Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B]Fajne fotki :loveu::loveu::loveu: [URL]http://i40.tinypic.com/rc4q6x.jpg[/URL] - słodka z tą piłeczką :loveu:;) [/B]
  2. [B]No, jak zwykle piękniste foty :loveu::loveu::loveu: [/B]
  3. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/d3a005160c79694b.jpg[/IMG][/URL] [B]hihihi... :evil_lol: [B]ale się uśmiałem... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/446863be11c9b979.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/46da02c2cc0c5fd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/7277224d951e18b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/79934aaa3eec0d42.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/213af1c3f4699ad7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/8e7b15ceaf5f20ee.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/ccfb5745a8b5d6fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/825679f50936a086.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/abad37bbbba6f2e3.jpg[/IMG][/URL] [B]Łapy, łapy, łapy ... [/B]
  5. [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/65390b9b0e3f5e0f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/d2ed234919aad4b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/b97e9d433306a34f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/1e250f7a5b1d02ce.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/437/66b8d626efa32331.jpg[/IMG][/URL] Nikt nie zauważył jednej zmiany u Dindka ...:shake::eviltong::evil_lol:[/B]
  6. [quote name='anitaaa i bartis'][U][URL]http://images6.fotosik.pl/435/6588379008448fcf.jpg[/URL][/U] śliczny Dindusiek :loveu::loveu:[/quote] [B]Nie powiem mu tego :evil_lol: bo se za dużo będzie myślał ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dobry wieczór :multi::loveu: ukazał mi się psi diabeł :) :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/435/feef6b5ac7dc6a02.jpg[/URL] fajne to zdjęcie :) troszkę słońce wyszło i pieski oczywiście wyczaiły jakieś mokre tereny :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B]Taaak... bajora zawsze muszą zaliczyć :evil_lol: A ten psi diabeł - to bialusi Sammi :evil_lol: [/B] [quote name='deer_1987']a tu jakas jesien a nie wiosna :P[/quote] [B]Trochę słońca wyszło... ale do wiosny - hoho :shake::eviltong: Od wczoraj wieczór u nas tak strasznie wieje, że aż huczy :crazyeye: Okna nie mogę otworzyć, bo by mi wyrwało :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak wietrzę, to muszę je mocno trzymać :eviltong:[/B]
  7. [B]Jakie prześliczne zimowe fotki ...! Przyszłam odwiedzić, się przywitać :multi: i pochwalić zimowe psiątka :evil_lol::loveu::evil_lol::p[/B]
  8. Doberek ... :multi: przyszłam się przywitać :p
  9. [B]Witam :multi: Ciekawe ... podczas kąpieli piesia taka grzeczna :crazyeye: i tak słodko wygląda ... :loveu: No, a ten filmik - hahaha :evil_lol: [/B]
  10. [B]Jestem :evil_lol: Przyszłam w odwiedzinki :multi: Fotki śliczne jak zwykle :loveu: Niedźwiadek oczywiście mi się podoba :p A Amiś maluszek - biiiidny :-( Jest coś lepiej z łapką ? Napewno będzie dobrze [/B]!
  11. [B]To narazie wsio :eviltong: Oczywiście jeszcze mam foty, ale muszę pozmniejszać :p Mój komputer pomału "dochodzi do siebie", więc będę wreszcie wrzucać zdjęcia i .... nadrabiać zaległości w odwiedzinach kogo się da ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: _________________ Ale nie ma dla kogo tych fotek wrzucać widzę ... [/B]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/1a5c3b081bb4a904.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/57bb581a99596a1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/cdda353d1fd47ab9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/065679ea9fd5955d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/f218af17417e3a20.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/333da87d077053e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/550ced7884e1a783.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/6cca7771372641ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/164f5c39cdbf1ace.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/530705e054e7f6dc.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/5e85137f01c0385e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/f5d9e42b99f3635d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/b3981b60394e1cd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/eebec8d8c5da7cd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/82040885d1d46355.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/2fa9d891feb5e047.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/56b7bd1ecf2af263.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/b18a8ed036106b15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/157a2e34375ce300.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/1671c6d98363ce65.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/e6e1847482e82bed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/ff5b110120a1b364.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/e38b318577a1e1f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/6588379008448fcf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/4bc0a05f12abb05b.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/755e09fc04e8d8b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/feef6b5ac7dc6a02.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/ed4af93ca9792ae4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/a570f9c10e6c2cbc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/60f48d5cc68bc72c.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='agaciaaa']A już prawie dałam się nabrać :evil_lol: Ja wszystko widze dobrze :multi: [URL]http://images6.fotosik.pl/435/a872ccb02a82b3ac.jpg[/URL] szaleńczy pęd :lol: :loveu:[/quote] [B]Ja też teraz już widzę :evil_lol: nawet emoty się ruszają :eviltong: Ale jeszcze nie wszystko mam zrobione - jutro dokończy, bo dziś już się spieszył do pracy ... :p Ale foty mogę już wrzucać :evil_lol::loveu:;) [/B]
  19. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/a872ccb02a82b3ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/e663668b3d179238.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/d908ca589ff5c14c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/4c04965ba587f327.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/435/65a80b33cfe55f4d.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL]http://img10.myimg.de/18419902640bdf38.jpg[/URL] Jakie toto słodkie :loveu::evil_lol::loveu:
  21. Też już go nie widzę :shake: Ale dałam już znać facetowi, który mi to robił - żeby się pofatygował do mnie jeszcze raz ... Chyba jakieś złe ustawienia, albo jakichś ustawień nie ma ... Szkoda, bo mam sobotnie fotki - było trochę słońca :p
  22. Niestety, zdjęć nie widać - nie mogę wrzucać :placz:
  23. [B]Dzięki za odpowiedzi :p Powrzucam trochę fotek i napiszecie czy normalnie widzicie :evil_lol:[/B]
  24. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/434/a2130dc3f4918a8c.jpg[/IMG][/URL] [B]Czy ktoś może mi odpowiedzieć na te pytania:[/B] [B]1/ czy widać u was to zdjęcie ?[/B] [B]2/ jaka jest czcionka - bo u mnie bardzo duża, mimo że ustawione mam na "2"[/B] [B]3/:diabloti::evil_lol::loveu::evil_lol::eviltong: - czy te emoty się ruszają ? - u mnie nie... :shake: są nieruchome ...[/B] [B]Jeśli wy widzicie wszystko dobrze, to będę wrzucać fotki - jeśli nie, to trudno - będę musiała znów czekać, aż ktoś mi to wsio zrobi... :p[/B]
  25. No, chyba wyciepne tego laptopa przez balkon :mad::mad::mad::mad::mad:
×
×
  • Create New...