Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale ślicznie montujesz montażyska tutaj :cool3: dobranoc :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięęęki :evil_lol: nawet nie myślałam, że to się będzie tak podobać :shake::evil_lol: zrobiłam to z braku zdjęć :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]Ja tam nie umie takich cudów robić :shake:[/B][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jakich znowu cudów - to nie cuda :shake: To bardzo proste ! Musisz mieć tylko program jakiś - ja mam Photo Scape.[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']pewnie podłodziłabym Ci, że zoraz lepiej, ale porzednia była tez świetna ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszę się ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/12914333-post22504.html[/URL][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No to jednak z tą szklanką ... na to pytanie sama odpowiedziałaś ![/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]A tak wogle - to spać nie umiesz ? 4:18 ... ło jeeee...[/COLOR][/B]
  2. [quote name='deer_1987']na ta z sherry ale nie na taka ze szklanka. widzials zdjecia z dzis?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, przeszukuję wsio i nie widzę żadnego innego pytania :shake: [/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR="DarkRed"]Jejku ! wysyp fotek nagle ... :grin::grin::grin: Piękne są - cytować to bym musiała dosłownie wszystkie ! A czy to jest ta ruda rzeczka ?[/COLOR][/B]
  4. [quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol: jak[B][FONT=Arial]i Cezarek [URL]http://i28.tinypic.com/2gx0mtt.jpg[/URL][/FONT][/B][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='deer_1987']zadalam u mnie pytanie :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]chyba odpowiedziałam ... :roll::roll:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Fajnie to wychodzi!![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To fajnie, że fajnie ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR="DarkRed"]Jakie śliczniaste ! Te wodne najlepsze zawsze są .. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/333408/00000076.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Super ![/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Jeszcze widzę dalej jest ... hahaha prześliczne ! jest na co patrzeć ...[/COLOR][/B]
  6. [quote name='deer_1987']Ale fajne cos zrobilas :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... dzięki ... to z braku laku ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][I][B]ekstra :multi:[/B][/I] [I][B]jak sie robi takie rzeczy????[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja to robię w programie Photo Scape ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']Ciekawa grafika :) Gratulacje [B]777[/B] strony ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Oooo ... dzięki ![/COLOR][/B] [IMG]http://i27.tinypic.com/117ai5d.jpg[/IMG]
  7. [quote name='deer_1987']Az dziwne :P ale to zapraszam do nas bo wrocilam i zaraz dam foty :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Leceeeeee ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  8. [IMG]http://i32.tinypic.com/2e55ts0.jpg[/IMG]
  9. [B][COLOR="DarkRed"]Dzisiaj wszyscy chyba mają taki śpiący dzień - niezależnie od tego o której wstali ... :p:eviltong:[/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR="DarkRed"]No nic ... przyjdę jutro - może będą jakieś Ozzulki ... [/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Rottie']Nic się nie stało, po prostu właścicielka nie wchodzi na Dogo ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Szkoda ... [/COLOR][/B]:roll::roll:
  12. [quote name='zuzolandia'][I][B]Cimno zimno i wogole brrrr u nas :shake:[/B][/I] [I][B]Lezymy sobie pod kołderką wszystkie trzy :evil_lol:[/B][/I] [I][B]Buziaczki wieczorne[/B][/I] :loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A mnie jest ciepło :diabloti: Wszystkie trzy ...:grins::grins::grins: Też buziaczki ... [IMG]http://i29.tinypic.com/302z53p.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  13. [quote name='deer_1987']znaczy ze nie masz zadnych fotek do dodania?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nej ... :shake::evil_lol::diabloti: [/COLOR][/B]
  14. [quote name='katik']Witam popołudniowo :)[/QUOTE] [quote name='Pestka']Witam u Was :D[/QUOTE] [quote name='hovomaniaczka']Witanko!!![/QUOTE] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Wiiiitam[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i25.tinypic.com/16h41f9.jpg[/IMG] [quote name='Aga&Ganja']A u nas słonecznie. :) Witamy. ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A u nas słońca niet ...[/COLOR][/B] :placz:
  15. [quote name='Bartiśkowa_']Witamy się u was :multi: Super fotki i miło się je ogląda :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszę się ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i25.tinypic.com/f4qkbo.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Izabela124.']Witam się z wami :multi::multi::multi:[/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witamy, witamy ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG]
  17. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... dyskusje pełną parą ... [/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/2h8a2pg.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/2h8a2pg.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i25.tinypic.com/11iegkg.jpg[/IMG] [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witamy się ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  19. [B][COLOR="DarkRed"]Konie przy wodopoju[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img140.imageshack.us/img140/9790/p1190419.jpg[/url]
  20. [quote name='Darianna']u nas też deszczowo... a jutro PP... Ciekawe, czy uda mi się skłonić rudego, żeby na nich do wody wszedł.... No, niby on wilgoć lubi, ale kto tam go wie....[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzisiaj jak narazie tylko przez parę sekund trochę pokropiło, ale cały czas jest szaro-buro ... :diabloti:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='deer_1987']W to nie watpie :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE] :grin::grin::grin::grin::grin:
  22. [B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i32.tinypic.com/2ueptmo.jpg[/IMG] [COLOR="Red"][SIZE="1"][FONT="Georgia"]przyszedł do nas Cezuś jednak ...[/FONT][/SIZE][/COLOR]
  23. [quote name='madeleine'] zdjęcia nowe będą, może nawet w tym tygodniu. obiecuję poprawę. :eviltong:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Już jest piątek :eviltong: w tym tygodniu została jeszcze sobota ! No - ewent. niedziela :grin::grin::grin:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"] I przedewszystkim -[/COLOR][/B] [B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]doberek ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i30.tinypic.com/5kn5s0.jpg[/IMG]
  24. [quote name='deer_1987']A gdzie zdjecia? :D Pobudka!!!![/QUOTE] [quote name='halgre58'][B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="5"]Doberek ...[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B] [IMG]http://i25.tinypic.com/16h41f9.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Pospałam sobie dziś dłużej i idziemy do parku dopiero koło 8:00 A co tam ... :grin: Jest brzydko, zbiera się znów na deszcz więc idziemy bez aparatu i znowu nie będzie zdjęć żadnych ... :shake: Ale jak tylko się pogoda poprawi, to sobie nadrobimy ... :grin::grin:[/COLOR][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"] Tu masz odpowiedź ...[/COLOR][/B] :grin::grin::grin:
  25. [B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="5"]Doberek ...[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B] [IMG]http://i25.tinypic.com/16h41f9.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Pospałam sobie dziś dłużej i idziemy do parku dopiero koło 8:00 A co tam ... :grin: Jest brzydko, zbiera się znów na deszcz więc idziemy bez aparatu i znowu nie będzie zdjęć żadnych ... :shake: Ale jak tylko się pogoda poprawi, to sobie nadrobimy ... :grin::grin:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...