-
Posts
1878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TYGRYS-ica.
-
[quote name='Alicja']nie umie robić allegro TYGRYSica jakbyś zrobiła ale.gratkę to mogę wyróżnić , tylko nie pamiętam już jak się wysyłało te SMSy aby otrzymac kody :hmmmm:[/QUOTE] o to chodziło...? ;) Wyróżnienie ogłoszenie przez SMS Nazwa ogłoszenia : Kuba w typie dobermana.. Desperacko szuka swojego człowieka! Status wyróżnienia : [B]Niewyróżnione[/B] [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/ug.gif[/IMG] Wyróżnienie ogłoszenia na 7 dni [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_1.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 1 punkt Wyślij SMS o treści [B]G5[/B] na numer [B]7136[/B] koszt 1.23 PLN (1 PLN +23% VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie Wpisz kod: [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_2.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 3 punkty Wyślij SMS o treści [B]G0[/B] na numer [B]7355[/B] koszt 3.69 PLN (3 PLN +23% VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie Wpisz kod: [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_3.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 6 punktów Wyślij SMS o treści [B]G1[/B] na numer [B]7636[/B] koszt 7.38 PLN (6 PLN +23% VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie Wpisz kod: [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_4.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 9 punktów Wyślij SMS o treści [B]G3[/B] na numer [B]7936[/B] koszt 11.07 PLN (9 PLN +23% VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie Wpisz kod:
-
co za facet.... takiego to tylko ..... :mad: a benki to tragedia... aż się płakać chciało... :shake: czy dla psiaków potrzebna jest jakaś inna pomoc niż finansowa..? bo domków to chyba nie można szukać jeszcze czy jak bo nie doczytałam.. :roll:
-
[quote name='Alicja']nie wiem nawet gdzie najlepiej ogłosić , skad jest najwięcej adopcji .... Może alegratka ??[/QUOTE], nie zrobiłam alegratki bo mam nieaktywne konto a żeby aktywować to trzeba wysłać smsa.... ale dzisiaj doładowałam tel wiec nie ma problemu ;) a allegro to ma? i czy na świstaku jest?
-
ogłoszenia Kubusia :) [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zaloguj[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/[/URL] [URL]http://www.zwierzaki.org/[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.low.pl[/URL] [URL]http://www.ofertka.pl/[/URL] [URL]http://www.psy.pl/[/URL] [URL]http://www.allezoo.pl/index.php?[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnij.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/[/URL] [URL]http://www.vetmozga.com/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL]http://www.pupile.com/default.asp[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://adsy.pl/[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/[/URL] [URL]http://www.oddamzadarmo.eu/?oddamzadarmo/[/URL] [URL]http://www.top-ogloszenia.com/ogloszenia/0_0/[/URL] [URL]http://tlenek.pl/[/URL] [URL]http://www.krakvet.pl/forum/index.php[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] mam nadzieje że to cos pomoże..... :roll:
-
Mysz Rasowy. Nieaktualne - zostaje z nami.
TYGRYS-ica. replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
o sobie? a co chcesz wiedziec ? :-) mialam wczesniej myszki, kroliki, chomiki i swinki morskie jak cos :eviltong: -
Mysz Rasowy. Nieaktualne - zostaje z nami.
TYGRYS-ica. replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
i dobrze jak nie wychodzi :-) bo jak by ganial po pokojach to by mnie z mieszkania wyrzucili :evil_lol: czyli co tylko transport potrzebny teraz? :eviltong: -
Mysz Rasowy. Nieaktualne - zostaje z nami.
TYGRYS-ica. replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
jestem zainteresowana adopcja ;) ale sa pewne problemy.. w jakiej klateczce go trzymasz? chodzi mi o odstepy miedzy pretami.. bo widzisz mialam juz kilkanascie myszek i klatke z wyposazeniem mam tylko w tym problem ze niektore myszki przechodzily mi miedzy pretami :-) no i niestety nie moge teraz do takiej sytuacji dopuscic :roll: dlatego zastanawiaja mnie wymiary klatki w ktorej obecnie myszka przebywa? no i odleglosc.. :razz: jestem z warszawy i nie mam kompletnie mozliwosci podjechania do łodzi :shake: bo z tego co zrozumialam to tam myszka sie znajduje? -
Zagłodzony pies, dramta w centrum stolicy. Ma dom
TYGRYS-ica. replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Najgorsza jest ludzka obojętność. Jak można przechodzić obok takiego nieszczęścia i nie widzieć- niepojęte:shake: Trzymam kciuki za domek dla tego bidusia[/quote] niestety sródmiescie to wedlug mnie najgorsza czesc warszawy. najwiecej ludzi bez serca na dodatek zajetych tylko swoimi sprawami :shake: mam nadzieje ze piesek wyzdrowieje :-( -
Mysz Rasowy. Nieaktualne - zostaje z nami.
TYGRYS-ica. replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
witam. czy myszka dalej szuka domku? -
2 szczeniaki w typie amstaffa w schronisku! MA DOM
TYGRYS-ica. replied to Asta17's topic in Już w nowym domu
oki to trzymam kciuki za wyjazd Dżaka do Niemiec. za Juniora zreszta tez -mam nadzieje ze jego obecni wlasciciele znajda mu w koncu ten jedyny domek ;) z tego co pamietam psiaki maja dalej ogloszenia, bodajze wyroznione :cool1: no nic myslalam zeby podrzucic na ich miejsce jakies inne bidy ale poczekamy zobaczymy zwlaszcza ze (jak slusznie zauwazylas:p) domki jakos sie nie zglaszaja :shake: myslicie ze beda jeszcze jakies info w sprawie Juniora?? :razz: acha i czekamy na obiecane fotki, nieprawdaż? :diabloti: -
i kto by pomyslal ze i Luckowi tak ulozy sie zycie :-) po tylu trudach i zgrzytaniu zebami :evil_lol: i on znalazl to o czym marzy kazdy bezdomny psiak :cool1:
-
[quote name='Brysio']buu i tu będzie problem, poniewaz ja robiłam na stronkach gdzie nie ma rejestracji w większości a tam juz się nie da edytowac ogłoszenia[/quote] mysle ze nic sie nie stalo. ta informacje mozna bedzie podawac zainteresowanym ;) a jesli ktos jeszcze bedzie mial chec na ogloszenia to wtedy ja doda :cool1:
-
Ma pręgi niczym tygrys, cudem przeżył - PRĘGUS MA DOM
TYGRYS-ica. replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Pregus dalej szuka domku!! :roll: