[quote name='michelle04']Sorki za offa ale proszę o głosy na Krakvecie na lisiową ciotkę Giselle 4 -warto :)
[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=11331[/URL][/QUOTE]
to ciezko bedzie, bo dogo i miau wyselecjonowalo wspolnego kandydata
[quote name='Mysza2']Teraz Lisio jest w schronisku Azyl w Dzierżoniowie, a Dt ma zaklepany u Kikou w miejscowości Ubocze koło Gryfowa Śląskiego[/QUOTE]
a dziękuję. poczciwina ten Lisio