Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR="DarkRed"]Nie mamy niestety ... :shake::shake: Wczoraj wzięłam do parku małego Lumixa i trochę fotek zrobiłam i filmików - ale niestety aparacik zalało mi i nie działa :placz: Wyciągnęłam akumulatorek i kartę - wszystko schnie rozłożone na stole, ale czy będzie działać - to niewiem ...:shake: Kolega powiedział mi, że też miał taki przypadek kiedyś i schło przez tydzień i aparat działa ... :p[/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... [IMG]http://i31.tinypic.com/125p2tw.gif[/IMG] Co słychać ...[/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR="SeaGreen"]Wróciliśmy ... trochę nas pokropiło, ale zaraz przestało ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i25.tinypic.com/27ybgnr.gif[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/27ybgnr.gif[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/Obraz191-2.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczniusi malusi ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:oops:kurcze stydam bo jeszcze nie wstawiłam fot .....ale już lece ;)[/QUOTE] Nooo ... już obejrzałam je tam ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='deer_1987']juz po 6 a was tu nie ma?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jezdeśmy :multi::multi::multi: Nie chciało mi się dzisiaj wstać przy takiej pogodzie :shake::shake: wprawdzie nie pada narazie, ale jest pochmurno i to coraz bardziej ... :mad:[/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR="Sienna"]Cześć ... [IMG]http://i25.tinypic.com/27ybgnr.gif[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/27ybgnr.gif[/IMG] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/307091/00000062.JPG[/url] Potwór z Lochness ... :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/307091/00000070.JPG[/url] To jest suuuper ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  7. [url]http://images8.fotosik.pl/66/7a086221de027d04med.jpg[/url] [url]http://images6.fotosik.pl/507/320676c1d676a7ba.jpg[/url]
  8. [FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="Sienna"]GRATULUJĘ 100. strony :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR][/SIZE][/FONT] :beerchug::drink1::tort::tort::drink1::beerchug:
  9. [quote name='Paulina_mickey'][url]http://images8.fotosik.pl/62/1679502054572419.jpg[/url] doopka :evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/503/3c5aacc07938ab62.jpg[/url] hihihi jaka czuprynka:loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/503/f7fa0036fb15f6d6.jpghttp://images6.fotosik.pl/503/f7fa0036fb15f6d6.jpg[/url] Jaki nieszczęśliwy w tym kagańcu:placz::evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/505/4022828f54fe016a.jpg[/url] Black & white w błotku:diabloti: [url]http://images6.fotosik.pl/506/71386f655940d549.jpg[/url] łiii wiewiórka :multi: [url]http://images6.fotosik.pl/506/322060bf3fbbc491.jpg[/url] królik:evil_lol::loveu: [url]http://i26.tinypic.com/2e52u01.jpg[/url] Mam tą gazete na biórku, ale nie zauważyłam :mdleje: [url]http://images8.fotosik.pl/65/7176ee7a9e5f10b7.jpg[/url] malwy:evil_lol:jak byłam młodsza to fajna grzechotka z tego była, bo się zamykało taką pszczołe w środku i ona się denerwowała :evil_lol: oczywiście nic jej po wypuszczeniu nie było, ale trzeba było uważać żeby odwrotu nie zrobiła :diabloti: [url]http://images8.fotosik.pl/65/0f07bc7e98f5aaa6.jpg[/url] brzoza, to moje ulubione drzewko :loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/507/fb78e4d7a8c05a2f.jpg[/url] ooo prawie jak mój Milo:cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]Jejku ... tyle cytatów :evil_lol::multi::evil_lol: dziękuję ... :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  10. [quote name='groszek83']Witam sie w ten mokry dzionek:multi:[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]Witam wieczorkiem ... :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Agata_Roki']Dinuś :loveu::loveu: Hej :multi::multi:[/QUOTE] :multi::multi::multi: [quote name='Izuuus']Witamy spowrotem :hand:[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]Ooo ... witamy ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Izabela124.']Super zdjęcia:multi::multi::multi: Poproszę o skan tego artykułu w PP jeśli ktoś ma[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]http://i26.tinypic.com/2e52u01.jpg[/COLOR][/B] [quote name='Cavy']Oooo! Dindek w gazecie! Cudnie :loveu: A u nas już niedługo 100 strona, dosłownie parę postów brakuje, może jeden, dwa? Wpadać na impre, zapraszam serdecznie wszystkich :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]Zaraz tam wpadnę ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  11. [url]http://i26.tinypic.com/e7z1hw.jpg[/url] [B][COLOR="Sienna"]No suuuper ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  12. [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz469.jpg[/url] [B][COLOR="Sienna"]Sarcia przymierza welon ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR="Sienna"]Phi ... teraz się będą bawić do białego rana :evil_lol::multi::evil_lol:[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR="Sienna"]No to ja mam też prezencik dla ciebie - tylko inny:[/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/66/3cfee94537c8902a.jpg[/IMG][/URL]
