-
Posts
2269 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bullila.nl
-
Udalo mi sie wstawic link:p Po tych zmianach dogo juz nie to samo:diabloti: Ricardo piekny ale jakis taki powazny:evil_lol:
-
[URL="http://img215.imageshack.us/img215/4817/dsc01434m.jpg"]http://img215.imageshack.us/img215/4817/dsc01434m.jpg[/URL]
-
no jutro juz bylo:eviltong: zeby nie bylo ze za rok wstawisz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Bullila.nl replied to Vectra's topic in Foto Blogi
No to mialas spanko:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No to wieelkiego kaca zycze po kinderbalu:diabloti: A demodexu szczerze wspolczuje:-( walka z tytm okrutna:shake: no ale nic moze w nowym roku pojdzie lepiej:multi::multi::multi: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Bullila.nl replied to Vectra's topic in Foto Blogi
a co dzis porabiasz?:cool3::diabloti: Ja mam dzis 8 osobowa impreze u mnie:razz: -
:BIG:Wszystkiego najlepszego w 2010!! Lila i Bullerbyczki:drink1::hand:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Bullila.nl replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:BIG:Wszystkiego najlepszego w 2010!! Lila i Bullerbyczki:drink1::hand: -
:BIG:Wszystkiego najlepszego w 2010!! Lila i Bullerbyczki:drink1::hand:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Bullila.nl replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:BIG:Wszystkiego najlepszego w 2010!! Lila i Bullerbyczki:drink1::hand:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:BIG:Wszystkiego najlepszego w 2010!! Lila i Bullerbyczki:drink1::hand:
-
No....balwanica:evil_lol: a co do rozwalania balwanicy to Vesper ja podkopala ale Natascha posklejala i stalo to az do ocieplenia z tym ze mialo zolte boczki caly czas od Bullitka:diabloti: U nas aktualnie wiosna:multi: Dzieki za zyczenia:loveu: zyczymy Wszystkim powodzenia w 2010:beerchug::BIG::drink1: i niezbyt wielkiego kaca jutro:cool3:!
-
i Balwany 3 ;-) [URL="[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/241/035b81148c913391.jpg[/IMG][/URL]"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/241/035b81148c913391.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
U nas byli walczacy ze sniegiem :-] [URL="[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/238/8992d99bb1510594.jpg[/IMG][/URL]"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/238/8992d99bb1510594.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
[url]http://i067.radikal.ru/0912/a4/db55dab90e6c.jpg[/url] Pieknie sie ustawil a raczej wylozyl na show:evil_lol::evil_lol::evil_lol:- a tak na powaznie to spowaznial Nazar:p(z wygladu:diabloti:) Rudolfisia urocza jak zwykle:loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Bullila.nl replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']No ew robi dzieci Egonowi :diabloti: Franciszka też próbowała puknąć , ale jak on jej puknął w ten rudy , pusty łeb .. to dala mu spokój ... Holandia to wolny kraj i dziwny ....[/QUOTE] zboczony kraj:diabloti: a Amsterdam to miejsce o ktorym Bog juz dawno zapomnial:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[URL="[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/152/718c4969e0da71dc.jpg[/IMG][/URL]"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/152/718c4969e0da71dc.jpg[/IMG][/URL][/URL] :diabloti:
-
[quote name='Martens'] Tak w ogóle to ja pierwszy raz u Was, piękne staffiory, główki cudowne faktycznie, a pan ma piękny czarniutki kolorek, rzadkość ;) Chyba poproszę o przepis na tort :)[/QUOTE] Witaj:multi: No Bullit faktycznie czarny jak smola:evil_lol: akurat kolor ma po ojcu:p a przepis naprawde prosty ;Pol kostki rosolowej 2 marchewki 3 nogi z krolika i kwaleczek swinskiej nogi (coby sie galaretka zrobila) Wszystko to gotuj na wolnym ogniu w b.malej ilosci wody do momentu az mieso zacznie sie rozwalac.Obierz, pokroj marchewke poukladaj ciasno w naczyniu zalej wywarem tylko do przykrycia miesa.Wloz na noc do lodowki (,3 godziny przed podaniem ja wyjmuje zeby nie bylo za zimne)Zbierz tluszcz z wierzchu ,pacnij na tace:diabloti: i gotowe [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Sto lat sto lat :multi::multi::multi::loveu: smaczne chyba było ;)[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://img195.imageshack.us/img195/5308/32295264.jpg[/url][/QUOTE] No wcinaly wcinaly:cool3:
-
No wlasnie w hollandi tez byl zakaz a i tak strzelali:angryy: akurat goowniarze maja w doopie zakazy:cool3:
-
w hollandi bylo to samo ze szczeniakmi i petardami:mad: tutaj narazie nie slychac:multi:Po za tym tutaj moje burki nie musza wychodzic poza posesje:multi:
-
Baileys & Honey - stafficzy Dream Team :P i Perełka [*]
Bullila.nl replied to Martens's topic in Galeria
[url]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/IMG_3757.jpg[/url] jest tak slodki ze az przeslodzony:loveu::diabloti: a oczyska ma piekne:p -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Bullila.nl replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Biedna Marysia:-(.....widzisz tak to jest ...u mnie Bullit taki wrazliwy:roll: Mam nadzieje ze operacja nie bedzie konieczna:p -
Dziekujemy za zyczenia :p a nas zima:crazyeye: [URL="[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/235/0208d1b1ecf1f36a.jpg[/IMG][/URL]"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/235/0208d1b1ecf1f36a.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
[quote name='Canaveral-staff']o tak dziewczyny potrafią dac koncert ,a po stole to chyba każdy staffik chodzi - a tak dobrze wychowane[/QUOTE] moje tez daja koncerty:diabloti: i tez mam dobrze wychowane:evil_lol: a Vesper to jak wlezie na stol i kaze jej zejsc to jeszcze otrzymuje beszczelne spojzenie ze ...oco ci chodzi?:evil_lol: [url]http://img692.imageshack.us/img692/6895/sdc10855.jpg[/url] sliczna dzidzia z niej:loveu: