Jump to content
Dogomania

Vitka

Members
  • Posts

    5010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vitka

  1. Tak Rybciu... mnie też to pociesza... myślę, że było mu dobrze przez ostatnie dni...:-( Charly się nim tak opiekowała... wszyscy go głaskali... mówili do niego... Był oczkiem w głowie...
  2. :placz::placz::placz::placz::placz::placz: brak mi słów...
  3. :placz: biedny Jasiulek.....:-( [*]
  4. Wczoraj w schronisku był pan z córką. Szukali wilkowatego psa, bo ich staruszek niestety niedługo odejdzie i nie chcieliby zostać bez pieska. Ich piesek ma aktualnie ok. 17 lat, został zabrany z podwórka. Panu podobał się Oskar, więc opowiedziałam mu historie. Bardzo się wzruszył. Pokazałam mu Sarę i się w niej zakochał, ale stwierdził, że musi zapytać się żony i muszą uzgodnić czy są gotowi na dwa psy... ;) W każdym razie pan powiedział, że pies na pewno będzie ze schroniska. ;)
  5. To w takim razie poszły dziś tylko Pralinka, Rybcia i Madzia. :roll:
  6. Gdybym nie zapomniała aparatu to byłyby zdjęcia ze spacerku... :roll::oops:
  7. Do pani Joli:) W schronie już jest chyba internet. Komputer jest na pewno. ;)
  8. Aster jest dość nieśmiały i ucieka... nie wiem czy da się go złapać... :roll:
  9. Obiecali zdjęcia! :multi:
  10. Quake nazywa się tak naprawdę Fąfel... :roll: :lol: Mam nadzieję, że ta kobieta się nim zaopiekuje dobrze. :roll: Boluś za to trafił do bardzo sympatycznego pana. Pan przygotowany, przyjechał z nowiutką obróżką, smyczką i kagańcem! :lol: Pani Jola pokazała im wszystkie pieski, a im najbardziej spodobał się Bolo:multi: Bardzo się z niego cieszyli. Będzie mieszkał na dużej posesji (pan mówił nawet ile arów :cool3:) będzie mieszkał w domu, a jeżeli tylko będzie chciał to ma do dyspozycji caaaały ogród. :lol: Myślę, że dobrze trafił i mam nadzieję, ze już nie wróci do schroniska! ;)
  11. Dziś byli ludzie i wypytywali o Dziadziusia. Myśleli, że to ich pies... ale niestety okazało się, że nie :placz:
  12. Zgadzam się! Jo jest teraz wspaniała! :loveu: Wszytko dzięki kochanej hop! :sweetCyb::Rose:
  13. Biedaczek... Tak musiało być... Jaś był głodzony, a jak się okazało, że nie chce umrzeć to "właściciele" stwierdzili, że pozbędą się go w inny sposób... po prostu wyrzucą z pociągu! A co tam!!! :angryy::angryy::angryy: Przecież to TYLKO pies... :mad: Biedna kuleczka teraz cierpi z powodu głupoty ludzi na których teraz ciśnie mi się mnóstwo brzydkich słów, no ale powstrzymam się, bo nie wypada. :placz: Charly, a nadal leży w kociarni? Izolatka się nie zwolniła? :roll: Cały czas z nim siedziałaś?
  14. Jasiu będzie dobrze! :-(
  15. Pomyliłaś się Karolinko :evil_lol: To jest Łatka;D
  16. Mała wredziocha! :diabloti: Mojego ślicznego psiaka mi pogryzła... :roll:
  17. Doris - moja imienniczka! :cool3: Trzymaj się śliczna sunieczko! :roll:
  18. Banerek piękny! Już wstawiłam. ;)
  19. :multi::multi::multi: Rybciu wejdź na wątek pudelki. ;)
  20. [IMG]http://images31.fotosik.pl/451/88c7043dd27066e2med.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://images46.fotosik.pl/56/ce8804c85269a6dcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/56/b1267da0b111a193med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/56/c5902cc9c5440e3bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/320/b9cd33b69aa7aa2cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/56/d0ab4cfdc17128b0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/321/19778e4e4084b105med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/56/a937a5eefc143affmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/56/56feaaa303bb3b7fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/56/8194596e6dc78760med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/321/c84ca6d6900ceff8med.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://images38.fotosik.pl/56/7eafe090c3804fe4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/452/a4de0adefbe9452bmed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...