  15. [B][COLOR="Sienna"]Mnie też się chrzani ... ja muszę dać facetowi do domu na jakieś dwa dni laptopa - niech zrobi ... :eviltong:[/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/3736c9bff1f19bd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/7a030c63b632f702.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='bianka19']Witaaam ;) Na powitanie skromny prezencik :Rose: [url]http://www.otofotki.pl/img9/obrazki/xv1744_roz_sizmale.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]Ooo jejku ... :crazyeye: dostałam piękne róże ... :multi::multi::multi: No coś takiego :roll: Dziękuję :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  17. [B][COLOR="Sienna"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/2n6hk7d.gif[/IMG][/COLOR][/B]
  18. [quote name='deer_1987']W deszcz? .....[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]Jak wychodziłam - to nie padało :shake: Ale już w parku jak lunęło :crazyeye: Dindek - do wirówki się nadawał :evil_lol::evil_lol: Ja - chociaż w kaloszach i kurtce p-deszczowej - to nogawki ze spodni można było spokojnie wykręcać :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Darianna']taka dola psiarza :) mój na szczęście śpioch jest i kima póki może - czyli w weekendy :) Ale nie zanosi się, żeby miało przestać padać, więc i u mnie spacer z kaloszami i parasolem :)[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]Ano taka dola :evil_lol: nie narzekam ...:shake: Dindek chodzi wcześnie - ale jakby miał poczekać to by poczekał, tylko na co :evil_lol: A z parasolem i Dindkiem :crazyeye::crazyeye: Albo parasol, albo Dindek ! Nie ma innej opcji :shake: Kalosze i kurtka p-deszczowa z kapturem - parasol nic nie da - tylko przeszkadza :diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']To u nas ladnie ale ja nie mam czasu na dlugio spacer bo sie do pracy zbieram. mysle co bede robic po pracy. jakby sie nam pogoda jutro zrobila ladna to moze by sie udalo tz wyciagnac nad morze na wspolna wycieczke :D[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]Jak u ciebie pada, to u nas upał :evil_lol: A jak u nas pada - to u ciebie ładnie :multi::multi:[/COLOR][/B]
  19. [FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="Sienna"]Lecimy na spacerek ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='deer_1987']Ta pierwsza fajna bo widac jak wlosy lataja :D U nas sa foty :D[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]U nas też :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  21. [B][COLOR="Sienna"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/2v8pxfo.gif[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://www.otofotki.pl/img9/obrazki/cv620_DSC02607.JPG[/url] [B][COLOR="Sienna"]Ooo ... dwa Cezarki ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  22. [quote name='deer_1987']Aha bo moze z tego samego miotu?[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]haha ... napewno nie :shake: Dindek miał 6. braciszków i wszystkie całe czarne - on jeden był z białym żabocikiem. Lolek nie jest nawet czarny ... :evil_lol:[/COLOR][/B]
  23. [COLOR="Sienna"][B]Jeszcze Lolek[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/66/07557d36b0cbced5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/66/c9b1137afb6aea62.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR="Sienna"]I malamutka Aisza - baaardzo rzadko ją widzę, bo chodzi o innych porach ... [/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/66/02de5cdc7aa7795a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/59b0fe3af257d162.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/66/9284a4c41f15089c.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='deer_1987']Niezle podobienstwo. a wiadomo cos o nim wiecej?[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]Nie, ale przy okazji mogę spytać - bo z widzenia się znamy ...[/COLOR][/B]
  25. [B][SIZE="3"][COLOR="Sienna"]A to dobermany - olbrzymy ... :grin::grin::grin:[/COLOR][/SIZE][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/fb78e4d7a8c05a2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/4378dc640147b946.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/66/c2d085e5ff69428d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/092d057fc3276514.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/d802c1fbc5977a08.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...