Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]mimo że na dworze zimno to piesy nie omijają bajorka :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]bo każdą wodą trzeba zawładnąć :):cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=sienna]Dokładnie ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR=sienna]Jaka słodka jamnisia !!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d]Obejrzałam fotki i filmiki - fajne, szczególnie ten drugi filmik :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][I][COLOR=#a0522d]PS. dziękujemy za odwiedzinki i zapraszamy ponownie :loveu:[/COLOR][/I][/B]
  3. [quote name='anitaaa i bartis'][U][URL]http://images44.fotosik.pl/54/15ce6588910c630e.jpg[/URL][/U] Ale galopują :evil_lol::multi: macie jeszcze śnieg ??[/quote] [B][COLOR=sienna]Więcej jest czarno niż śniegu :p ale myślę, że nasypie znowu, bo tak zapowiadali :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d][/COLOR][/B] [quote name='hovomaniaczka']Witam! Ja tu pierwszy raz ;) [URL]http://images44.fotosik.pl/54/15ce6588910c630e.jpg[/URL] Cudownie sie razem bawia:loveu:[/quote] [B][COLOR=sienna]Witamy z Dindkiem i zapraszamy częściej :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR=sienna]To u was teraz tyle śniegu ? [/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d][/COLOR][/B] [URL]http://images31.fotosik.pl/429/2710bda55c6e39cd.jpg[/URL] - [B][COLOR=sienna]fajniste i wszystkie te twoje białe miśki fajnie na śniegu wyglądają :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d][/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d][URL]http://images41.fotosik.pl/45/c691445b020405a3.jpg[/URL] - [/COLOR][COLOR=sienna]ładne zdjęcie !!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d][/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d]U Dindka też fotki :multi: [/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR=sienna]Jejku ile zdjęć !!!!!!!!!! A jakie fajne :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [URL]http://www2.picfront.org/picture/2EE2lXGAN4/img/zimowe148.jpg[/URL] - ale olbrzym :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://www2.picfront.org/picture/N0Hm0zX2mxk/img/2ibf685.jpg[/URL] - [B][COLOR=sienna]śliczne !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d][/COLOR][/B] [URL]http://www2.picfront.org/picture/wpB9LuYo8au/img/zimowe169.jpg[/URL] - [B][COLOR=sienna]jakie to słodkie ...[/COLOR][/B]
  6. [quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://images28.fotosik.pl/318/8dbc35fb0810e785.jpg[/URL] wariot :loveu::loveu::loveu:[/CENTER] [/quote] [B][COLOR=sienna]Ale się uśmiałam teraz ... :evil_lol::D:mdrmed::grin: wariot :evil_lol::multi:[/COLOR][/B]
  7. [quote name='anitaaa i bartis'][U][URL]http://images48.fotosik.pl/53/8d01d4758baaf357.jpg[/URL][/U] Jaki Dindek madłudi jęzor :loveu::evil_lol: [SIZE=1]U nas tez fotki [/SIZE][/quote] [B][COLOR=sienna]Zaraz tam do ciebie lecę :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d][/COLOR][/B] [quote name='Sock']Śliczny piesek... pOzDrOs:p[/quote] [B][COLOR=sienna]Och - jak się cieszymy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A gdzie twoja galeryjka ? Nie ma bannerka ... :shake:[/COLOR][/B]
  8. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/54/15ce6588910c630e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/54/1feb215ebc745140.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/318/7c34f4ad1d524684.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/318/8dbc35fb0810e785.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/445/ec46c0e17dc9e7a0.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/53/8d01d4758baaf357.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/319/31435d4b08314b37.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/53/2b49f5ef776dc7e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/53/cef97a125f91e3f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/53/e823cc1e67a9a8d6.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='anitaaa i bartis'][U][URL]http://images49.fotosik.pl/53/7d98090202933425.jpg[/URL][/U] Taka kałuża to byłby raj dla mojego :evil_lol: Słodki Dinduś :loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol:[B][COLOR=darkred] [/COLOR][COLOR=sienna]To chyba prawie wszystkie psiury uwielbiają :evil_lol::evil_lol: A teraz tam mamy istne roztopy :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#a0522d][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']No widze ze dogo nie dalo ci wrzucic wiecej fotek?[/quote] [B][COLOR=sienna]No właśnie ... Strasznie długo zatwierdza te 5.fotek :angryy: Ale jak tylko odpisuję bez wrzucania fotek - to zatwierdza normalnie. [/COLOR][/B]
  11. [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Ale dłuuuuugo zatwierdza :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Czy wszyscy tak mają ??? Może w nocy pójdzie szybciej ??[/COLOR][/SIZE][/B]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/451/a9933bd261bad020.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/53/35fc65e5bdab1b27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/53/b7e0f2a1ca9bd1b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/445/25ddfd0b680556a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/318/918d34f9afa4c626.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/53/c28943ef9f498ef7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/318/1f6613d422270ea6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/317/25a4254d7fe33bb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/53/3837049cd22fc0d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/53/7d98090202933425.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='anitaaa i bartis'][COLOR=#0000ff][URL]http://images48.fotosik.pl/53/fa6126011ca3fdce.jpg[/URL] Świetne zdjęcie :loveu: i jakie uśmiechy na pyszczakach :evil_lol:[/COLOR][/quote] [B][COLOR=darkred]My też z Dindkiem mamy uśmiechy na pyskach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='Izabela124.']To czekamy na masę fotek :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Już daję ![/COLOR][/B]
