nie znam wyników badan. nie wiem nawet kto je ma. vet z grabowa jest fachowcem od koni, co do psów to moze nie jest wyrocznią. na moje oko tofik moze max 2 kg cienszy, ale postury wlasciwej. wesoły i wcale nie wyglada na chorego. chłopak ma swoje lata wiec tez nie ma co wymagac ze bedzie skakał 2 metry. w boksie suchej karmy nie ruszył, ale w sumie nawet przed adopcja to żarty nie był. miesko tak, bez to juz niekoniecznie. wymieszałem mu wieczorem karmę z mielonym mieskiem to dopiero wyczyścił miche. wartoby skonsultowac te wyniki z innym vetem.
jesli tak uznacie to tofik u mnie moze mieszkac i 10 lat, spoko, jest fajny. jak nie usne zaraz na stojaka to wrzuce my nowe zdjecia do albumu.buzka