Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='deer_1987']Ja spalam to mnie tu nie bylo..[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][COLOR=darkred]śpioszek ... :eviltong:[/COLOR][/B] [quote name='NUTELLASTELLA']Żeś na zasypała fotami! :evil_lol: nie no, ale fotki superaśne! :loveu: [URL="http://images6.fotosik.pl/409/694c6f8d0d554174.jpg"][COLOR=#000000]http://images6.fotosik.pl/409/694c6f8d0d554174.jpg[/COLOR][/URL] [URL="http://images6.fotosik.pl/409/182619255b8416ec.jpg"][COLOR=#000000]http://images6.fotosik.pl/409/182619255b8416ec.jpg[/COLOR][/URL] ale taniec! :lol: [URL="http://images6.fotosik.pl/409/aa4a5f6bca0ed711.jpg"][COLOR=#000000]http://images6.fotosik.pl/409/aa4a5f6bca0ed711.jpg[/COLOR][/URL] fajowe harce! :multi::loveu: ja zaraz u siebie będę fotki wklejać nowe! :cool3::loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękujemy baaardzo i cieszymy się jak nie wiem co :evil_lol::evil_lol:, że się podoba :loveu: Zaraz do was przyjdę...:p[/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR=darkred]Ooo... urodzinki były :crazyeye: [/COLOR][/B] W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia i radości. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/205/kwiatek55.gif[/IMG][/URL]
  3. [COLOR=darkred][B]Witam wieczorkiem... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/833/72051735.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  4. [quote name='mineralna_']Witamy ;) pozdrawiamy z zasypanego (:placz:) zadupia.[/quote] [B][COLOR=darkred]Czemu płaczesz :evil_lol: Nasze piesy przecież się strasznie cieszą z tego śniegu... a te zaspy - to dla nich raj [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/833/72051735.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]A jeśli dla nich - to dla mnie też ... haha[/COLOR][/B]
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/9ea852fe4196c86e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/09e5386856986f16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/39590ad2a657ef5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/a138f0f5d7f7fed5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/b64c462245b764e8.jpg[/IMG][/URL]
  6. [B][COLOR=darkred]Z tą prawą stroną coś nie tak... nie ma prawego brzegu fotek :shake:[/COLOR][/B]
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/a22ff0d5c80f992a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/23c28c19c4f89cd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/35cdb0878d27994e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/f9243d156debedf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/a8cc80f6563b44b5.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Dozia_13'][URL]http://images6.fotosik.pl/409/694c6f8d0d554174.jpg[/URL] Już leceee!!!! [URL]http://images6.fotosik.pl/409/aa4a5f6bca0ed711.jpg[/URL] A czemu ten malanutek na smyczce sobie lata? [URL]http://images6.fotosik.pl/409/182619255b8416ec.jpg[/URL] tyłek w górze:evil_lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]No, ten pan go tak właśnie nieraz puszcza... ja nie jestem za tym :shake: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Przy tych szaleństwach teraz niedawno się zaplątał w tą smycz Kleksik (ten dalmatyńczyk) i tak strasznie piszczał...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Pisałam o tym - zobacz tu troszkę wstecz... Na str. 290[/COLOR][/B]
  9. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6488/zaglada.gif[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkred]nikogo tu nima... :diabloti: To narazie dam se spokój z tym wrzucaniem... :evil_lol:[/COLOR][/B]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/d39f2b46a4ae3b98.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/bf7d8e7186355538.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/f5391d7545373793.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/aa4a5f6bca0ed711.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/9f1610ace5111ee9.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/b33ed9f23bdc6299.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/e0b3e4aac1cd90d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/182619255b8416ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/56b40e93cb27ca9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/19b9217064a668f1.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/70b07ff714be561a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/f6e30dae28b24672.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/aa2737a10e9502ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/2fa3fa4a72a00041.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/ac6bb7151ef9c165.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='deer_1987']Tak na stacje po tz bo z pracy wracal i na spacer wspolny[/quote] [B][COLOR=darkred]Aha :loveu:[/COLOR][/B]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/50296c0e6c336e3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/694c6f8d0d554174.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/b6b5d0fa2fdbc2dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/5bbe4c282e6769b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/409/5835c2b4a1535ec6.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='deer_1987']Witam i uciekam na spacer![/quote] [B][COLOR=darkred]Myślałam, że lecisz na stację ...[/COLOR][/B] [quote name='Dozia_13']Zazdroszę wam tych porannych spacerków...:loveu: A spanielek słodki:loveu::loveu: Czekamy na następną porcje fotek[/quote] [B][COLOR=darkred]Już - zara... :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='NUTELLASTELLA']Ładne imię, nie gadaj! :mad: a ile masz lat? :cool3: No to czekamy na fotki.:multi: niecierpliwię się! :mad:[/quote] [B][COLOR=darkred]Taaakie tam ...:eviltong: fotki już wrzucam ... pierwszą turę ...[/COLOR][/B]
