-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B]A co się stało z Sarcią i jej pańcią :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Gdzie one się straciły :mad:[/B]
-
[url]http://images42.fotosik.pl/87/34a1d0a33218819e.jpg[/url] - [B]śliczne :loveu:[/B]
-
[B]Podobno od jutra ma być lepsza pogoda ... Jeśli to się sprawdzi - to nareszcie wyjdę z aparatem do parku i będą świeże fotki[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8421/361413.gif[/IMG] [/B] [B]Jak narazie nic tylko pada :angryy:[/B]
-
[B]Witanko w deszczowy poniedziałek ... [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8554/309j.gif[/IMG] A mój Dinduś na dworze zachowuje się, jakby nic z nieba nie leciało :evil_lol: Spacerowałby bez końca ... Po spacerze wyglądaliśmy jak zmokłe kury ... :evil_lol::evil_lol::crazyeye::crazyeye: [/B]
-
[quote name='Cortezik_82']Wpadliśmy się przywitać:p[/quote] [B]Baaardzo się cieszymy :multi::multi::multi:[/B]
-
[B]No... nadrobiłam wsio :multi: od 1. strony :multi: Witam się ze ślicznym Brandonkiem i jego pańcią ...:multi::evil_lol::loveu::multi: Prześliczny psiak :loveu: Filmiki też fajne :loveu: Mój Dinduś też ma kumpla seterka - Borysa i spanielka - Hektorka ... :eviltong::eviltong: [URL]http://images35.fotosik.pl/57/cc5316057bfeb088.jpg[/URL] - Borys [URL]http://images6.fotosik.pl/435/1a5c3b081bb4a904.jpg[/URL] - Hektorek z Dindkiem ... [/B]
-
[B]:multi: Dzieńdoberek :multi: Fajne foty zimowe, ale ... mnie już strrrrasznie obmierzła ta zima ! Teraz już koniec zimy wprawdzie, ale cały czas pada, pada i pada :angryy::mad::angryy: [/B]
-
[quote name='jbk']Bardzo lubię intensywne kolorki :)[/quote] [B]Ja też :multi: Ja też :multi: Niecierpię kolorów "szaro-burych" :shake: - to takie jakieś nijakie, nudne ... :evil_lol::evil_lol: Ale lubię też pastelowe ... :loveu:[/B]
-
[url]http://i39.tinypic.com/3026las.jpg[/url] - [B]prześliczne :loveu::loveu::loveu: [url]http://i41.tinypic.com/ivwqkl.jpg[/url] - toto słodkie na każdej fotce :loveu::loveu: Tak właściwie, to bardzo trudno wybrać tu jakieś fotki do zacytowania - wszystkie śliczne :loveu::multi::evil_lol::loveu: [/B]
-
[B]halgre[/B]- dziendoberek ...dlaczego nie byłas na wystawie hę ?:eviltong: =============================================== [B]No, szkoda ... popstrykałabym zdjęć przynajmniej na tej wystawie :evil_lol: Ale słyszałam, że strrrraszny tłok tam był :crazyeye: pies na psie i ludź na ludziu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jednym słowem - zła organizacja :mad: [/B]
-
[quote name='jbk'][URL]http://images6.fotosik.pl/445/e982de7e97275429.jpg[/URL] - świetne kolory..... Chciałabym takie na koszulce :)[/quote] [B]Na koszulce ...:crazyeye: hmm...[/B]
-
[B]Witam w deszczowy poniedziałek ... :multi: Widzę, że urodzinki trwają :evil_lol: Od jutra ma być bez deszczu :crazyeye: No, zobaczymy ... :eviltong: [/B]
-
[quote name='Paulina_mickey']Co do tego świerzbu to ja miałam cały czas wątpliwości... Bo coś mi nie pasowało jednak, no ale z wetem się nie będę kłócić, zwłaszcza,że ja w chorobach gryzoni jestem zielona :oops: Odeszła dziś, na pewno po godzinie 10 przed południem, bo jak zbieraliśmy się na dni otwarte do schroniska to jeszcze wszystko wyglądało na w miarę w porządku, a potem jak wróciłam to już nie żyła...Ehh[/quote] [B]Myślę, że twoje wątpliwości były słuszne ... Wprawdzie ja też się nie znam na chorobach gryzoni i nie tylko - ale absolutnie nie wierzę, żeby na świerzb można było umrzeć :shake::shake: Szczególnie, że byłaś u weta i Muki się [U]leczyła [/U]jakimiś preparatami. To musiało być co innego :roll:[/B] [B]No cóż ... biedna mysia :-( Ale już się nie męczy i napewno ma się dobrze za TM :roll:[/B]
