-
Posts
1878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TYGRYS-ica.
-
[quote name='anhata']Właśnie jak to jest z tymi ogłoszeniami ? proszę o wyjaśnienie ..dziękuję z góry ! :)[/quote] chodzi o to zeby ogłaszac psiaki na innych portalach typu alegratka, kupiepsa, adopcje.org itp. na pewno sporo osob sie zglosi bo szczeniaki zawsze maja wziecie. a domek bedzie mozna sprawdzic i porozmawiac przeciez z zainteresowanymi, wypytac jakie warunkie oferuja psu etc. ;) moge zrobic psiakom ogłoszenia ale nie obiecuje ze zrobie je od razu. pozno koncze szkołę i nie mam duzo czaasu ale moge sprobowac wyrobic sie z tymi ogłoszeniami przed weekendem jesli zgadzacie sie na ogłoszenia oczywiscie :p
-
APEL O POMOC! Satelita. DT, DS NATYCHMIAST!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
TYGRYS-ica. replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
i na spacerek wieczorny :p -
w góre Teddy :-(
-
Bo miłość jest najważniejsza... - Flaper zostaje w domu!!
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='strup']A moze Flapera umieścić w jakimś schronisku na okres 1roku. Nie zabijajcie mnie od razu, nie w normalnym schronisku tylko takim np. dla rożnych zwierząt, z obserwacji wiem, ze psy mieszkając w schroniskach np. dla koni mają tam o niebo lepiej niż psy mieszkające w większości normalnych schronisk. No kurcze, tylko psiak miał takie dobre warunki, ze teraz trudno byłby mu mieszkać w innych warunkach.. :roll:[/quote] nie wiem czy schronisko jest dobrym pomysłem. w nawet najlepszym schronisku trzeba opiekowac sie wieksza liczba zwierzat a jak psiak trafi do dt to na pewno wieksza uwaga opiekunów bedzie skupiona na nim ;) [quote name='mariolazakiewicz']Jest jedna zainteresowana Pani, ale nie może podjąć decyzji bez porozumienia z mężem, więc czekam na kolejny telefon. Oby! Bo oferta wygląda bardzo pozytywnie[/quote] w takim razie trzymamy kciuki :p -
Szczeniaczek już w nowym domku!! :):)
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolazakiewicz']Witam, dziękuję za pomoc. Niestety wieści są niepomyślne. Właściciele się szybko uwinęli z usunięciem "kłopotu" i już obiecali szczeniaka komuś na wsi, umieścili gdzieś w rodzinie, a stamtąd ma być przekazany dalej, nie wiem na jakie warunki. Serce mi się ściska... ale tacy są ludzie, nie chcą czekać ... najpierw proszą o pomoc, a potem i tak robią co chcą, będę jeszcze próbowała go wyciągnąć ale szanse raczej są znikome :placz:, brak mi słów ...[/quote] Mariolu spróbuj. z tego co zrozumiałam sa dwa domki zainteresowane szczeniaczkiem wiec moze.... :roll: szkoda tego biedaka tam zostawiac :-( -
Bo miłość jest najważniejsza... - Flaper zostaje w domu!!
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='justysiek']i odpisala/l ci?:mad:tez bym delikatnie wytlumaczyla...:evil_lol:[/quote] nie odpisała i nie wiem dlaczego :diabloti: aaa juz wyobrazam sobie to twoje łagodne wytłumaczanie :evil_lol::evil_lol: -
Szczeniaczek już w nowym domku!! :):)
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='justysiek']a jest juz domek?:roll:[/quote] jest ds dzieki GameBoy i sprawdzony ;) tylko potrzebny transport do wawy a Mariola nie napisała mi gdzie przebywa szczeniaczek :roll: nie ma to jak organizacja :lol: -
a czy psiaki sa juz gdzies ogłaszane??
-
Mały, kochany staruszek Elf odszedł na zawsze.
TYGRYS-ica. replied to Martulinek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cioteczki pewnie o Elfiku zapomniały :evil_lol::evil_lol: -
APEL O POMOC! Satelita. DT, DS NATYCHMIAST!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
TYGRYS-ica. replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
a u mnie pada cały czas niestety... ale po deszczu zawsze jest słońce :lol: -
nie ma sensu zwalac na siebie wine trzeba sie teraz zmobilizowac i szukac jej jak najszybciej jakiegos domku :roll:
-
Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka
TYGRYS-ica. replied to Hania&Andrzej's topic in Już w nowym domu
sliczne allegro i benerek - jak zawsze zreszta :p -
a Teddy dalej czeka :shake:
-
mysle ze piekne to za mało powiedziane ;)
-
Szczeniaczek już w nowym domku!! :):)
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
dobrze ze chociaz szczeniaczki szybciej domki znajduja :roll: