[quote name='enia']PROSZĘ GŁOSUJCIE NA PIPI, ZA CHWILE KONIEC , POTRZEBUJEMY JESZCZE PARĘ GŁOSÓW....
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203725-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-marzec!/page6[/URL][/QUOTE]
niestety, nie udalo sie. szkoda
[quote name='Atomowka']Ja też nie wiem jak to jest
A ktoś w ogóle wie jak Abiś się czuje?
Przy okazji zapraszam chociaż podnoście, może ogłoszenia labo banerek któraś zrobi
Sunia znaleziona wczoraj, małe gówienko 3 kilogramowe siedzi u mnie
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204169-3-kilogramowa-m%C5%82oda-sunia-domowe-DT-lub-wsparcie-finansowe-na-hotel-potrzebne[/url]![/QUOTE]
bede podnosic czemu nie