Jump to content
Dogomania

TYGRYS-ica.

Members
  • Posts

    1878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by TYGRYS-ica.

  1. [quote name='jareth1']Niestety problem nie w psie,ale w kocie,będzie cierpiał,już jeden charciol mu lekko dokucza.[/quote] mowi sie trudno i szuka sie dalej ;)
  2. [quote name='justysiek']wlasnie jeszcze nic, ale tez mialam jej chec pogadc gg i zjechac rowno...:angryy:boze ...:mad:[/quote] juz cie wyreczyłam, ale zeby nie bylo to nie zjechałam jej, tylko łagodnie wytłumaczyłam :p
  3. podnosze watek :roll:
  4. w gore Flaper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:
  5. cichutko niestety :-( a domku jak nie bylo tak nie ma :shake:
  6. [quote name='Talcott']Tygrysiczki to nie mrówkojady - żeby nosy miały - w dół:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] jak nie mrowkojady to co?? :evil_lol::evil_lol: [quote name='Margolka']Bimbuś, witanko:loveu: Ciotka już się poprawiła:evil_lol:[/quote] tak ze jeden link jest do wszystkich banerkow :lol:
  7. komu szczeniaczka????? :razz:
  8. nie dziwie sie ;) ja tez kiedys probowałam :evil_lol:
  9. miejmy nadzieje :roll:
  10. [quote name='jareth1']Cholerka,gdyby nie koty,to bym go wzięła.[/quote] a jesli Flaper by tolerował koty i nie robił im krzywdy?? :cool3:
  11. [quote name='justysiek']dostalam maila od [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]: Witam mam aktualnie sunie bernardyna w cieczce czy bylby pan zainteresowany dopuszczeniem pieska....:angryy: ale ludzie sa beznadziejni:angryy::angryy::angryy::mad: pomoglam jak moglam nic wielkiego ;)[/quote] czy odpisałas cos tej pani???? bo az mnie kusi zeby z nia porozmawiac :diabloti:
  12. i juz jest jeden chetny ale to Mariola musi wejsc i dogadac transport :roll:
  13. komu szczeniaczka komu???????????????? :p
  14. sliczne szczeniaczki szukaja domków!!! :roll:
  15. ja zrobiłam Satelicie kilka ogłoszen na tym sie moja pomoc skaczyla. moge tez tylko podnsic watek :roll: ale jak w czesniej dziewczyny pisały lepiej jak jest kilka osob na watku niz jak jedna ma sama go podnosic :p
  16. trzeba czekac w koncu sie pojawi :p
  17. oba teksty sa swietne. jesli sa jeszcze na swiecie ludzie z sercem to tekst ich na pewno chwyci ;)
  18. :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Sofja chodz na spacerek :p
  19. [quote name='justysiek']potem sie jeszcze postaram gdzies dodac malenstwo:evil_lol::loveu::loveu::loveu:[/quote] haha jaka ty szybka jestes :evil_lol::evil_lol: dziekowac dziekowac :Rose::Rose: ps. musze sie jeszcze tylko dopytac w jakiej miejscowosci znajduje sie obecnie piesek :oops: czy tylko mi nie działa link do ostatniego ogłoszenia czy innym też? :lol:
  20. [quote name='justysiek']ja nie mam konta na allegro a banerka nie umiem:roll:[/quote] to tak jak ja :eviltong: ale justys od ciebie juz nic nie wymagam i tak zrobiłas kawał dobrej roboty :loveu:
  21. Flaperek chodz na spacerek :evil_lol: a moze kto moglby zrobic allegro albo jakis banerek?? :p
×
×
  • Create New...