-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='anitaaa i bartis']Dindś to niezły spraciarz :evil_lol: Bez bitwy zgarnął piłeczkę :loveu: [URL]http://img379.imageshack.us/img379/7711/wparku26xii2008276iu4.jpg[/URL] A myślałam że Dinduś już wogule na polu nie odpoczywa bo ciagle w ruchu zdjecia :evil_lol: A tu proszę nawet najtwardsi kiedyś muszą odpoczać :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]On chyba obserwuje tą bitwę :D:D i myśli już jak zgarnąć im spod nosa ten łup wojenny :mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]To cwaniak, jakich mało :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Owczarkowa'] [CENTER]U psów podobno są same wymioty - bez biegunki - nie chcą jeść i ogólnie są osłabione. Nawet chyba kilka psów na dogo (z tych co znam) to ma ostatnio.[/CENTER] [/quote] [B][COLOR=darkred]Dindek je i nie jest osłabiony, co widać choćby na filmikach :shake:[/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][I][B]A moze ma chore gardelko..nazarl sie sniegu i stad te wymioty...to wlasnie czesty objaw stanu zapalnego gardla ....[/B][/I] [I][B]witajcie poswiatecznie :loveu:[/B][/I][/quote] [B][COLOR=darkred]Witam :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Zobaczymy, co powie jego doktorek jutro :roll:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4466/wparku26xii2008009amv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4914/wparku26xii2008011aee2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]I jeszcze Dżekuś:[/COLOR][/B] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/483/wparku26xii2008167sa8.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/9531/wparku26xii2008168io9.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1715/wparku26xii2008188kx7.jpg[/IMG] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]K O N i E C[U] !!![/U][/COLOR][/SIZE][/B]
-
[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/715/wparku26xii2008302lq1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dindek czeka, aż otworzę drzwi :lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5964/wparku26xii2008012azv8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]No i już w domku :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/342/wparku26xii2008013ado1.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1942/wparku26xii2008005aik7.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9247/wparku26xii2008008aoc9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5231/wparku26xii2008296rv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8003/wparku26xii2008297ip6.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7029/wparku26xii2008298ib5.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]No i jesteśmy już przy moim bloku ;) Taki popękany jakiś - chyba się nie zawali :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/6921/wparku26xii2008299ak7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Nuka z Morfim idą trochę dalej, a my będziemy wchodzić już do bloku :p[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4210/wparku26xii2008301hk1.jpg[/IMG] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img124.imageshack.us/img124/5715/wparku26xii2008288cc6.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]No i ... koniec wojny :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ofiar śmiertelnych - brak; rannych - brak :mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A takie powiedzenie: "gdzie dwóch się bije - tam trzeci korzysta" - napewno każdy zna :multi: - i proszę, jak to się sprawdza:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/4657/wparku26xii2008289pk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9218/wparku26xii2008293lr0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Tuptuś wraca do domu ... :roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/484/wparku26xii2008294sj2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]My już też się zbieramy :p[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7489/wparku26xii2008295ob8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/9862/wparku26xii2008283tn2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Teraz to już wojna ...:diabloti: A jeszcze ze szczekaniem biegnie ich rozdzielać mały Tuptuś ... hahaha[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/2159/wparku26xii2008284ek3.jpg[/IMG] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Ale walka :mad: A ten facio w brązowej kurtce szybko biegnie po swojego Tuptusia :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/2092/wparku26xii2008285yz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/8315/wparku26xii2008286vw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8702/wparku26xii2008287rb8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]I taka se mała piłeczka stała się przyczyną wybuchu wojny :grin::grin:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img379.imageshack.us/img379/314/wparku26xii2008268se8.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/6571/wparku26xii2008273xp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/7711/wparku26xii2008276iu4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]I po piłeczce :placz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/8256/wparku26xii2008281qq4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Zwinęli mi piłkę i teraz się o nią kłócą :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/8919/wparku26xii2008282ls3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Nuka zabrała mnie, a Morfi chciał zabrać Nuce :eviltong: ale Nuka nie dała się :shake: i teraz się kłócą :mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]
-
