-
Posts
1878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TYGRYS-ica.
-
Bo miłość jest najważniejsza... - Flaper zostaje w domu!!
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
bardzo dziekuje :Rose::Rose: a piekny jest i tylko dt na rok potrzebuje :-( -
Tym razem domku szuka 5cio tygodniowy szczeniaczek!! Jego mama jest w typie długowłosego owczarka niemieckiego, zaś ojciec nieznany :roll: Historia pieska jest dosyć prosta i smutna :-( Jego mama została porzucona i przygarnięta jako szczeniak. Niestety jej obecni właściciele nie dopilnowali cieczki i suczka urodziła 10 szczeniąt, z czego 9 uśpiono :shake: Został ten jeden maluszek i grozi mu, że trafi do nędznych łańcuchowych warunków wiejskich, więc czas dla niego bardzo się liczy!! Nie wiemy czy właściciele zechcą czekać aż znajdziemy mu dobry dom, czy będą chcieli pozbyć się pieska jak najszybciej. :placz: [U]Bardzo prosimy o pomoc w ogłoszenich, banerek... a może ktos przygarnął by do siebie małego szczeniaczka i dzięki temu uratował jedno psie istnienie...[/U] [B]Szczeniaczek obecnie przebywa w Nowy Targu.[/B] na fotce jest 3 tygodniowy piesek. obecnie szczeniaczek ma 5 tygodni!! [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1946/p1000639fr6.jpg[/IMG] a tu mama szczeniaczka: [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/1907/p1000654rz5.jpg[/IMG] Kontakt w sprawie pieska: tel. 784 271 426 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ------------------------------------------------------------------------- ogłoszenia od kochanej [B]justysiek[/B] :loveu: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-5-tygodniowy-szczeniaczek-po-mamie-Owczarkek-Niemieck-D-ugow-osy-W0QQAdIdZ75393062[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.hodowle.info/oddam_szczeniaczka_po_mamie_owczarek_niemiecki,20080919211214.html[/URL]
-
Bo miłość jest najważniejsza... - Flaper zostaje w domu!!
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolazakiewicz']Tygrys-ico, serdeczne dzięki za umieszczenie Flaperka na dogo. Zawsze można na Ciebie liczyć. Ktokolwiek i w jakikolwiek sposób może ogłosić Flapera - bardzo o to proszę. pozdrawiam[/quote] nie ma sprawy to sama przyjemnosc :p [quote name='justysiek']wieczorkiem tak zrobie:p[/quote] juz z gory dziekujemy za ogłoszenia :loveu: -
Bo miłość jest najważniejsza... - Flaper zostaje w domu!!
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
gdzie ci wielbiciele bernardynów????????????????? :roll: -
Bo miłość jest najważniejsza... - Flaper zostaje w domu!!
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='justysiek']robic ogloszenia?[/quote] jesli mozesz :loveu: -
ja tez wszystko widze ;) szczeniaczki sliczne a co z ich mama? tez szuka domu??
-
Bo miłość jest najważniejsza... - Flaper zostaje w domu!!
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
w goooooore Flaper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
witaj w klubie ja też :evil_lol:
-
zeby tylko nie zaprowadzili jej do jakiegos schroniska bo potem moze byc ciezko ja znalezc :-(
-
APEL O POMOC! Satelita. DT, DS NATYCHMIAST!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
TYGRYS-ica. replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
bo to przewaznie tak jest. wszyscy zagladaja najczesciej na takie watki gdzie leje sie duzo krwi lub jest duzo tragediiiii :roll: -
Śliczny, młody Nestor! Kolejny na Paluchu!/MA DOM:)
TYGRYS-ica. replied to zonia's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25'].....którego ja nie mam:eviltong:. Tygys-ica super!!! Ale dużo ogłoszeń!!!:-o. Trzymam kciuki może ktoś wypatrzy:thumbs:[/quote] starość nie radość :diabloti::diabloti: oj oby wypatrzył. szkoda takiego psa na schronisko skazywac :shake: -
sliczna owieczko na pierwsza :p
-
Mały, kochany staruszek Elf odszedł na zawsze.
TYGRYS-ica. replied to Martulinek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Elfik hycaj na pierwsza ;) -
Bo miłość jest najważniejsza... - Flaper zostaje w domu!!
TYGRYS-ica. replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
kto pomoze Flaperowi????????????????? :-( -
[COLOR=black][B]Wątek zakładam na prośbę znajomej![/B][/COLOR] [COLOR=black]Flaper to 2 letni uroczy i ciapowaty bernardyn. ;)[/COLOR] [COLOR=black]Jako szczenię został wyratowany z potwornych wiejskich warunków. Jego [/COLOR][COLOR=black]właściciel i cała rodzina otoczyli go miłością. Ale teraz ich sytuacja rodzinna i mieszkaniowa tak się zmieniła, że Flaper musi znaleźć dom tymczasowy - na 1 rok. :-([/COLOR] [COLOR=black]Flaper wychował się w mieszkaniu - w mieście, w rodzinie z dziećmi. Jest bardzo łagodny, wręcz ciapowaty, przyjaźnie nastawiony do wszystkich ludzi, innych psów i zwierząt. Bardzo potrzebuje serdecznej, ciepłej opieki. Nie wykazuje żadnej agresji. Nerwowo szczeka tylko na pijaków, lub ludzi dziwnie się poruszających, ale jest to szczekanie ze strachu, a nie z chęci ataku. Jest zdrowy, dobrze utrzymany. Ma wszystkie wymagane szczepienia.[/COLOR] [COLOR=black]Poszukuje DOMU TYMCZASOWEGO i opiekunów, którzy przez rok otoczą go opieką.[/COLOR] [U][COLOR=black]Właściciel dowiezie go do domu tymczasowego i zobowiązuje się do pokrycia całkowitych kosztów utrzymania psa przez ten czas.[/COLOR][/U] [COLOR=black]Czy ktoś może pomóc i dać temu pieskowi DT?? :razz:[/COLOR] [COLOR=black][B]Flaper przebywa obecnie w Sosnowcu.[/B][/COLOR] [COLOR=black]i fotki psiaka :loveu:[/COLOR] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8244/imag0704bf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/7627/img092lm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/2711/img095kf0.jpg[/IMG] aha i kontakt w sprawie Flapera: tel. 784 271 426 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ------------------------------------------------------------------------ ogłoszenia dla Flapera od [B]justysiek :loveu:[/B] [u][url=http://www.ogloszenia.hodowle.info/dom_tymczasowy_potrzebny_na_rokbernardyn,20080919200823.html]Darmowe og
-
widze ze organizacja idzie pełna para :p nie wiem jak by mi sie udało to może moglabym i pomoc w WOKu ale to sie jeszcze okaze teraz nie moge jeszcze nic obiecac :roll:
-
widze ze Lucek ma coraz wiecej nowych fanów :evil_lol: