-
Posts
5010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vitka
-
BATON- terrierkowaty, ŚLICZNY chłopczyk . Już w nowym domu! :)
Vitka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images44.fotosik.pl/56/57ab64586c068eeamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/321/d319936c87c4afe3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/456/89bc28a36a5faedemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/433/31d038ee44b60162med.jpg[/IMG] -
Gucio- beżowy, długowłosy piesek - NARESZCIE ZNALAZŁ DOM . ; )
Vitka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images33.fotosik.pl/456/6f1bacd20be164aamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/56/451dcb256f59f7d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/56/5c4959403705e83cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/321/c64d7b3e889a97dbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/451/96aaa0bfcc897216med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/56/bb7519d476f57b6cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/56/13f202f8397cb4e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/56/7e6fa7766d2b4a12med.jpg[/IMG] -
[IMG]http://images46.fotosik.pl/56/438d488f31a92201med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/56/ebdeb23d57f0157fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/56/48d7d08c1096076dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/320/71396ab250c084d5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/452/c5520935acc3f28cmed.jpg[/IMG]
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Vitka replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Spokojnie... nadrobimy ;) -
Ja byłam u Saruni i Oskarka też widziałam. Sarę wygłaskałam, dostała dziś piękną kość. Oskarek szczekał jak przechodziłam obok niego... Myślę, że za sobą tęsknią, bo są smutne... zwłaszcza Sara.:-(
-
Cioteczki się nim zaopiekują! ;)
-
Kilka bezwątkowych psów. ;) Dylan i Kama (fajnie im uszka stoją :lol:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/56/b587e9aa78ad2945med.jpg[/IMG] Gucio :loveu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/56/c697d9c7ff3aecafmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/56/956e56bf1a72b86emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/320/64d521d4a9124205med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/451/ca375dfbec65f0abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/451/9afc3d653d727d4emed.jpg[/IMG] W środku lasu na spacerze spotkałyśmy... świąteczną choinkę! :evil_lol: [IMG]http://images32.fotosik.pl/451/42d3c958f242f0c3med.jpg[/IMG]
-
Gaja- starsza, poczciwa sunia- OWCZAREK NIEMIECKI! W nowym domu!
Vitka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images24.fotosik.pl/321/d2dd465f2e271f46med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/456/f1b3eef6095f3be5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/456/e50cba250022d692med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/321/d68cd678bb05b991med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/56/dcec888cd46e8659med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/56/839b96cb0da7b2c7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/451/b6a9a2931ac069f8med.jpg[/IMG] -
Piesek jest na prawdę STRASZNIE chudy... :placz: Nie wiem jak można wyrządzić takiej pięknej psinie coś tak okropnego! :angryy: Trzymam za niego kciuki z całej siły!
-
Spacer I [IMG]http://images27.fotosik.pl/319/6b9d359a573d0ac8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/455/5c61b75c0822a9b8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/450/87f75b9bf941bf26med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/56/f6d3f3095a18eb89med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/56/2b86c3b322cdc3f6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/451/35bf76dd9897745fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/56/cc7ef54141a6b699med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/451/b13f373cfadfb763med.jpg[/IMG] Spacer II Trzy czuby :cool: [IMG]http://images26.fotosik.pl/321/585071c1fdedfff1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/450/7d48e4629a5cb678med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/320/fb4026b8ed00eed1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/320/f027aa710279a36cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/320/3c2e08cee94ccfd3med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images35.fotosik.pl/56/cd03c2a4757aeab1med.jpg[/IMG] Jeszcze jedno się zawieruszyło ;)
-
Niewielki, drobny, biszkoptowy SABIK - znalazł dom- PO RAZ DRUGI ! ! :))
Vitka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Sabik został dziś adoptowany! :multi: -
Widzisz w górnym prawym rogu okna edycji taką ikonkę a/A (coś podobnego) Kliknij ją. Wtedy pokaże się wszystko "tekstowo" i usuń ostatni. ;)
-
A są są foteczki! :loveu: [IMG]http://images32.fotosik.pl/450/1099b6806d6260e3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/56/9a30f91b4c260642med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/321/0f8d2cb6473a3273med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/56/5d25ee0812785386med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/56/1fafc57cfedaf670med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/321/e9861cc322c33f15med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/321/018d4b95f6419bd4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/321/b0907645899a2fc2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/319/0fe79a2ded59bb1dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/56/2f7acbde4b5d9bb1med.jpg[/IMG]
-
MIKI- mały, długowłosy BARDZO MĄDRY samiec JUŻ W NOWYM DOMU ! :)
Vitka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W ogóle z tej budy się nie rusza... :roll: [IMG]http://images33.fotosik.pl/455/b08c35482932c98cmed.jpg[/IMG] -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Vitka replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo delikatny piesek... :-( -
[IMG]http://images25.fotosik.pl/319/e7074bd4c0f38ac0med.jpg[/IMG]