Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [URL]http://img209.imageshack.us/img209/7620/beztytuuroe.jpg[/URL] [B]Zobaczcie, jak to wygląda... I nawet nie da się normalnie wkleić :shake: Więc jak tu wrzucać fotki ???[/B]
  2. [quote name='agaciaaa'][URL]http://images6.fotosik.pl/426/9781d13eb3af3281.jpg[/URL] u Was już tak zielono? :crazyeye: :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/426/17677a7baa99c9bb.jpg[/URL] pięknie pozuje :loveu:[/quote] [B]Te zielone - to stare foty :evil_lol: ja tylko przyniosłam wam trochę ciepełka :evil_lol: [/B] [quote name='Paulina_mickey'][URL]http://images6.fotosik.pl/426/d12acb3cee0fbe9c.jpg[/URL] Jaka powaga :diabloti:[/quote] :multi::evil_lol:;)
  3. [quote name='Dozia_13']Pewnie jak zwykle cos z dogo sie dzieje...:evil_lol: A kiedy fotki będą?:eviltong:[/quote] [B]No, ale u was też tak jest ? Czy tylko ja nie mam kolorów czcionek ? A fotki mam nowe - dzisiaj byłam w parku z aparatem, bo troszkę słoneczka było. Tak raz wyszło, raz zaszło :evil_lol: Ale muszę je pozmniejszać itp. Dzisiaj będą napewno :evil_lol: [/B] [quote name='deer_1987']Brakowalo Ciebie tu...[/quote] [B]Naprawdę ?????????? Oooo... no, to już jezdem se ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  4. Doberek... :multi: No i jestem z powrotem po kilkudniowej nieobecności (nie miałam internetu) :mad: Widzę znowu tyyyyle nowych fotek - jak zwykle ślicznych :loveu::loveu::loveu: Sarcia słodka :loveu: , a ta druga psinka też fajnista :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [COLOR=DarkRed]No nareszcie jestem... od 10.go nie miałam internetu :shake: Ale jakoś dziwnie wszystko jest teraz :crazyeye: Czemu nie mogę wybrać tu koloru czcionki [/COLOR]:shake:
  6. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/67ac3a2cb1d84e3a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/8d8a977b8f3a661a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/0d1af8cd91b6b3b0.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkred]Moje różyczki na Dzień Kobiet :loveu:[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/3084ce49838e7ece.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkred]Wieczór, zachód z mojego balkonu :loveu: ale w piątek to drzewo wycięli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/f6369b5e0e2b8f70.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='pusia2405']Dzięki:loveu:, pyszne było, a szampan lekko zaszumiał w głowie:lol:.[/quote] [B][COLOR=darkred]Ale nie padłaś :shake: to nie było tak źle :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']U nas padalo a teraz i troche slonca. Jutro moze agility z jedna sunia:D[/quote] [B][COLOR=darkred]Wczoraj popołudniu było u nas słońce :crazyeye: ale dzisiaj ... :angryy:[/COLOR][/B] [quote name='jbk']Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:[/quote] [B][COLOR=darkred]Coś takiego ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale przyszłaś i to się liczy ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR=darkred]Przyniosłam wam trochę ciepełka :loveu::evil_lol::p;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/668e1b941042404e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/7b28e3ef562bc311.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/5dd08e5df02577e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/9781d13eb3af3281.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/66d7036f87963deb.jpg[/IMG][/URL]
  9. [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Pozowanie na tapczanie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/17677a7baa99c9bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/c00e4068501aaf6a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/272634329f88dbd2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/3eb0b2174631033a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/426/d12acb3cee0fbe9c.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Pimpek']Cudo! Sara świetnie wychodzi na zdjęciach. :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Nic dodać - nic ująć ... :evil_lol::loveu::evil_lol:[/COLOR][/B]
  11. Ooo... jakie fajne życzonka :loveu: http://www.rwpb.pl/atos/atos3658.jpg - to mi się podoba :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [B][COLOR=darkred]Błoto to jest niemal wszędzie :crazyeye: Od rana nie pada (narazie), ale jest zimny wiatr :angryy: W nocy wiało jak nie wiem co :diabloti: Jest zimno, wietrznie, mokro, brudno, szaro, ponuro :mad::angryy::diabloti: Dindek wraca ze spacerów obłocony, mokry - zaraz trzeba do łazienki z nim :p[/COLOR][/B]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]U Mnie LEJE DESZCZ :angryy::angryy::angryy: i doopa ze spacerku do lasu w poszukiwaniu wiosny :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Cześć :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][COLOR=darkred]U mnie to samo :angryy: ale rano byliśmy w parku, bo jeszcze nie lało :evil_lol:[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR=darkred]U nas ciągle pada... coś okropnego :angryy::angryy::angryy: I tak ma być cały czas - nie wiadomo do kiedy :shake::placz::-([/COLOR][/B]
