[quote name='jareth1']Niestety problem nie w psie,ale w kocie,będzie cierpiał,już jeden charciol mu lekko dokucza.[/quote]
mowi sie trudno i szuka sie dalej ;)
[quote name='justysiek']wlasnie jeszcze nic, ale tez mialam jej chec pogadc gg i zjechac rowno...:angryy:boze ...:mad:[/quote]
juz cie wyreczyłam, ale zeby nie bylo to nie zjechałam jej, tylko łagodnie wytłumaczyłam :p
[quote name='Talcott']Tygrysiczki to nie mrówkojady - żeby nosy miały - w dół:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]
jak nie mrowkojady to co?? :evil_lol::evil_lol:
[quote name='Margolka']Bimbuś, witanko:loveu:
Ciotka już się poprawiła:evil_lol:[/quote]
tak ze jeden link jest do wszystkich banerkow :lol:
[quote name='justysiek']dostalam maila od [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]: Witam mam aktualnie sunie bernardyna w cieczce czy bylby pan zainteresowany dopuszczeniem pieska....:angryy:
ale ludzie sa beznadziejni:angryy::angryy::angryy::mad:
pomoglam jak moglam nic wielkiego ;)[/quote]
czy odpisałas cos tej pani???? bo az mnie kusi zeby z nia porozmawiac :diabloti:
ja zrobiłam Satelicie kilka ogłoszen na tym sie moja pomoc skaczyla. moge tez tylko podnsic watek :roll: ale jak w czesniej dziewczyny pisały lepiej jak jest kilka osob na watku niz jak jedna ma sama go podnosic :p
[quote name='justysiek']potem sie jeszcze postaram gdzies dodac malenstwo:evil_lol::loveu::loveu::loveu:[/quote]
haha jaka ty szybka jestes :evil_lol::evil_lol: dziekowac dziekowac :Rose::Rose:
ps. musze sie jeszcze tylko dopytac w jakiej miejscowosci znajduje sie obecnie piesek :oops:
czy tylko mi nie działa link do ostatniego ogłoszenia czy innym też? :lol:
[quote name='justysiek']ja nie mam konta na allegro a banerka nie umiem:roll:[/quote]
to tak jak ja :eviltong: ale justys od ciebie juz nic nie wymagam i tak zrobiłas kawał dobrej roboty :loveu: