-
Posts
1463 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Skibka
-
Śliczny piesek. Czekoladowe są naprawdę piękne. Wrzucaj więcej fotek, napewno jeszcze tu zajrzę. ;)
-
Oto nowe fotki mojej piękności :loveu: [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/7988/viki1gj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/2292/viki2wm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2198/viki3hk0.jpg[/IMG] Proszę komentujcie!!!!!!!!!;) Wkrótce następne fotki ale muszą być komentarze. :mad:
-
Ok już wszystko wiem, tylko jeszcze chciałabym się dowiedzieć o której się to odbywa? I jak długo trwa (w przybliżeniu)? I czy można mieć ze sobą psa (yorka) ? Szczególne podziękowania dla [B]Różyczka[/B] Pozdro. :lol:
-
Witam. Mam kilka pytań odnośnie wystaw. Chciałabym się wybrać na wystawę do Katowic 29.03.08r. była by to moja pierwsza wystawa. Byłabym tam tylko jako widz ;) Chciałam się dowiedzieć czy jeżeli nie jestem pełnoletnia (17lat) to muszę być z osobą dorosłą? Jaki jest koszt wstępu na wystawę?Czy można brać ze sobą aparat? No i gdzie dokładnie jest ta wystawa w Katowicach? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
-
Dzisiaj Viki ma 5 msc :o Tak szybko się starzeje :roll: [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/3065/s5005101mq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8607/s5005104rb5.jpg[/IMG] To ja :shake: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2864/s5005109ds3.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8410/s5005110ch6.jpg[/IMG] Dziś była ważona i ma 1,64 kg. :oops: Wkrótce następne fotki i zapraszam do komentowania. ;)
-
Następne fotki jedne z najnowszych :loveu: [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8805/york1ux4.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9206/york2cb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5103/york3fa8.jpg[/IMG] Ludzie komentujcie :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Skibka replied to arima's topic in Foto Blogi
Śliczne niufki :loveu: Kocham tą rasę ale niestety nie mogę takiego mieć bo mieszkam w bloku:placz: Dużo zdrówka dla psiaków! :lol: -
Śliczna mordka ;) Mam nadzieje że szybko znajdzie domek w którym dożyje starości :cool3:
-
Łódz - NIE MOŻEMY JEJ STRACIĆ - JUŻ URATWANA MA DOM
Skibka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za zdrowie suni i nowe życie w nowym domku :thumbs::thumbs::thumbs: Jakieś wieści na temat jej zdrowia?:roll: -
Sochaczew - czarny pies z czarną rzeczywistością
Skibka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Oby domek znalazł się jak najprędzej! Trzymam kciuki za psiaka :kciuki: -
Najlepiej będzie jak zabierzesz ją do weterynarza.:roll: Może jej coś dolega najlepiej zapytać weta on Ci powie ;)
-
Czekamy na informacje o Twoim psiaku! I 3mam kciuki za jego zdrowie :cool3:
-
Fender 3maj się trzymam kciuki za twoje zdrowie;) A jak psina się czuje?
-
Co słychać u Fenderka?:razz: Jak się czuje?
-
Ja też mam złe wspomnienia co do Brynowa! Byliśmy tam bo nam polecali (jestem z Rudy Śląskiej) i wszyscy ją chwalili... Pojechaliśmy tam bo nasza yorkusia odgryzła kawałek kości z golonki..:roll: Siedzieliśmy tam po nocach i dniach na kroplówkach i zaszczykach .. Dostawała też lewatywy i niby miało być dobrze..We wtorek zadzwoniliśmy do lekarza z wirku(dzielnica Rudy) on polecił operację no ale w środe rano było już za późno..:-( Czy może mi ktoś polecić dobrego weta z Rudy Śl, Katowic,Chorzowa,Zabrza lub Gliwic. Bardzo proszę o odpowiedź:razz:
-
Błekitnooki "Dzieciak" ZNALZł SWE SZCZEśCIE!!!! Orzechowce!!!!
Skibka replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Śliczny psiak :loveu: A te oczy aż słów brakuje..:roll: Z pewnością szybko znajdzie domek trzymam za to kciuki:thumbs: -
Teraz powinni tego psa puścić na tego "właściciela".. I by się przekonał jak to jest zdychać w męczarni..:-(
-
[COLOR=Black]Rotweillery to psy dla doświadczonych właścicieli... Taki pies nie powinien przecież być ciągle w zamknięciu..Ale wina i tak będzie na psa..:shake: [/COLOR]
-
Staruszka onka-Wilczyca. Juz w nowym kochającym domu w Belgii
Skibka replied to Madzik93's topic in Już w nowym domu
Ale śliczności .. dobrze że przytrafił jej się taki kochany domek:multi: -
Witam. Oto kolejne fotki mojego malucha:loveu: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5896/s5004528id9.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9057/s5004564rs7.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6971/s5004609bk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5027/s5004512qu1.jpg[/IMG]
-
Ja bym nigdy nie pofarbowała mojego psiaka... jest jaki jest i niech taki zostanie:razz: