Jump to content
Dogomania

Ada-Vebby

Members
  • Posts

    6852
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ada-Vebby

  1. Fajna dziewczynka:)Już trzymam kciuki za dobry domek dla Misi.
  2. Eee,jak tylko do sąsiada kombinuje nawiać to pół biedy..:)Towarzyska dziewczyna ;)
  3. A to kombinatorka z naszej Zosi :) Jeśli dobrze pamiętam,już kiedyś miała takie zapędy,żeby zwiać za domownikami gdy wychodzą ;)
  4. [quote name='Avilia']Aaaaa już mam! Nie była tytułowana, tylko Twój nick podany - a ja robiąc rozliczenie wpisuję sobie hasłowo tytułem przelewów czyli tak jak w tym przypadku "FELIKS" i mi wyskakuje lista :) Dlatego też Twoje nie wyskoczyło, przez co nie było Cię w wykazie :) Ale już dopisuję Ada - Vebby - 20zł[/QUOTE] Sprawdziłam,było napisane-dla FELIKSA :)Ważne że pieniążki dotarły.
  5. Nie dziwię się,że jest nieśmiała po tych "zabiegach",częściową zmianą miejsca zamieszkania..;) Sorki za moje "uważne" czytanie-już w pierwszym zdaniu wątku napisałaś,że to sunia MISIA :)
  6. [quote name='Ada-Vebby']Przelałam dwie dyszki dla Felusia.[/QUOTE] to było 16.06,jeszcze wpłata nie dotarła ?
  7. Co dziś u naszego Maleństwa,jak się czuje po tyylu zmianach..;)Jakie imię ma sunia bo tak ciągle mówię "Mała" :)
  8. [quote name='beta ata']I co z ta psinką ??[/QUOTE] podpisuję się pod pytankiem ;)
  9. Co u Małej sunieczki,pozbyła już się tego okropnego łańcucha? Może podasz przybliżone wymiary,wyślę jakieś obróżki,linkę...
  10. Szlag...,chora psychicznie kobieta,szok,nie mogę uwierzyć :(
  11. [quote name='kolejna kobietka']Zdrowiej rybko, jeszcze się wyszalejesz za wsze czasy :)[/QUOTE].. ..zdrowiej,zdrowiej chłopaku...;)
  12. podaj nr konta,też dorzucę gosik
  13. ..koniecznie ciociu,niecierpliwie czekamy,uff..to się porobiło,zdrówka Violu życzę!
  14. Też zaglądam tu z nadzieją o info.,że ktoś wypatrzył sobie Kagusia...,napewno któregoś pięknego dzionka tak będzie :)Tymczasem przesyłam mizianko kochanemu Rudaskowi!
  15. [quote name='Nette']Hej, hej! Co tam u naszej Zosi słychać? :) Czy jest spokojniejsza?[/QUOTE] podpisuję sie pod pytaniem ;)
  16. Fajny chłopak :) Też myślę,że nie będzie długo czekał na domek! :)
  17. Też zaglądam bo ciekawa jestem jak się czuje nasz biedaczek.
×
×
  • Create New...