[quote name='Szarotka']Ciotki przyjdzie do tego podhalana, stan jak Mirabelka:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202942-Bia%C5%82a-Podlaska-Podhalan-po-wypadku-b%C5%82aga-o-lito%C5%9B%C4%87[/url][/QUOTE]
oczywiscie wpadne
[quote name='Mysza2']to zapraszam na bazarek dla Lisia
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202630-ciuszki-ksi%C4%85zki-dla-Lisia-do-28.08.2011-godz-22-00?p=16346146#post16346146[/url]
proszę o pomoc w rozsyłaniu i podnoszeniu[/QUOTE]
oczywiscie wpadne