-
Posts
1259 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Puma1984
-
Kajtus-moja pancia to Sylwia i mieszkam w Krakowie:)dziekuje
Puma1984 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
zrobilam bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/187071-Dla-Krzyzaka-do-15.06-spodnie-koszulka-bluzeczka-i-apaszka.?p=14827679#post14827679[/url] -
[quote name='_bubu_']z opisu wynika , że w dobrym miejscu byłaś. wczoraj w dzień też go nie było. Może przychodzi wieczorami.[/QUOTE] w tym tygodniu bylam 2 razy-nie widzialam. Wczoraj zgadalam sie z moja kierowniczka ona ta droga przejezdza 2 razy dziennie, ma mi dzwonic jak zobaczy. ostatnio mowi ze widziala jasnego psa jak siedzial kolo ulicy.
-
Cudka-jestem kochana ,mam dom ale nigdy nie zapomne waszej pomocy:)
Puma1984 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']i juz po sterylce troche wymiotowała ale jutro dostanie juz jesc i zastrzyk ....[/QUOTE] Przelalam 29 zl za bazarek. napisz w watku bazarku ze kasa doszla. Masz zapchana skrzynke -
bubu masz zapchana skrzynke. Bylam w tych lachowicach-znalazlam ten zajazd ( 2 lawki i stolik w lesie obok drogi), po psie ani sladu. wjechalam na to os zagródek jeden dom, pozniej cos co drogi nie przypomina-nie dalam rady tam wjechac bo mam za niskie auto. Pojechalam dalej-dojechalam do kukowa-zaczely sie domy-pytalam i nikt nie widzial zadnego psa blakajacego sie. na tym zajezdzie byla taka szopka drewniana mala z uchylonymi drzwiami... wysypalam tam sucha karme i 2 puchy zarcia.
-
Cudka-jestem kochana ,mam dom ale nigdy nie zapomne waszej pomocy:)
Puma1984 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/183926-Dla-cudki-25.04-do-20-00-spodnie-sweterki-s-m[/url] Zapraszam -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
Puma1984 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przelalam 21 zl z bazarku-jak wplata dojdzie to bardzo prosze o informacje na bazarku http://www.dogomania.pl/threads/181644-Blyszczyki-szminki-mega-zestaw-na-staruszka-z-wyrokiem-do-20-03-do-20-00 -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
Puma1984 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=4029[/url] prawie jak Champ.... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Puma1984 replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='PomocWilczurowi']Fibi, a pierwszy raz słyszę, by buty wysyłać listem poleconym. Zgodnie z zasadami Poczty list polecony może mieć tylko wagę do 1 kg oraz małe wymiary. A pudło z butami to tylko paczką. Zatem nie pisz, że buty wysłałaś za 7 zł. Sama koperta bąbelkowa na poczcie kosztuje 3-4 zł. A jak tusz do rzęs o wadze 8 ml się wysyła, to 4 zł trzeba zapłacić. Zatem już wysyłka + koperta 7 zł za 8 ml.[/QUOTE] mala rada-na poczcie koperta a4 kosztuje 3 zł, w jakiejkolwiek hurtowni papierniczej ta sama koperta albo i wieksza kosztuje 1 zł. Ja kupowalam ostatnio a3 i placilam 90 groszy. male rzeczy wysylam w starych kopertach bablekowych i wsadzam do nowej zwyklej a4. a list polecony-maxymalnie moze wazyc 2 kg, Ja wiem jak raza koszty wysylki, ale na prawde mozna je zminimaliozwac... ostatnio kupilam cos na bazarku za 20 zł. Koszt wysylki 16 zł!!! Odechcialo mi sie wszytskiego. A w rzeczywistosci koszt wysylki wyszedł 11zł... -
[quote name='Archi34']Czy ktoś mi może powiedzieć, jak doda zdjęcia do bazarku?[/QUOTE] ja dodaje na [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL] I wklejam jeden z linkow ktory zaznaczylam ponizej. pierwszy zaznaczony link-mala fotka, po kliknieciu na nia otwiera sie duza. ale bez klikania normalna fotka jako drugi zaznczony link. [URL="http://www.fotosik.pl"][URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=853e7c13cd842115][IMG]http://images41.fotosik.pl/266/853e7c13cd842115m.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
-
[quote name='Archi34']Czy ktoś mi może powiedzieć, jak doda zdjęcia do bazarku?[/QUOTE] ja dodaje na fotosik.pl i tam wybieram link albo miniaturka na forum(po kliknieciu otwiera sie duze zdjecie) albo link "zdjecie na forum"
-
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
Puma1984 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.dogomania.pl/threads/181644-Blyszczyki-szminki-mega-zestaw-na-staruszka-z-wyrokiem-do-20-03-do-20-00?p=14279063#post14279063 na szybko... jak sie dogadam z aparatem to cos zrobie jeszcze... -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
Puma1984 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie mam kabelka,,, bo kiedys pies mi pogryzl,,, ale cos sie wymysli... -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
Puma1984 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wzielam sie za bazarek,,,i nie zrobie:(:( cos mi sie stalo z czytnikiem kart i nie mam jak zgrac fotek z aparatu:( -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
Puma1984 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja obiecalam bazarek... ale chodze na nocki do pracy i sie nei wyrabiam ... Ciuchy na bazarek wlasnie wsadzilam do pralki... jak wyschan tyo zrobie... Ale widze ze na 1 miesiac macie wiec juz sie tak nie pali :) Jak tylko powstanie bazarek to dam znac. -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
Puma1984 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja sobie zaznacze... Cholercia dzisiaj wystawilam wszytsko co mialam na bazarek,, ale cos jeszcze wygrzebie i zrobie jutro bazarek. -
Nie chce podawac danych osobych, ale... w pazdzierniku wyslalam kums bluze, wrocila dzisiaj 3 x awizowana,,, i nie wiem kto to. Weronika P ze szczecina,,,wiecie kto to?
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Puma1984 replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
a jaj mam inne pytanie. powiedzmy ze: kupilam cos na bazarku, pisalo ze koszt wysylki zgodny z cennikiem PP, pozniej okazuje sie ze koszt wysylki jest wyzszy o 7 zł!!! To duzo jezeli kupilam rzecz za 20zł. a wysylka wyszla 17zł. pisalam do tej osoby ale ona twierdzila ze zawsze doplaca do wysylek i ze znowu nie ma zamiaru doplacac, i napisala ze jak wyjdzie mniej to roznice zwroci... minelo ponad 2 tyg, roznicy nie zwrocila. dla kogos moze sie wydawac to smieszne ale dla mnie np 7 zł to duzo, tym bardziej ze liczylam sie z tym ze koszt wysylki bedzie mniejszy. Mam byc nachalna i sie przypominac o ten zwrot? i jeszcze spytalam o rozliczenie bazarku-to dostalam info ze rozliczenie jest na bazarku czyli xxxkupil za 10 zl, yyy za 5 zł itd... na watku psa nie ma zadnego rozliczenia, a pies jest na dt u osoby ktora robila bazarek,,, a moze jakis mod sie temu przyjrzy? -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
Puma1984 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
zrobilam przelew na kwote 36 zł z bazarku. Jak dojda pieniazki to bardzo prosze o informacje na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/177893-DZISIAJ-KONIEC-Ciuchy-na-UciechA-w-i-dla-Champa-do-konca-stycznia/page7[/url]