Jump to content
Dogomania

Kamila Proc

Members
  • Posts

    73725
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    338

Everything posted by Kamila Proc

  1. proponuje zglosic gisele w ankiecie dogomani w nastepnym miesiacu
  2. [quote name='Kociabanda2']cieszę się, że dzieciaki już bezpieczne :multi::multi:[/QUOTE] ja rowniez bardzo
  3. absolutnie nic nie rob - do momentu wielkich mrozow
  4. Tomcug - dzieki za awatar, od razu mi chlodniej
  5. [quote name='michelle04']Sorki za offa ale proszę o głosy na Krakvecie na lisiową ciotkę Giselle 4 -warto :) [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=11331[/URL][/QUOTE] to ciezko bedzie, bo dogo i miau wyselecjonowalo wspolnego kandydata
  6. [quote name='Mysza2']Teraz Lisio jest w schronisku Azyl w Dzierżoniowie, a Dt ma zaklepany u Kikou w miejscowości Ubocze koło Gryfowa Śląskiego[/QUOTE] a dziękuję. poczciwina ten Lisio
×
×
  • Create New...