-
[B]O jeju... :-( Bardzo ci współczuję :bigcry: Kiedy to się stało - żeby świerzb [/B] [B]był śmiertelny :crazyeye:[/B] [B]?? :candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle: [/B]
-
[quote name='Paulina_mickey']Chcecie zobaczyć coś ekstra zabawnego zdaniem pewnych gówniarzy?? [URL="http://www.photoblog.pl/fragolinaaa/35107796#comtop"]Zdjęcie 35107796 - ; * - Fotoblog fragolinaaa w photoblog.pl[/URL] :mad:[/quote] [B]Biedny kotek ... :-( I wszystkim komentującym ta fotka się podoba ...:angryy: Bezmózgowce :crazyeye::angryy::mad: Twoje myszorki przesłodkie :loveu::loveu::loveu: I nie martw się - ta chora mysia wyzdrowieje napewno :multi::multi::multi: [/B]
-
[CENTER][FONT=Georgia][SIZE=5]Ale nuuuudy dzisiaj ... [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=5][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6134/puiwpplxx.gif[/IMG] [/SIZE][/FONT] [SIZE=5][FONT=Georgia]Cały dzień tylko [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8417/309.gif[/IMG][/FONT][/SIZE] [/CENTER]
-
[quote name='agaciaaa']Wiem, wiem, może źle to napisałam ;) chodziło mi o to że sie zakumplowali ;) i sobie razem szaleją :loveu: Fajny Dindek balkonowy :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/445/6dda4a96db72ad57.jpg[/URL] piękny zachód :)[/quote] [B]Dziękuję ... :multi:[/B] [quote name='deer_1987']Wow cudne zachody!!!!!!!!!![/quote] [B]Cieszę się :multi:[/B] [quote name='Cortezik_82']Witanko o poranku:multi: Piękne fotki:p[/quote] [B]Och... ach ... :loveu::evil_lol::multi:[/B]
-
[CENTER][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3745/puiwppl.gif[/IMG] [/CENTER] [B]Ha... impreza tu chyba jest ... :evil_lol: Cortezik dzisiaj ma drugie urodzinki ... [/B][CENTER][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1264/vivrenotreamour12287162.gif[/IMG] [B]Życzymy z Dindusiem Cortezikowi dłuuugich lat życia, oczywiście w zdrowiu, dłuugich spacerków, biegania za patolami, żeby zawsze był wesolutki i wszystkiego co naj... naj ... [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/1264/vivrenotreamour12287162.gif[/IMG] Przynieśliśmy wam tort: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4885/yg111.gif[/IMG] ale najpierw może zjedzcie śniadanko urodzinowe: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8120/22024934651.gif[/IMG] [/B][/CENTER]
-
[B]Witam w deszczową niedzielę ... [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7823/0529.gif[/IMG][/B]
-
[B]Nooooooo ... i patrz jaki szczęśliwy zaraz :multi::multi::multi: jak się cieszy :loveu:[/B]
-
[quote name='Cortezik_82']Dzieki:loveu::loveu::loveu:, tak na mnie bo jak mu mogłam patyczka nie rzucić:evil_lol:[/quote] [B]Ach taaak ... :crazyeye: No to pańcia - rzucaj szybko patyczka maluszkowi :multi::multi::multi:[/B]
-
[B]Śliczne foty :loveu::loveu::loveu: [url]http://img140.imageshack.us/img140/424/dsc08970.jpg[/url] - to na ciebie tak krzyczy ? No, a te filmiki - suuuuper :loveu::loveu::loveu: Kapitalnie sobie radzi maleństwo :loveu::evil_lol::multi::loveu: [/B]