-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:ale zapsiło z samego ranka [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To psimy dalej :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/a931ba9226389e5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/36262d31d7132ac0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/84ec39e3ed1afd64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/91c1a6b4b0dec23f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/6787fe681596f9e5.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Pestka']Ale boskie fotki :loveu: [url]http://global.images8.fotosik.pl/70/03c74108a8ea18ee.jpg[/url] super zdjecie ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Darianna']Jaaaaaaaaaaaaaa.... WILK!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [url]http://images8.fotosik.pl/70/03c74108a8ea18ee.jpg[/url] Niczego sobie ten Lizus :) ile ma chłopak lat?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol: Lizus jest suuuper :multi::multi::multi: Ma chyba jakieś 5-6 lat - tyle wiem.[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]<rozgląda się> czy są tutaj jeszcze te dobermanie bestie? :look3: ufff nie widzę :multi::evil_lol: Lizus, fajne imie...zresztą piesio też fajny :loveu: Dindek się przewrócił :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]niiiima ich ... :shake::evil_lol::shake::evil_lol: bo on jest taki lizus ... :evil_lol::evil_lol: ja go zawsze podziwiam, bo on tak słucha swojej pani ... :crazyeye: bez żadnego ale ... [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/2uy2clc.jpg[/IMG] Śliczne fotki :multi::multi::multi: a ten kicuś - przesłodki ... :loveu::multi::loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2uy2clc.jpg[/IMG]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2uy2clc.jpg[/IMG] -
[quote name='Darianna']Kira ma brązowe kropki :) A Borys pewnie wakacjuje i drinki pod palemką pije ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]ha ... dzięki :multi::multi: czyli z oczami nie mam nic "nie tego" ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Borys ... no, kto tam go wie :eviltong: dowiemy się, jak się pokażą ...:multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2uy2clc.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2uy2clc.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2uy2clc.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Kapitalne te foty ... :multi::multi::multi: Czy mnie się już mieni w oczach - czy Kira ma czarne kropki, czy brązowe ? :evil_lol: A tego "naszego" setera - Borysa coś wogle nie widać ostatnio w parku :shake: może wyjechali na wakacje ... hmm [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2uy2clc.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/2uy2clc.jpg[/IMG] Jaka Ganja tu słodka jest ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i26.tinypic.com/1e8j2r.jpg[/url] [url]http://i26.tinypic.com/2njhyky.jpg[/url]
-
[quote name='Pestka']Bo kozy są fajne :lol: Hehe, i jak podobało sie w Szczawnicy? Bo mi to miasto nie podeszło ;) No nie? :D Dzięki :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2uy2clc.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Był wtedy tak nieziemski upał :crazyeye: a myśmy się nawet opalić nie mogli - nawet siędząc na środku rzeki na kamieniach ... tylko się pociliśmy i męczyli ... były różne wycieczki organizowane przez DW no i oczywiście był spływ Dunajcem ... W dniu naszego wyjazdu - była niesamowita ulewa - pogoda się popsuła. A tak ogólnie - to wolę nad morze !!! I potem też jeździliśmy tylko nad morze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: W górach się poprostu duszę :-o:eviltong::evil_lol: No, a teraz coś o piesiowych fotkach :multi: Są WSZYSTKiE prześliczne :multi::multi::multi: plażowe, wodne ... :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2uy2clc.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2uy2clc.jpg[/IMG]
-
Witamy się Już tu byłam na 4. stronie widzę ... :evil_lol::evil_lol: Piesio śliczny :multi::multi::multi: http://www.hotlinkfiles.com/files/2709237_fgrmn/spyker_sheltie_booth.JPG
-
[B][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2uy2clc.jpg[/IMG]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/e165d9b94777c352.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/66fd0ee5f7717ea6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/a23221061b837733.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/fadb7934018d7288.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/ffd5f7f8291a203c.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR="DarkRed"]Lizus jest pięknie wyszkolonym psem, komendy wykonuje tak płynnie, że tylko podziwiać. Jego pani trenuje też agility z psami - ale nie wiem gdzie ... [/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/e06b75240ed30a36.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/4f435efa5dd3e75a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/7509af193c8a5ba5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/fb415f3279ca35d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/1db6c1d686013896.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/f33a58f552d10285.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/18cd9823d5eb1d54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/7e9ff3dffd529253.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/4be86fe5aa571981.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/b93f8ea72aabf1e1.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/6e2049dfe1b670af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/54701d137e24012b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/4f0355ccd3711615.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/71d134a81f00b55b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/cdc73540cf761dcf.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/03c74108a8ea18ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/5ff163df5fc936d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/77247f4165140dfd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/5f12c9301c8e9c11.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/dc0fa4c88a43abe5.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]A może teraz zaczniemy wczorajsze :evil_lol::evil_lol: Zaczynam :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][SIZE="2"][COLOR="DarkRed"]Przedstawiam wam hovovarda Lizusa:[/COLOR][/SIZE][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/ead06126fc2ed40c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/cf468baed77054a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/d68315c2463864bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/6c24f78a51cc91f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/dcbdf68c50726340.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Bartiśkowa_']Witaski :loveu: Śliczne fotencjuchy a dobermanki :evil_lol::evil_lol: Znalazłam trochę czasu po pakowaniu i wpadłam[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszymy się i dziękujemy ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ta fota jest rewelacyjna:evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/510/80c5a1be0c147e1f.jpg[/URL] o ja cie .....ale cudny zachod słonka [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Izuuus']ładny zachód :loveu: a Wam życzymy słodkich snów :bye:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]też dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Cudny zachod!!!![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A to przypadek ... bo mam pozasłaniane okna przez ten upał, słońce przeszkadza i tak mimowolnie spojrzałam w okno, trochę odsłoniłam - patrzę - a tu taki fajny zachód ! Szyyybko aparat - bo to się zmieniało z sekundy na sekundę - za chwilę już tylko czerwone niebo było bez tego słońca ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]