[quote name='Owczarkowa'] [CENTER]Może to psia grypa żołądkowa? Bo ostatnio dość dużo psów to ma...:shake:[/CENTER] [/quote] [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Kurcze... nie strasz :diabloti: Ostatnio grypę żołądkową miała koleżanka, ale miała przy tym też biegunki krwawe, a Dindek nie ma wcale - tylko wymioty... Może u psów jest inaczej ?[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[IMG]http://img514.imageshack.us/img514/6386/wparku26xii2008255ij1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Może się jednak trochę pobawię ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/3768/wparku26xii2008257oe4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A cooo tam ... :eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/3452/wparku26xii2008260xf9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Idzie Szaman ... :mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/3305/wparku26xii2008261kr1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Eee tam, nie zabierze mi piłeczki ... :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/1185/wparku26xii2008262pk6.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Narazie mogę się nią bawić :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img379.imageshack.us/img379/6885/wparku26xii2008248xw8.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9264/wparku26xii2008249ze2.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/5898/wparku26xii2008252pu5.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Oooo:crazyeye: znalazłem piłeczkę :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/5070/wparku26xii2008253jx7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Mam taką samą, tylko kolorową :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/5151/wparku26xii2008254rp2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]No to ja jej raczej popilnuję :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[url=http://pl.youtube.com/watch?v=yPBONLf2EJc]YouTube - W parku - 28 XII 2008 002[/url]
-
[quote name='agaciaaa']I racja, lepiej dmuchać na zimne ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]No tak, szczególnie przy chorobie Dindka:roll:[/COLOR][/B] [quote name='anitaaa i bartis']Ale się zgrali :evil_lol: Świetne zdjęcia :loveu: Aha my też mocno trzymamy kciuki za Dindusia :cool3:[/quote] [B][COLOR=darkred]haha... dziękujemy :multi:[/COLOR][/B] [quote name='jbk']Fajny filmik ;) Nasze też uwielbiają pod nogi włazić akurat, jak foty robię albo filmy ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Ale to się wkurzyć można :mad: Zupełnie jakby tam miejsca nie było :eviltong: a taaaaaaaaaaaki teren !!!!!!!!![/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']No to zdrowie slemy!!!![/quote] [B][COLOR=darkred]Dzięki :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jutro jak tylko wrócimy od doktorka - to napiszę co i jak :p[/COLOR][/B]
-
[quote name='agaciaaa']Trzymam kciuki za zdrówko Dindka!! Może się czymś przytruł, jak mu nie przejdzie to pokażcie się dla weta ;) [URL]http://img381.imageshack.us/img381/328/wparku26xii2008238ec6.jpg[/URL] jaki fajniutki :)[/quote] To obcy piesek, którego spotkaliśmy po drodze ... [COLOR=darkred]A do weta i tak pójdziemy !!![/COLOR]
-
[B][COLOR=darkred]Dindek coś chory jest :-( W nocy dwa razy wymiotował. Dzisiaj myślałam, że jest już dobrze bo w parku się chętnie bawił i właśnie 15. minut temu znowu zwymiotował ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dziwne - bo biegunki nie ma, a wymiotuje w większości nie strawioną karmą (całe chrupki)... Co to może być ? Jutro przejdziemy się do jego doktorka - będzie miał odrazu spacer, bo do weta idzie się też przez park tam i z powrotem... Martwię się, co mu jest :sad:[/COLOR][/B]
-
[url=http://pl.youtube.com/watch?v=K8YZKxt0Lz4]YouTube - Na torze - 28 XII 2008 001[/url]
-
[quote name='Paulina_mickey'][URL]http://img512.imageshack.us/img512/9448/wparku26xii2008197ii0.jpg[/URL] Nie ma to jak się wyszaleć z kompanem :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=darkred]Dziwne jest to, że Sammi na ogół nie biega z innymi psami, ani się nie bawi :shake: To przecież pan hrabia ... :evil_lol:[/COLOR] [quote name='jbk'][URL]http://img265.imageshack.us/img265/5554/wparku26xii2008199hs4.jpg[/URL] - następny tańczący samek :)[/quote] :multi::multi::multi: [quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://img265.imageshack.us/img265/438/wparku26xii2008205cf3.jpg[/URL] Dindek jest kangurem :multi::multi:[/CENTER] [/quote] [COLOR=darkred]Może jest tam jakoś skrzyżowany :crazyeye::crazyeye: hahaha[/COLOR]
-
[B][COLOR=darkred]hahaha :multi: suuuper :multi: ja czekam na nowe fotki białych futrzaczków i ... jem :eviltong: Teraz grzeję sobie w sosie z mięsem trzy parówki :multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Dzieńdoberek :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Widzę, że już z samego rana nowe fotki :crazyeye: Fajne to na balkonie :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jbk']Na szczęście nie miewam takich zachcianek, po świątecznych potrawach zachciało mi się pizzy i wczoraj wieczorem sobie zjadłam ;) A co ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]A nic :shake:, tylko, że to też zachcianka :eviltong::evil_lol::lol::p[/COLOR][/B]
-
[SIZE=3][COLOR=darkred]Reszta jutro ![/COLOR][/SIZE]
-
[IMG]http://img381.imageshack.us/img381/7025/wparku26xii2008229fo3.jpg[/IMG] [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/1323/wparku26xii2008237ux9.jpg[/IMG] [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/328/wparku26xii2008238ec6.jpg[/IMG] [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/8620/wparku26xii2008240fd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7583/wparku26xii2008241bn5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2263/wparku26xii2008215jv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2299/wparku26xii2008218ww5.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/9010/wparku26xii2008222oa4.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8214/wparku26xii2008227de2.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1406/wparku26xii2008228ru9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img265.imageshack.us/img265/438/wparku26xii2008205cf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3371/wparku26xii2008206gf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9397/wparku26xii2008207xk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4840/wparku26xii2008208zi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/1749/wparku26xii2008213pr0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img265.imageshack.us/img265/5554/wparku26xii2008199hs4.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4746/wparku26xii2008200vc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1859/wparku26xii2008201yg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2530/wparku26xii2008202as2.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5551/wparku26xii2008203ir4.jpg[/IMG]