  15. [quote name='jbk'][URL]http://images48.fotosik.pl/53/fa6126011ca3fdce.jpg[/URL] - to wygląda jak obrazek narysowany, a nie zdjęcie ;)) Super zabawy, jak zawsze :)[/quote] :multi::multi::multi: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]powiedz Ty mi dokąd ten Twój pies tak leci :) :cool3:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images29.fotosik.pl/317/009a42c5654d5a0e.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]Kurde... zapomniałam go spytać :eviltong::eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='Izabela124.']Cześc Ale tu masa fotek:multi::multi::multi: Super było je ogladac, całuski dla Dindusia:loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękujemy :multi: A Dindek dostał całuska od ciebie :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Dobranoc i dziekuejmy za fotki!![/quote] :multi::multi::multi: [quote name='jbk']Witam porannie :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Witam... witam :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='Kinia']Witam się wtorkowo! Będą dziś fotki?[/quote] [B][COLOR=darkred]Mam jeszcze dalszy ciąg, ale wrzucę trochę później bo znów jadę do Katowic :evil_lol:[/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR=darkred]Ja niewiem co się tu dzieje, ale wgrywają mi się 2.zdjęcia - zamiast 5. - a próbowałam już dwa razy... :mad: Spróbuję jeszcze raz...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Do trzech razy sztuka :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/53/e08b60432913fce8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/318/e4d0e8fd1534480b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/53/7bf6ec8afa1d8bf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/445/d1779b86493da0d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/445/e7e1754dbefdfec9.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/53/cebf9ab88f9a07fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/450/f322c6a4a1089da3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/318/5df0464f4a30c48e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/318/d069f74fac5385b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/445/5f66c394e39f0338.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='deer_1987']Te fotki z zabaw sa fajne, takie radosne psiaki ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]One poprostu tam szaleją nieraz ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/53/80a54fd03b649f86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/53/40e003f28b00dc02.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/444/7752144ded36b67e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/53/fa6126011ca3fdce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/57a269e3e6ef3c9b.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/53/a04a743460ce380d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/53/c6c68707c5257c43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/c7b43313fa512c8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/318/04b73b4b719ada7a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/318/65bc6d81fece6429.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/851989cc3f1a3cf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/450/bac5fe28c3c52792.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/318/623aae564bacb348.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/53/7cda7656174dd223.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/53/26d75900546a4d29.jpg[/IMG][/URL]
  23. [B][SIZE=3][COLOR=darkred]No to jedziemy następne foty:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]________________________[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/317/2a7c9aa8a0ca1f3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/317/009a42c5654d5a0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/53/bc1bc1b7147f36f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/5637cf07fc65397e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/318/1b685279e030b76b.jpg[/IMG][/URL]
  24. [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Fotki będą dzisiaj - ale później, bo zaraz muszę jechać do miasta... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
  25. [quote name='deer_1987']Dalmatynczyki lubie ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Ja też ... :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi: ile zdjęć tutaj na mnie czekało :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a jak miło było je oglądnąć :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]Bardzo mnie to cieszy ... i Dindka też ... [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7315/87579258dw1.gif[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://images25.fotosik.pl/316/1e5c83743c3e9ff7.jpg[/URL] [B]śliczne i bardzo udane zdjęcie :multi::multi:[/B][/quote] [B][COLOR=darkred]Ślicznie dziękuję ... [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6758/202rr6.gif[/IMG][/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...