR][COLOR=darkred]łem się :multi:biegnie ku mnie znajomek:evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5560/wparku5032008120ug8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To jest Tores :multi: mój znajomy posokowiec :multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3848/wparku5032008126au1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Cześć ... jestem Tores:lol: przybiegłem się pobawić z Dindusiem:multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8751/wparku5032008129fo3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Musimy się spieszyć Dindek, bo tam w oddali czeka na mnie mój pańcio:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Jeszcze parę jest... ale nie musi być wszystko naraz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='KasiaSonia']Witanko:cool3: Ja tutaj u Was pierwszy raz :P Ładniusi ten Twój Dinduś :loveu: Słodka psinka :cool3::eviltong: Ale rozbiegany na tych zdjęciach i szczęśliwy że ma taką pańcię :lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]hahaha ... no pewnie :eviltong::eviltong: pańcia fajna to i dinduś fajny :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8610/wparku5032008063ww1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Patolek - zawsze przy sobie :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5220/wparku5032008066lb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6821/wparku5032008082py5.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/3466/wparku5032008077aj3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Pańcia mówi, że już dość biegania i chce iść do domu:shake::shake:[/COLOR][/B] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2128/wparku5032008099gn8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]No trudno... wracamy do domu ;) Ale - już ja się postaram, żeby ten powrót dłuugo trwał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B]
-
[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6025/wparku5032008045ue9.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8753/wparku5032008048ie7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Ale frajda z tymi patolami :multi::evil_lol::multi::evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/8334/wparku5032008045hv6.jpg[/IMG] [B][COLOR=#8b0000][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8979/wparku5032008049ak2.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/556/wparku5032008052ui0.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9532/wparku5032008033yn9.jpg[/IMG] :multi::multi:[B][COLOR=darkred]Dindek zaprasza do galerii - są nowe fotki:loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1092/wparku5032008028wr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4792/wparku5032008030dl8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To jest tor saneczkowy w naszym parku; jedyne miejsce, gdzie Dindek jest puszczany luzem i może sobie pobiegać :multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2223/wparku5032008033nx2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Ta moja pańcia chce robić wszystko naraz:multi:bo i patyczki mi rzucać i fotki robić:evil_lol: A ja zrobię siad na chwilkę, żeby zapozować - i tyle:multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3451/wparku5032008034zu4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Czekam na moich kumpli, ale jakoś nikogo nie widać ... ciekawe...[/COLOR][/B] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/6130/wparku5032008036gg4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Nie ma nikogo - to bez łaski ;) pobiegam sobie sam - przecież w końcu pańcia rzuca mi patole :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Witanko... witanko... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Widzę, że jednak zaglądacie zobaczyć, czy coś nowego jest :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Zaraz będzie trochę całkiem nowych - bo dzisiejszych fotek z parku... :eviltong::eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Tylko sobie zrobię kawki :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Oznajmiam, że lamparcik pozbył się ogona :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[URL]http://i25.tinypic.com/5frqxy.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]Jaki piękny portret :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B][quote name='deer_1987']Dziekujemy :) Lubie z Toba na gg rozmawiac :) Komp mi padl (juz ktorys raz) i w ogole sie win nie startowal.. juz myslalam ze dysk padl i nie odzyskam tych 219 zdjec z dzis.. jak sie juz wlaczyl to w duzym formacie na serwer kopiuje jako kopia zapasowa jesli by sie znow popsul...[/quote] [B][COLOR=darkred]A ja zgrywam na płyty CD wszystkie zdjęcia...W każdej chwili mogę wyszukać i wgrać na komputer co chcę :eviltong::eviltong:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Ale kapitalne !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Można się uśmiać z tych ich harców :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A te śpiące psiurki jakie fajne :multi:tak się razem przytuliły ...[/COLOR][/B]
-
