-
Posts
5010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vitka
-
Mix ogara polskiego - śliczna Simba - NARESZCIE W DOMU! :)
Vitka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images39.fotosik.pl/56/bc91eaf265b787c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/56/5f2b4a828ff3e0c2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/455/48f660aad3af14b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/455/6efcdb4f1f93a4bdmed.jpg[/IMG] -
Sarna - czy suczka o takim spojrzeniu będzie czekała długo ?
Vitka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images28.fotosik.pl/320/33d02e48254d852fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/56/a6a8a7927f13e0e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/56/32ee7fc64f612502med.jpg[/IMG] -
Safar- CUDOWNY, duży samiec- nareszcie ma dom, o którym marzył!
Vitka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images45.fotosik.pl/56/343b6cb4e0230821med.jpg[/IMG] -
Mały, gładkowłosy, trochę JAMNIKOPODOBNY Red . JUŻ W NOWYM DOMU!
Vitka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Red został dziś przeniesiony do boksu nr 1 ! :multi: Tam będzie miał wspaniale i może w końcu ktoś go zobaczy :loveu: [IMG]http://images33.fotosik.pl/455/dfebfa7c1e474218med.jpg[/IMG] -
Mała, terrierkowata, śliczna Kimi- ZNALAZŁA DOMEK!
Vitka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images33.fotosik.pl/455/927955bbc2b41e50med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/321/dea9d2d206fc574fmed.jpg[/IMG] Śliczności. :loveu: -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Vitka replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Dziś już na mnie nie warczała! :multi: Spróbuj Charly... ona potrzebuje spacerków. Może się nauczy. :roll: -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Vitka replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images26.fotosik.pl/321/6e15a547befd381dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/56/5403eac649fff2a6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/450/6434d878b8d663a4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/56/ee1b720563fbb472med.jpg[/IMG] -
[IMG]http://images28.fotosik.pl/320/41be106f1d1d4ce6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/320/e20883f30d31881emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/56/c0b53e865ef35ddemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/450/884aae90aa94b47bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/56/222a1ea8ce9e5d79med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/56/b2fe42b48c41e361med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/450/45794fc6bac57d2emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/56/1f0bef1c53513b1bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/56/47237dacdfc10f31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/450/e07480862b2ae8abmed.jpg[/IMG] Skok! :loveu: [IMG]http://images32.fotosik.pl/450/3901278e368f58aemed.jpg[/IMG]
-
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
Vitka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Majeczki od koss :loveu: [IMG]http://images46.fotosik.pl/56/88604e965c65a71fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/56/8a5d32f3ad379e66med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/320/0c43fa2afa9a6684med.jpg[/IMG] -
hihihi :lol: Zaraz będą wszystkie zdjęcia. Moje albumy: [url=http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora]Picasa Web Albums - Dorota[/url] Jest 359 zdjęć, nie wszystkie są wspaniałe... szczerze to mało jest takich, które mnie zadowalają. (nie mówię tu o zdjęciach robionych przez Karolinę i Paulinę - nie obrażajcie się :diabloti:) ale, jeszcze nie wszystkie się wgrały, ale już niedługo. Potem porozrzucam po wątkach. ;)
-
Definitywnie najgorszy był kordoni - przegryzł kilka razy smycz, ciągnął.:mad: Później mój - okropnie mnie ciągnął. Za to flacik był wyjątkowo grzeczny - Risa go zaczarowała, cały czas z nim rozmawiała, aż zrozumiał, że ma być grzeczny. :loveu: Pieski kochane, ale... "Nigdy więcej!" :evil_lol: Mam odciski na nogach i rękach :cool: Chyba zaraz padnę :lol:
-
Mam ładne zdjęcia! :loveu: Będą później. ;)
-
Charly banerek zniknął bo fotosik się obraził :mad: Jak przestanie zamulać to się pojawi. Wstawię później fotki. :lol: