[quote name='funia']Argo ma broń na kleszcze obróżkę .śmiga ino gwizd po krzaczorach .Aha i obsikuje co się tylko da .Nie dawno oblał mi stół ,który sobie naszykowałam do domu .:mad:[/QUOTE]
musze tez sprobowac
[quote name='koosiek']Zapraszam do moich kolejnych podopiecznych... Hugo i Boss: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198051[/url][/QUOTE]
oczywiscie wpadne