Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. [quote name='Moli@']Piękna pogoda, upały można posiedzieć po drzewkiem ;) z Melą......zapraszamy.....[/QUOTE] Dziękuję za zaproszenie, może jak będzie mniej upalnie, bo ja wymiękam i sie rozpływam ;). Kto załatwił podusię, bo widzę kilka podejrzanych:evil_lol:
  2. Witamy, zapraszamy do odwiedzin i dziękujemy bardzo :)
  3. Czyli się nie odezwali jednak... :(
  4. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]POniżej wszystkie aktualne bazarki dla Zuzi: Zuzia ma 4 bazarki, gdzie zbiera na "poprawę łapeczek", zapraszam :):[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]ciuchy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253446-Ciuchy-Firmowe-na-bardzo-kosztowne-leczenie-Zuzi-do-8-06-godz-20-00?p=22186633#post22186633[/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]ciuchy i różności: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253165-Bazarek-z-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciami-na-tymczasy-Mela-Zuzia-Figa-Cezar-do-6VI-g-20?p=22188087#post22188087[/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]buty: [URL="https://www.facebook.com/events/319719648179249/"]https://www.facebook.com/events/319719648179249/?fref=ts[/URL] lampa wodna "akwarium":[URL="https://www.facebook.com/events/319719648179249/"]https://www.facebook.com/events/319719648179249/?fref=ts[/URL] [/FONT][/COLOR]
  5. [quote name='zachary']Od kiedy to liski są czarne?...:evil_lol:[/QUOTE] Bo to szlachetny wypust, nie ma takiego drugiego, zapytajcie zakochanego pańcia;). [URL="http://naforum.zapodaj.net/62157e3fd31a.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/62157e3fd31a.jpg[/IMG][/URL]
  6. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Dziś minął rok niańczenia naszego najmłodszego dziecka - Liski[/FONT][/COLOR]:loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/1003398_648923865183688_3031323244154241433_n.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Maruda666']Zapisuję sobie maleńką. Linka do FB można prosić?[/QUOTE] Proszę bardzo :) [URL]https://www.facebook.com/events/240626959475173/?fref=ts[/URL] Na leczenie uzbierane już 700zł :loveu:
  8. Zapisuję i wrócę pomóc choć odrobinę wesprzeć finansowo, serce pęka :(
  9. Kto nosi buty rozmiar 39:cool3:? Zapraszam na bazarek z nowymi skórzanymi pantoflami za połowę ceny :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253356-Sk%C3%B3rzane-nowe-buty-rozmiar-39-na-%C5%82apki-Zuzi-do-10-czerwca-g-20?p=22176580#post22176580[/url]
  10. Tak jak powiedziałam, zbieramy na [B]metodę IRAP[/B], jak najbardziej, to optymalne rozwiązanie dla Zuzi. To najlepszy sposób na hamowanie zapaleń, poza tym skondensowane komórki krwi mają też właściwości regeneracyjne. Wszystko aktualne. [COLOR=#333333][FONT=Georgia]Krótki opis zastosowania IRAP: [SIZE=1][B]"Zadaniem białek przekaźnikowych (...) jest zahamowanie stanu zapalnego. U zwierzęcia, u którego nasila się proces zapalny związany z destrukcja stawów zaburza się równowaga (homeostaza) pomiędzy interleukiną-1 a antagonistą receptora interleukiny-1 na niekorzyść tego drugiego, co w efekcie powoduje nasilenie procesu zapalnego.