-
Posts
1878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TYGRYS-ica.
-
Bo miłość jest najważniejsza... - Flaper zostaje w domu!!
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
w takim razie trzymam kciuki i mam nadzieje ze jak wroce to Flaper bedzie juz w nowym domku ;) -
halo halo i jak wyglada sytuacja??? :razz:
-
Bo miłość jest najważniejsza... - Flaper zostaje w domu!!
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']ja tze tak poradzilam osobie zainteresowanej o kontakt z wlascicelem to on zna psa........ ja wiem to ich prywatne sprawy ...ale co jest powodem ze pies na rok musi zniknac z domu a po roku czy aby napewno go zabiora ....oby o nim nie zapomnieli przez ten rok[/quote] ja nie wnikam w szczegoły. jak pies szuka DT to staram sie pomoc. pomagałam Marioli juz przy paru psach i moge zapewnic i zawsze było wszystko w porzadku wiec jesli poprosiła mnie o pomoc z Flaperem to wierze jej ze sprawa jest czysta i nie zadaje zbednych pytan. i tyle ode mnie. a jak wyglada teraz sytuacja Flapera??? ;) -
[quote name='anhata']Tygrysica a Ty zyjesz ?:)[/quote] oczywiscie ze zyje i nie odpoczywam :evil_lol: a no wczoraj dostałam takiego maila: [quote]mieszkam w radomiu i jestem zainteresowana pieskiem czarnym prosze o blizsze info dziekuje [/quote] czy ktos mogłby odpisac tej pani ?? ja nie moge bo teraz rzadko jestem na dogo wiec nie bardzo orientuje sie w sytuacji piesków i nie bardzo wiem co jej napisac :p tu jest mail tej pani (tylko niech odpisze jedna osoba a nie nagle sie wszyscy rzuca :eviltong: i niech powie ze odpowiada na jej wczesniejszego maila) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] trzymam kciuki :thumbs:
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
po prostu jak w raju ma teraz Mozarcik :lol: -
[quote name='anhata']Tygrysica : dzisiaj wszystko szybko sie dzieje....sama nie nadazam..ale jescze zobaczymy jutro itd ;>[/quote] juz sie troszke dowiedziałam :cool3: to ja wpadne jutro zeby zobaczy jak sie sprawy maja :p
-
[quote name='szafirkowa']Witam Wszystkich. Dostałam PW z prośbą o wizytę przedadopcyjną. Nie ma problemu, mogę takową wykonać w Łodzi i okolicach. Trzymam kciuki za psiaczki :loveu:[/quote] czy ja o czyms nie wiem???? :mad::mad:
-
[quote name='anhata']Tygrysiac urodzily sie 16 lipca wiec maja 10 tyg[/quote] dzieki juz im robie ogłoszenie na adopcjach ;) [quote name='Marcik']Noo i o taką informację chodziło. Btw wysłałam Ci PW :) Tygrysica chyba kilka godzin się nad taką ilością męczyłaś. Dzięki![/quote] a gdzie tam... ze 30-40 minutek :p zreszta ja zawsze robie taki pakiecik dlatego trzeba u mnie troszke poczekac na ogłoszenia :eviltong:
-
Mały, kochany staruszek Elf odszedł na zawsze.
TYGRYS-ica. replied to Martulinek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie spadamy :p -
Lucek wcale nie ułatwia znalezienia domku i w ogole :shake:
-
APEL O POMOC! Satelita. DT, DS NATYCHMIAST!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
TYGRYS-ica. replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje ze juz niedługo Satelita bedzie sie wygrzewał w cieplutkim mieszkaniu na mieciutkiej kanapie :lol::lol: -
[quote name='diable']Witam. Nie wiem czy to dobry pomysł ale można by poszukać ogłoszeń typu "kupie dobermana do pilnowania posesjii". Takich ogłoszeń jest sporo w internecie i zwykle ogłoszeniodawcy szukają samców w wieku powyżej roku. Niestety to na ogół są różne firmy typu składy budowlane itd. Przy szukaniu domu tego typu dla niego sądzę że należałoby spisać jakąś umowę wiążącą prawnie by był dobrze traktowany i by zapewnione było mu schronienie i dobra żywność jeżeli zdecydowała by się go przygarnąć jakaś firma. Nie wiem niestety jak wygląda adopcja od strony prawnej i czy jest taka możliwość. Ewentualnie można szukać kogoś kto ma prywatną posesję do pilnowania i duże serce i chciałby go. To tylko takie moje luźne myśli. Pozdrawiam.[/quote] nawet najlepsze miejsce, w ktorym miałby czegos pilnowac nie zastapi mu prawdziwego domu :shake: znowu w takim miejscu trudniej jest dopilnowac tego jak pies jest traktowany a z Nerem przeciez trzeba troszke popracowac :roll:
-
Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka
TYGRYS-ica. replied to Hania&Andrzej's topic in Już w nowym domu
a psinki dalej czekaja a chetnych brak :-( -
Bo miłość jest najważniejsza... - Flaper zostaje w domu!!
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']ok wrzuce go na molosy...czekam na przypomnienie hasła ........ jak mysleicie ten ben mogłby mieszkac w 50 m mieszkaniu blok z 4 osobami[/quote] mysle ze nie bylo by problemu, ale to nie mnie o tym decydowac... :shake: Mariolu?? :razz: -
i hycamy na pierwsza :roll:
-
moge im jeszcze zrobic na adopcje.org ale musze wiedziec w jakim wieku sa mniej wiecej pieski??
-
obiecane ogłoszenia dla szczeniaczków: [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=12699[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/15531[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,941981,19,33,,,,,,0/zwierzeta/psy/dwa_szczeniaczki_pilnie_szukaja_domu!_radom[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=31789[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,1428,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/9990[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Dwa-szczeniaczki-pilnie-szukaj-domu-Radom-W0QQAdIdZ76885830[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=55520&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe_psy_mieszance,dwa_szczeniaczki_pilnie_szukaja_domu__radom,II87CJHKM.html[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=17795[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert2349783.html[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=42850[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23538586,Radom_Zwierzaki___Adopcja,140-192.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id91492_dwa_szczeniaczki_pilnie_szukaja_domu_radom.html[/URL] [URL]http://radom.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/231358-dwa_szczeniaczki_pilnie_szukaj.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1698822_dwa_szczeniaczki_pilnie_szukaja_domu.html[/URL]