Dinduś jakąś smutną minke zrobił ;-) [B][COLOR=darkred]Bo musiał przerwać zabawę i trochę popozować :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Idę już spać ;) Dobranoc ;)[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Agaciaa..... jesteśmy już same ?? Wszyscy już śpią :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/5097/dindek049mg2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Zapraszam do mojej galeryjki :multi: Jest parę nowych moich fotek :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='agaciaaa'][URL]http://img406.imageshack.us/img406/269/dindek013dl2.jpg[/URL] jak grzecznie sie bawi przytulanką :loveu: moja Sara od razu wygryza oczy, nos itp..... a potem wywleka wate :lol: :evil_lol:[/quote] [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Dindek też tak robił :multi:zupełnie tak, jak opisujesz... a teraz się właśnie dziwię, że ten lampartek jest jeszcze cały :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[IMG]http://img186.imageshack.us/img186/1848/dindek034zf3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Oj ten Dinduś :evil_lol: stoi tak nad leżącym pańciem :evil_lol::evil_lol: ale pańciuś potrafi też być niewidzialny :crazyeye:[/COLOR][/B] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/6938/dindek030is2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Coś znowu wywąchał na stoliku... [/COLOR][/B] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/6820/dindek048oi4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Kręcioła !! Tak szarpał tą przytulanką, że fotka wyszła taka, a nie inna :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/9269/dindek0702sd1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Leciiiiiiiiiii :evil_lol: na złamanie karku, bo widzi z daleka zbliżającą się pańcię... z aparatem :multi::multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/2448/dindek069lc9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]I znowu szaleje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5002/dindek017pz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2563/dindek010uq9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A tutaj specjalnie pozuje pańci do zdjęcia :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8158/dindek018kw3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dindek lubi chyba pozować ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9264/dindek024se9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A co ... jestem modelem - jak się patrzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9852/dindek020zt0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Pilnuje swojej własności ;);)[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]:multi:Dindek baaaaaardzo serdecznie dziękuje wszyyystkim za wszyyystkie życzonka :multi::multi::multi::multi: i przesyła w zamian parę fotek:[/COLOR][/B] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5092/dindek006bj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/945/dindek004mp6.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dindek dostał m.in. takie pałki z Pedigree ... co on z nimi wyprawiał ! Najpierw się nimi bawił, podrzucał, a potem dopiero chrupał :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5499/dindek007pa8.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8373/dindek012gd9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A tutaj ze swoją przytulanką - lamparcikiem :lol: ciekawe, że jeszcze jej nie pogryzł ;):evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/269/dindek013dl2.jpg[/IMG] [B][/B]
-
[quote name='BlackSheWolf']no :D to jutro chcemy duuuuzo fotek Dinusia :D[/quote] [B][COLOR=darkred]Oczywiście !! Będą nowe fotki Dindusia !! [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A jutro nawet będą goście !! Popołudniu chcą przyjść sąsiadki, które baaardzo lubią Dindusia i znają go oczywiście od malutkiego !![/COLOR][/B] :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='Aarionne']Oj, Dindus, 3 latka zobowiązują, jestes juz dorosłym psem - jak z Twoją powagą? ;) Pochwal sie prezentem koniecznie!!!! Chyba Pańcia pamietała, że zasługujesz na wszystko co najlepsze, hmm?[/quote] [B][COLOR=darkred]Peeeeeeewnie !!!! Jutro się pochwalimy !![/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/76/dindek001ly7.jpg[/IMG] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Jutro mam urodzinki :multi::multi::multi: Ciekawe, jaki dostanę prezent ... [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]Kończę już ... 3. latka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/164/811b18864293782b.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkred]Tu rzeczywiście - jakby śpiewała :lol::lol::lol: Może jest śpiewaczką ?? ;););)[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Kapitalne ujęcia ! Jak zwykle zresztą :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][/B]
-
[quote name='agaciaaa']Świetne robisz te fotki duży z małym ;) :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Lubimy przecież wracać do tych pierwszych chwil naszych psiurków :loveu: A po co wertować strony w te i z powrotem, żeby obejrzeć jaki był malutki - a jaki jest teraz :multi: Wklejam małego do dużego - i mogę do woli patrzeć na jedno zdjęcie :diabloti: Mam wtedy i wspomnienia i teraźniejszość na jednym :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jak się to mówi: 2 w 1 ...[/COLOR][/B]