  15. [quote name='pusia2405']Dinduś miał urodziny, a mnie nie było, więc składamy mu najlepsze życzenia urodzinowe, dużo zielonych łąk, jak najwięcej psich kumpli do zabawy i oczywiście stos kości;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Och dziękujemy ślicznie :loveu::loveu::loveu: Zostało jeszcze tortu - chcesz ? A co się będę pytać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Szampana się też napij :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/424/6bd98d0778543499.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/424/90bd6926e06b325c.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [quote name='anitaaa i bartis']fajny filmik ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Dzięki :loveu:[/COLOR][/B]
  16. [quote name='Dozia_13']Fajny filmik...:multi: Ale Hektorek chyba się troszkę boi psiaków. Taki niepewny był jak podchodził do Dinka pod koniec troszkę się ośmielił[/quote] [B][COLOR=darkred]Nieee... Hektorek się goni z wszystkimi naszymi psami, mimo że są dla niego duże... i już się zaprzyjaźniły z nim wszystkie :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='hovomaniaczka']Jaka fajna zabawke dorwali:evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='deer_1987']Mi zawsze smutno ze nie ma kto z nami chodzic wspolnie :([/quote] [B][COLOR=darkred]Ale masz dwie dziewuszki, które się wspaniale razem bawią...:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Dozia_13']Tak Tak myślałaś, że się nie kapniemy jak wstawisz, a teraz piszesz że tylko chciałaś wstawić:evil_lol::evil_lol: Możesz dać filmik ale nowy:eviltong:[/quote] [B][COLOR=darkred]hahahahahahaha...... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie mam nic nowego.. Deszczowo u nas :angryy:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Ciekawą Dindek ma zabawkę :lol: Chyba nie jest w tym względzie wymagający ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Psy sobie same znalazły toto :multi: i miały niesamowitą frajdę :multi::multi:[/COLOR][/B]
  17. [quote name='agaciaaa']Znowu foty, pewnie macie już dość :eviltong: Wiem, że są nudne :eviltong::eviltong: Nawet tak nie myśl, że są nudne :shake: Sarcia jest taka piękna :loveu::loveu::loveu: [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz287.jpg[/URL] [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz285.jpg[/URL]
  18. Chciałam teraz dać tu ten sam filmik ... haha[URL="http://www.youtube.com/watch?v=kcfCw-W0Gu0"][/URL]
  19. [B][COLOR=darkred]Ale fajne fotki :multi::multi::multi: Amiś słodziutki :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  20. [B][COLOR=darkred]Wszystko tu śliczne :loveu: i widoki i sarenki są nawet, no a o Sarci to już nie muszę powtarzać, że prześliczna :multi::multi::multi: Jaka słodka pod tym kocykiem :loveu: :loveu::loveu: Dindek nie lubi być przykryty :evil_lol:[/COLOR][/B]
  21. [url=http://www.youtube.com/watch?v=kcfCw-W0Gu0]YouTube - Dindek i Hektorek[/url] [B][COLOR=darkred]To dzisiejszy filmik :evil_lol:[/COLOR][/B]
  22. [URL="http://apps.facebook.com/petpupz?ref=1401829304"][COLOR=#3b5998]http://apps.facebook.com/petpupz?ref=1401829304[/COLOR][/URL] [B][COLOR=darkred]A tu się trzeba rejestrować ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://images40.fotosik.pl/67/300efaf1a0d7d3de.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]bardzo fajne zdjęcie :evil_lol:[/COLOR][/B]
  23. [quote name='deer_1987']Zazdroszcze takich wypadow... :([/quote] [B][COLOR=darkred]Nie płacz :shake::shake::shake:[/COLOR][/B]
  24. [quote name='jbk']Zrobie ;) I pewnie bedzie wiecej fotografow, nawet cztery aparaty sa mozliwe, wiec bedzie co ogladac ;)[/quote] [quote name='jbk']Hejka w piąteczek :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Hejka :multi: Brzydka pogoda :mad: jestem niewyspana, zmierzła :eviltong:, wczoraj byłam na pogrzebie i za lekko się ubrałam - jak ja zmarzłam :crazyeye: Ale do południa świeciło słońce ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Będę czekać z niecierpliwością na te foty, bo jak cztery aparaty :crazyeye::crazyeye: - to będzie co oglądać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  25. [quote name='deer_1987']Ja tez ogladalam filmik ae nie komentowalam :D[/quote] [B][COLOR=darkred]aaa... to się cieszę :multi:[/COLOR][/B] [quote name='jbk']Jak się uda, to w sobotę wybieram się na spacer z pięcioma psiakami ;) Ciekawe, czy się będą tak bawić, jak ta "banda" na Twoich spacerkach?[/quote] [B][COLOR=darkred]Oooo... fajnie :multi: No to zrób foty, bo sama jestem ciekawa :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Widziałam filmik, super szaleństwa :multi: :loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...