-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B]A cześć wam cześć ... :multi::multi::multi: Nima fotek :evil_lol::-(:evil_lol: Narazie ... :p[/B]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a ja tu widzę podawanie psu substancji narkotyzujących :crazyeye::crazyeye: [URL]http://images8.fotosik.pl/1/daeacc039af9bd05.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B]No wiedzom wy co ... :crazyeye::crazyeye: Jestem zbulwersowana :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Toć to smakołyczki a nie jakieś ćpuństwo... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://images8.fotosik.pl/1/fba1d06122d8535f.jpg[/URL] slodziak :D[/quote] [B]hehe ... taaak, Hektorek słodki jest :loveu::loveu::loveu:[/B] [quote name='anitaaa i bartis'][FONT=Century Gothic]Witamy[/FONT][U][URL]http://images8.fotosik.pl/1/5cf1553b01dcab90.jpg[/URL][/U] [FONT=Century Gothic]chyba sie zaprzyjażnili z Dindusiem bo tak biegają sobię razem :loveu::loveu: fajne zdęcia[/FONT][/quote] [B]Witamy, dziękujemy za pochwałę - a Hektorek tak - zaprzyjaźnił się z Dindkiem :multi: lubią razem pobiegać :evil_lol:[/B]
-
[B]Witam ... :multi: Fajne foty super psiaków :loveu::multi::evil_lol::loveu: To legowisko też fajne hehe :multi: [/B]
-
[quote name='Cortezik_82']Dziekuje bardzo:loveu::loveu::loveu: Zapraszam częściej:p[/quote] [B]Też dziękuję za komentarzyk :evil_lol: i też zapraszam częściej :multi::evil_lol::multi:[/B]
-
[quote name='Cortezik_82']Cześć:multi: Dziekuje za komentarzyk w galerii;). Dinuś jest piękny:loveu:, uwielbiam to umaszczenie:loveu:. Będę wpadać częściej:cool3:[/quote] [B]Ooo... cieszę się :multi: i zapraszamy częściej :evil_lol::multi::evil_lol:[/B]
-
[B]Oj, musiałabym tu za dużo zdjęć cytować :evil_lol::evil_lol: Chociażby dlatego, że obejrzałam od pierwszej strony - a na każdej stronie śliczne foty psiurków :loveu: Są poprostu oba słodkie ... :multi::multi::multi:[/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/c1900203ebbc520c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/80dbf6a1c4869b99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/0b75bb18962acf00.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/5cf1553b01dcab90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/d4ead1238063e2b1.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/442/eb2d036abd0d99a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/3d04bbaf3a201047.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/442/6c749c0c801b7f66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/442/be6ba21886a78c51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/44184fca5320876d.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/442/4ed54995aefe9ed6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/442/12348a0630f13859.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/442/0d22892a6bf52d92.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/442/98f372ca3fd64b09.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/442/0d5ed4ef5f513f9c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/47a89f7fb33e841a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/442/832a8f01379c2703.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/442/72920f6ac372b6a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/6013a577c031992b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/8b22ec5902cec6e2.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/2600805bc4d20dbf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/442/bb3de0893049cc0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/daeacc039af9bd05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/442/180d496521bdef3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/fba1d06122d8535f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zepsułaś :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]No popatrz tylko ... dzisiaj widać 5. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[B]Koniec wrzucania...coś tu zaś nie idzie :angryy: zamiast 5. fotek - to 4. się ukazują :mad:[/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/40fe0639404486c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/442/c4c23cf287988e9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/acf4a0e9ad41a2e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/b68fa3d2816b3bae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1/eaf28ae6a6d475a5.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='deer_1987']Witam sie.. padnieta po naglej pracy wrocilam.. ide sie polozyc to moze bol glowy przejdzie..[/quote] [B]Witam ...:multi::multi::multi: Odpoczywaj :p[/B]
