A w ciągu dnia jest wszystko ok?Nie ma żadnych oznak niepokoju,jest cały czas wesoła,biega?Czy w dzień przebywa na dworze i trudno wychwycić czy coś jej ewentualnie dolega.Jeśli w nocy drapie w drzwi,nawet ściany bo chce wyjść to nie sądzę żeby jej się podobał kontener,tam też może drapać,piszczeć..,no i co najgorsze to się dzieje w nocy,tylko współczuć domownikom.Ale spróbować można jeszcze tak jak Myszka podpowiada,jak to nie pomoże ,to wizyta u Veta.