Jump to content
Dogomania

Skibka

Members
  • Posts

    1463
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Skibka

  1. Śliczny piesek. Czekoladowe są naprawdę piękne. Wrzucaj więcej fotek, napewno jeszcze tu zajrzę. ;)
  2. Oto nowe fotki mojej piękności :loveu: [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/7988/viki1gj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/2292/viki2wm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2198/viki3hk0.jpg[/IMG] Proszę komentujcie!!!!!!!!!;) Wkrótce następne fotki ale muszą być komentarze. :mad:
  3. Ok już wszystko wiem, tylko jeszcze chciałabym się dowiedzieć o której się to odbywa? I jak długo trwa (w przybliżeniu)? I czy można mieć ze sobą psa (yorka) ? Szczególne podziękowania dla [B]Różyczka[/B] Pozdro. :lol:
  4. Witam. Mam kilka pytań odnośnie wystaw. Chciałabym się wybrać na wystawę do Katowic 29.03.08r. była by to moja pierwsza wystawa. Byłabym tam tylko jako widz ;) Chciałam się dowiedzieć czy jeżeli nie jestem pełnoletnia (17lat) to muszę być z osobą dorosłą? Jaki jest koszt wstępu na wystawę?Czy można brać ze sobą aparat? No i gdzie dokładnie jest ta wystawa w Katowicach? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
  5. Dzisiaj Viki ma 5 msc :o Tak szybko się starzeje :roll: [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/3065/s5005101mq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8607/s5005104rb5.jpg[/IMG] To ja :shake: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2864/s5005109ds3.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8410/s5005110ch6.jpg[/IMG] Dziś była ważona i ma 1,64 kg. :oops: Wkrótce następne fotki i zapraszam do komentowania. ;)
  6. Następne fotki jedne z najnowszych :loveu: [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8805/york1ux4.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9206/york2cb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5103/york3fa8.jpg[/IMG] Ludzie komentujcie :lol:
  7. Śliczne niufki :loveu: Kocham tą rasę ale niestety nie mogę takiego mieć bo mieszkam w bloku:placz: Dużo zdrówka dla psiaków! :lol:
  8. Śliczna mordka ;) Mam nadzieje że szybko znajdzie domek w którym dożyje starości :cool3:
  9. Trzymam kciuki za zdrowie suni i nowe życie w nowym domku :thumbs::thumbs::thumbs: Jakieś wieści na temat jej zdrowia?:roll:
  10. Oby domek znalazł się jak najprędzej! Trzymam kciuki za psiaka :kciuki:
  11. Najlepiej będzie jak zabierzesz ją do weterynarza.:roll: Może jej coś dolega najlepiej zapytać weta on Ci powie ;)
  12. Czekamy na informacje o Twoim psiaku! I 3mam kciuki za jego zdrowie :cool3:
  13. Fender 3maj się trzymam kciuki za twoje zdrowie;) A jak psina się czuje?
  14. Co słychać u Fenderka?:razz: Jak się czuje?
  15. Ja też mam złe wspomnienia co do Brynowa! Byliśmy tam bo nam polecali (jestem z Rudy Śląskiej) i wszyscy ją chwalili... Pojechaliśmy tam bo nasza yorkusia odgryzła kawałek kości z golonki..:roll: Siedzieliśmy tam po nocach i dniach na kroplówkach i zaszczykach .. Dostawała też lewatywy i niby miało być dobrze..We wtorek zadzwoniliśmy do lekarza z wirku(dzielnica Rudy) on polecił operację no ale w środe rano było już za późno..:-( Czy może mi ktoś polecić dobrego weta z Rudy Śl, Katowic,Chorzowa,Zabrza lub Gliwic. Bardzo proszę o odpowiedź:razz:
  16. To jest chore... Dopiero teraz czytam ten wątek i mam łzy w oczach:-( jak można tak potraktować psa a tym bardziej po przeżyciach .. To aż brak słów:placz:
  17. Śliczny psiak :loveu: A te oczy aż słów brakuje..:roll: Z pewnością szybko znajdzie domek trzymam za to kciuki:thumbs:
  18. Teraz powinni tego psa puścić na tego "właściciela".. I by się przekonał jak to jest zdychać w męczarni..:-(
  19. [COLOR=Black]Rotweillery to psy dla doświadczonych właścicieli... Taki pies nie powinien przecież być ciągle w zamknięciu..Ale wina i tak będzie na psa..:shake: [/COLOR]
  20. Ale śliczności .. dobrze że przytrafił jej się taki kochany domek:multi:
  21. Witam. Oto kolejne fotki mojego malucha:loveu: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5896/s5004528id9.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9057/s5004564rs7.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6971/s5004609bk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5027/s5004512qu1.jpg[/IMG]
  22. Ja bym nigdy nie pofarbowała mojego psiaka... jest jaki jest i niech taki zostanie:razz:
  23. Ja też trzymam bardzo mocno kciuki żeby mu się poszczęściło:roll: Czekam na kolejne informacje na temat stanu zdrowia Ajaxa i czy znalazł już nowy domek
×
×
  • Create New...