-
[quote name='M&T']Po przemyśleniu sprawy i rozmowie z kilkoma osobami, m.in. Kataramą (dzięki ;)) stwierdziłam, że zareagowałam zbyt emocjonalnie. Nie skasuję galerii, ale wszystkie zdjęcia będę odtąd podpisywać. Wiem, że to raczej nic nie da, bo podpis można usunąć, ale nie mam zamiaru psuć sobie zabawy przez jakieś głupie dzieciaki...[/quote] No i święta racja :multi::multi::multi:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dzień dobry :multi::loveu: ooo znalazłam jakiegoś piesa, którego wcześniej nie widziałam :) śliczny pan Onek :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/441/292a9b9c0ee86958.jpg[/URL] sama słodycz :) takiego pieska aż chce się przytulać i gnieść jak pluszową zabawkę :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/441/17b5f96eeab08ae5.jpg[/URL] no i standardowo nie ma to jak pomoczyć nóżki :) [URL]http://images6.fotosik.pl/441/159e2da52d48c3fd.jpg[/URL] Dindusiowi łapki dindnęły na bok :) świrek :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/441/f87333f022e8358d.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]1/ dzieeeeńdoberek :multi: 2/ ten pan onek już tu bywał - ale fakt - rzadko :roll: to Dżeki, który jako pierwszy się bawił z malutkim jeszcze Dindusiem ... :evil_lol: 3/ no nie ? też tak mówię ... :evil_lol: 4/ dindnęły na bok... hahahahaha :evil_lol::eviltong::-o:crazyeye::loveu::lol:;):evil_lol: świrek :evil_lol:[/B]
-
[quote name='jbk'][URL]http://images6.fotosik.pl/441/1879be5055f3f40d.jpg[/URL] - świetna pozycja :) Często tak Vadira trafiam ;) Mizianko dla Dindusia :)[/quote] [B]Mizianko - wykonane :eviltong::evil_lol::multi:[/B] [quote name='agaciaaa']Wszystkie fotki obejrzane :multi: [URL]http://images6.fotosik.pl/441/f95591b3e38088ac.jpg[/URL] jak fajnie Hektorkowi uszy latają :lol:[/quote] [B]1/ suuuper :loveu::loveu: 2/ ano, spanielom tak latają :multi: [/B]
-
[quote name='Okamia']Ma się te głupie pomysły :evil_lol: Ja skromna... nie:evil_lol: Widziałam widziałam :cool3: i mnie twoja odp załamała :shake:[/quote] [B]Nigdy nie załamuj się :shake: - myśl zawsze pozytywnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tacy złodzieje zdjęć istnieją i będą istnieli (niestety). Wrzucają je niekoniecznie na NK - ale i na inne galerie :mad: [/B]
-
[quote name='Okamia']Dziękujemy za odwiedziny :loveu: i pochwały :evil_lol: Śliczne moje cieknące jest bo ma w genach (po mnie oczywiście:diabloti::eviltong:) A fotki to takie aby były bo i pogoda taka se i ogólnie :shake: Może jakoś w następny weekend będą jeszcze jakieś :evil_lol:[/quote] [B]No prooooszę :crazyeye: nie bądź taka skromna - foty są super i ... już :multi::multi: PS.: dałam ci odpowiedź na : "proszę o całk.usunięcie ...." I przykład. Zobacz sobie :p [/B]
-
[quote name='Okamia']Ja moje zaczęłam podpisywać ;) i to nie małymi gdzieś z boku tylko dość dużym napisem widocznym ;)[/quote] [B]To nic nie da :shake: Każdy podpis, napis można wymazać ! Wierz mi. Słyszałam też, że nawet ze znakami wodnymi dają sobie radę. Zdjęcia kradną z różnych galerii ! [URL="http://img50.imageshack.us/my.php?image=kellyandmebyokamiaamate.jpg"]ImageShack - Image Hosting :: kellyandmebyokamiaamate.jpg[/URL] [/B]
-
[B]Witam :multi: Husky - śliczny :loveu: Mój Dinduś też ma kolegów huskich:evil_lol::loveu::evil_lol: [URL]http://fc64.deviantart.com/fs44/i/2009/067/e/b/my_lovely_wolf_____by_OkamiaAmaterasu.jpg[/URL] [URL]http://fc44.deviantart.com/fs45/i/2009/067/a/4/Kelly_and_Me_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/URL] - te podobają mi się najbardziej :loveu: [/B]