Jump to content
Dogomania

TYGRYS-ica.

Members
  • Posts

    1878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by TYGRYS-ica.

  1. [quote name='anhata']Właśnie jak to jest z tymi ogłoszeniami ? proszę o wyjaśnienie ..dziękuję z góry ! :)[/quote] chodzi o to zeby ogłaszac psiaki na innych portalach typu alegratka, kupiepsa, adopcje.org itp. na pewno sporo osob sie zglosi bo szczeniaki zawsze maja wziecie. a domek bedzie mozna sprawdzic i porozmawiac przeciez z zainteresowanymi, wypytac jakie warunkie oferuja psu etc. ;) moge zrobic psiakom ogłoszenia ale nie obiecuje ze zrobie je od razu. pozno koncze szkołę i nie mam duzo czaasu ale moge sprobowac wyrobic sie z tymi ogłoszeniami przed weekendem jesli zgadzacie sie na ogłoszenia oczywiscie :p
  2. moze wrocimy do polskiego :evil_lol::evil_lol: co tam u Bambusia??
  3. w góre Teddy :-(
  4. [quote name='strup']A moze Flapera umieścić w jakimś schronisku na okres 1roku. Nie zabijajcie mnie od razu, nie w normalnym schronisku tylko takim np. dla rożnych zwierząt, z obserwacji wiem, ze psy mieszkając w schroniskach np. dla koni mają tam o niebo lepiej niż psy mieszkające w większości normalnych schronisk. No kurcze, tylko psiak miał takie dobre warunki, ze teraz trudno byłby mu mieszkać w innych warunkach.. :roll:[/quote] nie wiem czy schronisko jest dobrym pomysłem. w nawet najlepszym schronisku trzeba opiekowac sie wieksza liczba zwierzat a jak psiak trafi do dt to na pewno wieksza uwaga opiekunów bedzie skupiona na nim ;) [quote name='mariolazakiewicz']Jest jedna zainteresowana Pani, ale nie może podjąć decyzji bez porozumienia z mężem, więc czekam na kolejny telefon. Oby! Bo oferta wygląda bardzo pozytywnie[/quote] w takim razie trzymamy kciuki :p
  5. [quote name='mariolazakiewicz']Witam, dziękuję za pomoc. Niestety wieści są niepomyślne. Właściciele się szybko uwinęli z usunięciem "kłopotu" i już obiecali szczeniaka komuś na wsi, umieścili gdzieś w rodzinie, a stamtąd ma być przekazany dalej, nie wiem na jakie warunki. Serce mi się ściska... ale tacy są ludzie, nie chcą czekać ... najpierw proszą o pomoc, a potem i tak robią co chcą, będę jeszcze próbowała go wyciągnąć ale szanse raczej są znikome :placz:, brak mi słów ...[/quote] Mariolu spróbuj. z tego co zrozumiałam sa dwa domki zainteresowane szczeniaczkiem wiec moze.... :roll: szkoda tego biedaka tam zostawiac :-(
  6. [quote name='justysiek']i odpisala/l ci?:mad:tez bym delikatnie wytlumaczyla...:evil_lol:[/quote] nie odpisała i nie wiem dlaczego :diabloti: aaa juz wyobrazam sobie to twoje łagodne wytłumaczanie :evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='justysiek']a jest juz domek?:roll:[/quote] jest ds dzieki GameBoy i sprawdzony ;) tylko potrzebny transport do wawy a Mariola nie napisała mi gdzie przebywa szczeniaczek :roll: nie ma to jak organizacja :lol:
  8. a czy psiaki sa juz gdzies ogłaszane??
  9. cioteczki pewnie o Elfiku zapomniały :evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='Talcott']Mrówkotygrysojadziczki:cool3::cool3::cool3:[/quote] a w jakim to jest jezyku bo mam problem z przeczytaniem :evil_lol::evil_lol:
  11. a u mnie pada cały czas niestety... ale po deszczu zawsze jest słońce :lol:
  12. nie ma sensu zwalac na siebie wine trzeba sie teraz zmobilizowac i szukac jej jak najszybciej jakiegos domku :roll:
  13. sliczne allegro i benerek - jak zawsze zreszta :p
  14. nie wiem dlaczego przeciez on jest taki sliczny :roll:
  15. nie wnikam kto co pisał, kto mia racje a kto nie. pani Wanda mowi ze mało co posikuje wiec jej wierze i tyle. ;) kazdy pies zasługuje na swoj wlasny dom a Zenek to juz całkiem dlatego cały czas mu bede odnawiac ogłoszenia i szukac domku az go znajdzie. cos czuje ze to troche moze potrwac :lol:
  16. a Teddy dalej czeka :shake:
  17. mysle ze piekne to za mało powiedziane ;)
  18. miejmy nadzieje ze sa tez takcy ktorzy mysla inaczej i zabiora do siebie Kaske :-)
  19. dobrze ze chociaz szczeniaczki szybciej domki znajduja :roll:
×
×
  • Create New...