[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Georgia][SIZE=1][B][B]Działanie Terapii Irap® Orthokine:[/B][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [LIST] [*][SIZE=1][B][SIZE=1][B]• Przeciwbólow[/B][/SIZE]o[/B][/SIZE] [*][SIZE=1][B]• Przeciwzapalnie[/B][/SIZE] [*][SIZE=1][B]• Hamuje proces niszczenia chrząstek stawowych[/B][/SIZE] [*][SIZE=1][B]• Dzięki czynnikom wzrostu działa regenerująco na stawy, poprawia jakość mazi stawowej[/B][/SIZE] [/LIST] [COLOR=#333333][FONT=Georgia][SIZE=1][B][B]Lekarze weterynarii z sukcesem stosują Terapię Irap® Orthokine w następujących przypadkach:[/B][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [LIST] [*][SIZE=1][B][B]• Zapalenie i/lub zwyrodnienie stawów (kwalifikuje się każdy staw w organizmie, szczególnie biodrowe, łokciowe, stawy kręgosłupa)[/B][/B][/SIZE] [*][SIZE=1][B][B] • Dysplazja stawów biodrowych[/B][/B][/SIZE] [*][SIZE=1][B][B] • Dysplazja stawów łokciowych[/B][/B][/SIZE] [*][SIZE=1][B][B] • Zwyrodnienie kręgosłupa[/B][/B][/SIZE] [*][SIZE=1][B][B] • Inkongruencja w stawie łokciowym[/B][/B][/SIZE] [*][SIZE=1][B][B]• Leczenie pooperacyjne w przypadkach zabiegów chirurgicznych dotyczących stawów, jako terapia regeneracyjna i przeciwbólowa np. rekonstrukcja więzadła krzyżowego kolana, TTA,[/B][/B][/SIZE] [*][SIZE=1][B][B]• Przewlekłe zapalenie stawów, często gdy kwas hialuronowy i/lub kortykosteroidy, oraz inne metody nie przynoszą satysfakcjonujących efektów[/B][/B][/SIZE] [*][SIZE=1][B][B]• Ostre zapalenie stawów z wysiękiem stawowym[/B][/B][/SIZE] [*][SIZE=1][B][B]• Uszkodzenia ścięgien (ostre/przewlekłe)[/B][/B][/SIZE] [*][SIZE=1][B][B]​• Zapalenie nerwów rdzeniowych, także przy zwyrodnieniu kręgosłupa (...)"[/B][/B][/SIZE] [/LIST]
  11. Powiedział, że te zwyrodnienia są zadawnione (wrodzone? nabyte? - trudno jednoznacznie stwierdzić), a kości miejscami niepozrastane i chropowate, i że za wiele nie da się nic z nimi zrobić :(, jedynie spróbować hamować zapalenia, żeby mogła żyć w miarę komfortowo. [B]Joi[/B] podaje jej ten preparat koński na stawy i widzi jakby lekkie polepszenie w samopoczuciu.
  12. [quote name='doris66']Poleciało kolejne 200zł od Pana Jarosława B. - bielskiego komisarza. Dziękujemy.[/QUOTE] Bardzo bardzo dziękujemy :loveu:.
  13. Zdjęcia Zuzi, dla tych, co umieją czytać rtg ;). Ja nie umiem, ale wystarczyło mi kręcenie głową profesora :(. Tylne: [url=http://naforum.zapodaj.net/cbe229127843.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/cbe229127843.jpg[/img][/url] Przednie: [url=http://naforum.zapodaj.net/a3d61edb2cb6.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a3d61edb2cb6.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/141514d58377.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/141514d58377.jpg[/img][/url]
  14. Jasne, zaraz wstawię, mamy już pierwsze wpłaty na fb:loveu:, ale to dopiero początek...
  15. [quote name='doris66']Marta i Andrzej z W-wy wpąłcili dzis dla Zuzi 200zł. Adoptowali ode mnie 2 lata temu Tobisia i do dzis zawsze pomagaja ilekroc potrzebuję pomocy i poproszę.[/QUOTE] Wow, suuuuuper :loveu:, dzięki [B]doris66, [/B]jestem Ci bardzo wdzięczna:loveu:
  16. Moli@, faktycznie, lepiej zbierać "pokątnie", po znajomych ;). Wysłałam mnóstwo zaproszeń na fb, na dogo, na bazarek - mam nadzieję, że chociaż kilka osób pomoże...
  17. Fajny pomysł :). Jeśli masz ochotę, to jestem BARDZO ZA :)
  18. [quote name='Moli@']Mam pewien pomysł......;)[/QUOTE] Dawaj, dawaj :cool3:, nie trzymaj w tajemnicy ;).
  19. Chciałbym się zorientować czym różnią się te dwie metody, jeśli idzie o rozpoznanie choroby zwyrodnieniowej. Jakie są wskazania do użycia wyizolowanych komórek macierzystych, a jakie do zastosowania metody IRAP?
  20. Aj tam, aj tam, panienka nie widziała potrzeby ;). Ale jako dama, musi dzielnie znosić takie zabiegi, jak to wygląda, dziewczyna z brudnymi uszami :) .
×
×
  • Create New...