-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://images50.fotosik.pl/52/5cdf4b4560d08744.jpg[/URL] Ploteczki :diabloti:[/CENTER] [/quote] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7091/269ul2.gif[/IMG]
-
[quote name='Paulina_mickey'][URL]http://images25.fotosik.pl/316/1e5c83743c3e9ff7.jpg[/URL] To jest genialne:loveu::loveu::loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękuję i cieszę się ... [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7100/serduchagh8.gif[/IMG][/COLOR][/B]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/444/05f9198e526f05b5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/52/478a7d87c49017ee.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/52/583cb832a966ab10.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/52/5cdf4b4560d08744.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/52/eb934383b8d51f07.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkred]KONiEC ... [/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/317/6434f77e8161262d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/52/fc61b6ab876849f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/52/e9c7f80ae612dd61.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/52/697a8fdcf7558598.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/53/39b1c941fd2f4e0d.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/317/ab7a1114b27f794c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/316/071967e00cc60904.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/444/99af616b657c5bc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/449/e2112a93a86da8ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/317/81d0bbc3e386ac2f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/52/1b8255d38fe114f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/52/6f712930db315f73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/317/f043e28463d2a5f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/52/5e2a9c9c4add22ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/316/1e5c83743c3e9ff7.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/317/f861704ee1b07c8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/449/82e8a2ecfa71024c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/52/7056be7d94779fb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/449/a2c713d19f438209.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/443/7550ed4f4f210ee1.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][SIZE=3][COLOR=darkred]KOŃCÓWKA FOTEK z 19-go stycznia:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]______________________________[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/444/f2d880c60dcfb220.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/52/900569ef6f72b21e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/52/456fbfde4c6bb596.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/52/e9db75986d88ae4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/317/b1bc544cc1f119a7.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jbk']To wracają wszystkie brudne jak świnki ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Baaardzo delikatnie powiedziane ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Miałabyś widzieć np. Sammiego - tego samoyeda - jakie miał podwozie ...:crazyeye::mad::angryy::eviltong::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
halgre replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[URL]http://images27.fotosik.pl/313/2f65253f24bde5fb.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]skąd ja to znam ... :evil_lol::lol::eviltong::multi::loveu:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR=darkred]Witam :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ślicznotka Nerusia :loveu::loveu::loveu: A co do tej trzeciej powieki: mój Dindek też miał to samo i też przeszedł operację, ale to było jakieś 3. lata temu. I też się bałam i strasznie martwiłam :roll: Ale wszystko przebiegło szybko i sprawnie - w klinice był parę godzin licząc razem z wybudzeniem się z narkozy. Kiedy po niego przyszliśmy - był lekko jeszcze jakby pijany, ale po wyjściu od razu chciał się bawić :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Wyszukiwał po drodze jakieś patole i już hasał jak nie wiem co :crazyeye:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Przez jakiś czas oczy były czerwone, ale to minęło. Pozatem przez ileś tam czasu musiał mieć zakrapiane oczki takimi kropelkami ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A płaciliśmy za ten cały zabieg trochę ponad 100,- zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Tak, że naprawdę się nie martw - jeśli weterynarz nie jest jakimś konowałem :evil_lol::eviltong: - to będzie wszystko dobrze !!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jak już pisałam - też się martwiłam, ale okazało się że niepotrzebnie ![/COLOR][/B] [B][I][U][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Też trzymam kciuki !!![/COLOR][/SIZE][/U][/I][/B]
-
[quote name='jbk']Mają chłopaki tyle energii, że szok ;) Fajny filmik ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Ano mają... Ale na tym torze, gdzie się gonią - to teraz całe jeziora :crazyeye: bo cały śnieg stopniał :mad:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Też się witam ... [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/7795/91361197dc8.gif[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Dzieńdoberek ... [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/8883/smileyipb265bj2.gif[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Śliczne fotki z tym drzewem [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/2072/76355733yp0.gif[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Ja też czekam na fotki ... [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/1748/zabawapy0.gif[/IMG][/COLOR][/B]
-
[quote name='jbk']Na dogo dużo psiaków ma swoje wdzianka, a na ulicy jakoś tego nie widzę, dziwne, ludzie chyba uważają, że to obciach..... A przecież wystarczy spojrzeć na Bobika, żeby zobaczyć, że wdzianko może być eleganckie, że piesiakowi w nim ciepło i wygodnie :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Dindek ma też kubraczek uszyty zresztą przez Taks z dogomanii, ale absolutnie nie chce w nim chodzić :shake::shake: Zachowuje się - jaby mu to przeszkadzało... a taki fajny :multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Witam ... [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/3633/58054544cu3.gif[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz12801.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Jak Bobik ładnie pozuje i jaki ma śliczny, ciepły kubraczek :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Paulina_mickey']No ale się wybiegają zawsze :loveu::loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Tu masz odpowiedź:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]________________[/COLOR][/B] [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=j0GnN1A4ohM"]YouTube - w parku - czarna zima - 23 01 2009 004[/URL] [B][COLOR=darkred]Ten filmik - to z dzisiaj ![/COLOR][/B]
-
[quote name='Owczarkowa'][CENTER]Ile fotek :loveu::loveu::loveu: Jak szaleją na tym spacerku :loveu::loveu:[/CENTER] [/quote] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/156/14065051if9.gif[/IMG][URL="http://img113.imageshack.us/img113/156/14065051if9.gif"][/URL] [quote name='anitaaa i bartis']szalejące zające :evil_lol: Świetne fotki :multi:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękujemy ... [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/7509/smileyipb413vg0.gif[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Wow, ile duzo superowych fotek tu!!!!![/quote] [B][COLOR=darkred]Dzięki ... cieszymy się [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/7509/smileyipb413vg0.gif[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Zostało jeszcze tyyylko 30. fot ... Ale to na potem, bo i tak nikogo tu nie ma :shake::shake:[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/442/6348dd4a8b795d5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/52/eab5cc3009a0d090.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/52/b07cb7f229ffc7a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/52/e168c5577ed36bce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/52/b69b35a80bac5bbc.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/442/c1d27c3cf71194b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/317/63a961ec362d6e9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/442/f2fe874bb6648de3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/52/645d7d86e9431a59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/443/131bbcaf192aae98.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/442/771126a0f20317fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/52/259360aadc253719.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/442/5345277530d61619.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/52/e0ff85e74b75b6fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/316/cd95e68a131aefc7.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/442/7ec870ed84a03065.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/316/73289ea87a3a1b70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/52/cbb1a53d128a423e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/52/8acf9d4ed6443334.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/52/6faa2bf2b7a35e9e.jpg[/IMG][/URL]