[quote name='Avilia']Aaaaa już mam! Nie była tytułowana, tylko Twój nick podany - a ja robiąc rozliczenie wpisuję sobie hasłowo tytułem przelewów czyli tak jak w tym przypadku "FELIKS" i mi wyskakuje lista :) Dlatego też Twoje nie wyskoczyło, przez co nie było Cię w wykazie :)
Ale już dopisuję
Ada - Vebby - 20zł[/QUOTE]
Sprawdziłam,było napisane-dla FELIKSA :)Ważne że pieniążki dotarły.