Marudo, nie wiem jak mozesz mylić te psiaki :evil_lol: nie sa podobne, imiona tez nie :evil_lol:
Bardzo wszystkim dziekuje, za przeniesienie pieniazków... Mysle, ze powinnismy teraz wziac sie za Bartka, jak on już pojedzie to weźmiemy się za Karlosa. Karlos moglby pojechać np. do dexterki (bardzo dobry hotelik) ale nie wiem czy teraz ma wolne miejsce i jaka bylaby cena (Filon 30 kg - 350 zł miesiecznie)