  16. [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz379-1.jpg[/URL] [COLOR=darkred]hahaha... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]
  17. [B]halgre58[/B], [B]anitaaa i bartis[/B], to serdecznie zapraszam do Zbrosławic na żelki... :evil_lol: [B][COLOR=darkred]Łoooo jejuuuu... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Taką podróż miałabym odbyć na żelki :evil_lol::eviltong::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]To ja mam bliżej jednak sklep naprzeciwko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  18. [quote name='Kinia']Witam sie niedzielnie![/quote] [B][COLOR=darkred]A witam, witam ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='NUTELLASTELLA']Halina? mm ... bardzo ładne imię. Spodobało mi się, naprawdę... :p A co porabiacie dzisiaj? :cool3:[/quote] [B][COLOR=darkred]Eee tam... ładne :crazyeye::crazyeye: A nie porabiamy nic szczególnego... poprawiam dzisiejsze fotki, żeby je tu później wrzucić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  19. Jakie śliczne zdjęcia :loveu::loveu::loveu: Atosik się cieszy ze śniegu ?? Bardzo ładnie ci wyszły fotki z tymi ptaszkami :loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='agaciaaa']Pewnie tak :evil_lol: Ja Sarci dałam tylko spróbować, gryz nie zaszkodzi :lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/407/33b700e4c1a14966.jpg[/URL] biedny Kleksik, tak smutno tu wygląda :-( [URL]http://images6.fotosik.pl/408/bbde9bc6ad3141d0.jpg[/URL] spanielek cudny :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dindkowi taki gryz może jednak zaszkodzić - przecież jest chory na trzustkę...:roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Kleksik rzeczywiście smutny - ale pisałam tam dlaczego (z powodu łapki) - przeczytaj :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A spanielek śliczny i kochany :loveu: - dzisiaj znów mam świeże fotki z nim :loveu:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='NUTELLASTELLA']He-ej! :multi: Co u was? :cool3: a tak właściwie, jak masz na imię? :cool3::roll:[/quote] [B][COLOR=darkred]Halina :p[/COLOR][/B] [quote name='rwpb']Przechodziłem obok i wstąpiłem do Was :loveu: Pozdrawiamy[/quote] [B][COLOR=darkred]Oooo... cieszymy się jak nie wiem co :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zapraszamy zaaś :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Sliczny spanielek![/quote] [B][COLOR=darkred]Też tak uważam ... :loveu:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]witam :loveu::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale śliczne zdjęcie :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images6.fotosik.pl/408/226d255b75907455.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]lecę dalej składać wizyty :cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękujemy :loveu:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']W ramach skladania wizyt zapraszam do nas :diabloti:[/quote] [B][COLOR=darkred]Zaraz skorzystamy z zaproszenia :loveu:[/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR=darkred]Ja też, ja też ... :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
  23. [quote name='anitaaa i bartis'][U][URL]http://images6.fotosik.pl/408/02c5c50bad950956.jpg[/URL][/U] [I]Cudny psiaczek :loveu: Jak można takie słodkie maleństwo wyrzucić :shake: [/I][/quote] [B][COLOR=darkred]A widocznie można, jak widać... nie on pierwszy i nie ostatni niestety ... :mad::angryy:[/COLOR][/B]
  24. [quote name='hovomaniaczka']Ja jestem!!! I czekam na fotki spaniela ;)[/quote] [B][COLOR=darkred][/COLOR][/B] [quote name='hovomaniaczka']Piekny!!!!:loveu::loveu: Ale biedak ma nieciekawe przezycia...:shake:[/quote] [B][COLOR=darkred]No właśnie... ale jest młody - nie ma jeszcze roku (tak stwierdził wet), jest przyjaźnie nastawiony do całego świata :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i bardzo wesolutki :multi:, więc myślę że nie będzie pamiętał...:p[/COLOR][/B]
  25. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/408/5f0bdda807a3a97b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/408/f980f7d46de47b96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/408/b1eff45fa4e3b2fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/408/1e5157bae9e015c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/408/226d255b75907455.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkred]I to już koniec spanielka :p Jak wam się podoba ?[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...