-
Posts
2269 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bullila.nl
-
[quote name='Tengusia']peruka dla Bullitka :roflt: [URL]http://images36.fotosik.pl/113/d5ed3fbac1f6c8d4.jpg[/URL][/QUOTE] nooo:evil_lol: [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/226/fee50928b0cf731e.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/223/55f01c723028d5ed.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/139/be2e6120318f11e7.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/223/edf375d39af03ea8.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/226/9cc22a16af7db76c.jpg[/IMG][/URL]
-
Ukradly swinie mopa:eviltong:.... [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/226/6f224e44c85f2e28.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/139/e48ee0dcc9ca41d5.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/226/02791764a2158540.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/113/d5ed3fbac1f6c8d4.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/81/c78ef134718eb05d.jpg[/IMG][/URL]
-
Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna
Bullila.nl replied to Talia's topic in Galeria
[quote name='Talia']Dziękuje za wizytę:loveu: Nie lubisz czosnku?:eviltong:[/QUOTE] nie znosze czosnku:cooldevi: -
[quote name='dzasta']Tak dokładnie ! Witaj Lila!!! Poznałyśmy się dwa lata temu na wystawie w Wawie ja byłam z Justynką Carbonarą :D Witaj u Nas :cool3:[/QUOTE] tak,tak....:loveu: [quote name='dzasta']Berta jest zawsze na pierwszym planie jak to kobita i jest biała a Czesiu stoi skulony bo nie lubi pozować ale generalnie Berta jest mniejsza o około 2-3 cm od Cześka ale jest szersza w klacie i ma już chyba większą głowę :evil_lol: Jak na tym zdjęciu się wyprostował widać że jest wyższy ale jeszcze do końca głowy nie podniósł :D [URL]http://images6.fotosik.pl/563/faac5f0f5a72efc3.jpg[/URL][/QUOTE] moja sucz bedzie miala chyba zawsze mniejszy leb od samczyka mojego:diabloti: [quote name='Vectra']kłamczysz :eviltong: :evil_lol:[/QUOTE] a Ty to nie?:eviltong: Witaski:multi:
-
[quote name='agnethka']ale z Franka duży już facet :crazyeye:[/QUOTE] noo....:diabloti: [quote name='Talia']Oczywiście, że mamy galerie;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f553/moja-drzaca-galeretka-w-czekoladzie-kudlata-dama-tina-116034/[/URL][/QUOTE] bylam wampirzyco:eviltong: A ja padam na pysk....spalam wczoraj w nocy godzine...a dzis razem z Tz zawizlismy moja mame z mezem w wymarzone miejsce jej zycia:cool3:...wszyscy juz spia...tylko ja dzielna:diabloti:
-
Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna
Bullila.nl replied to Talia's topic in Galeria
[quote name='Bjuta']Talio, musisz grzecznie leżeć w łóżeczku, jeść czosnek i pić herbatę z malinami![/QUOTE] a fee!!! z tym czosnkiem:shake: [quote name='Talia']No co Ty! Ja wampirzyca nie mogę! [/QUOTE] No tak:diabloti: [url]http://images27.fotosik.pl/175/4157fab688558805.jpg[/url] normalnie bowska a uchole miodzio:diabloti: -
[quote name='Talia']Bo pies jest kochany przez całe życie, a dzieci...jak sa małe to takie słodkie, że chce sie zjeść, a jak podrosną to się żałuje, że się nie zjadło:evil_lol: [SIZE=1]Wiem po sobie..[/SIZE]:oops:[/QUOTE] dobre:evil_lol: masz gdzies swoja galerie?:cool3: lub pieska:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]poprosze pasztecika [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]widziałam piesy :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ale Franek urósł :crazyeye::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] rosnie i rozrabia:diabloti: [quote name='Tengusia']Franek :hmmmm:[/QUOTE] moj chrzesniak .....ktorego pomagalam rodzic sa jego foty tu gdzies jak byl jeszcze swiezutki:diabloti:....po 02.08.08 ;)
-
[quote name='Talia']Jakie prosiaczki:loveu: Dziecko tez śliczne, ale ... ja wolę psy:loveu::loveu:[/QUOTE] ja tez ,ja tez:multi::multi::diabloti: [quote name='Tengusia']ale sliczne szeleczki ma Vesperka :loveu:[/QUOTE] juz stare......ale jej ladnie we wszystkim:loveu:
-
[URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/219/3643cb7fac8d0743.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/224/23612e334bd1fccd.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/220/15e47d5f27b3bd96.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/136/36e52a705e2171a1.jpg[/IMG][/URL] i na koniec najwiekszy Bullterrier:cool3:....moj chrzesniak Franek [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/220/336eb334cac8a340.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='agnethka']eee... tu jak zwykle nie ma fot :roll:[/QUOTE] taa ,ale wlasnie cyklam kilka.....:cool3: [quote name='Tengusia']ty doczytaj tam ona poszla NA pasztet a nie ZA pasztet :evilbat:[/QUOTE] [quote name='Talia']A no tak:lol::oops: Ale to jeszcze gorzej!:evil_lol:[/QUOTE] No dobra....wariatki:loveu: Bylismy w lasku na grzybkach a fotki cyklam po powrocie,bo mnie sie aparata nie chcialo nosic:diabloti: [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/223/e6b1f38043cf76a6.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/224/4e5f8b55f1b06ec3.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/223/8788784fad93a885.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/136/f4fdbf1d45d59dec.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/219/437cb1c917a177c3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Tengusia']grzybki sliczniaste teraz dawaj focie psiaczkof :grins:[/QUOTE] [quote name='Talia']Pewnie nie chciało sie po lesie chodzić i psy na targu za grzyby wymieniła:evil_lol::eviltong: I teraz nie ma psich fotek:cool3:[/QUOTE] [quote name='Tengusia']nie ladnie nie ladnie [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-460.gif[/IMG][/QUOTE] [quote name='Talia']Akurat 2 tacki grzybów -> 1 za psa:diabloti:[/QUOTE] [quote name='Tengusia']nie pozostaje nic innego jak wprosic sie na pierogi z grzybami :loveu:[/QUOTE] [quote name='Talia']No w sumie co innego pozostaje? Albo się ma jedzenie, albo sie karmi darmozjady:lol:[/QUOTE] chhahhahhahhha.....no prawie zgadlyscie:evil_lol:....starszy poszedl za grzyby a mlodsza na pasztet z grzybami:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Talia -witaj:p
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Bullila.nl replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://img2.vpx.pl/up/20091105/3012046.jpg[/url] tez mialam kiedys takie tez:multi::multi::multi: tylko troche ciemniejsze:evil_lol: Mnie tez takie fotki mojego ''kruszynka'':diabloti: porawiaja humor:cool3: -
[quote name='Alicja']:loveu::loveu::loveu: [URL]http://images45.fotosik.pl/214/4ba70e0a812a6787.jpg[/URL][/QUOTE] :p:p:p Oto zdobycz z naszego lasku... [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/223/15b387a2c669c489.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/219/253e7f1a7c2c44a5.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/77/ce52e96d4838b6c5.jpg[/IMG][/URL]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Bullila.nl replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://img2.vpx.pl/up/20091102/210_11.jpg[/url] no cudna modelka:loveu: Czesc:diabloti: -
No prosze Ozzy ,Faza same gwiazdy:multi::multi::multi: Doberek:diabloti:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Bullila.nl replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']tak gdzie kasa , tam nie ma uczuć :diabloti:[/QUOTE] jasne:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no to już widze jak Franio jedzie swoje dziecka bawić :evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] jasne:diabloti: -
[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=red]Ozzy ma narośl wewnątrz fafla ...taka brzydką , na wsteczu jest link do foty ... cza ciachnąć [/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] aa.....dobrze ze nie jajeczka:diabloti: Doberek:p
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Bullila.nl replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ani to moja synowa , ani nie będe babcią ... Babcia i dziadek mieszkają z Szymi :diabloti: Franciszek nie jest moim dzieckiem , ja tylko sprawuje nad nim piecze ... ma oboje rodziców i żone w jednym domu .... sam został wygnany :evil_lol: by zrobić karierę szołmeńską :diabloti:[/QUOTE] hahhhahahhaaa....no tak tylko kariera :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zadnych uczuc:diabloti: -
[url]http://images6.fotosik.pl/558/a331bc42f587024amed.jpg[/url] ale chlopak ma ochrone:diabloti: do tego wygodna:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Bullila.nl replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ale synowa ma brzusio:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....bedzie tych wnukow:diabloti:!!! -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Bullila.nl replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[url]http://img266.imageshack.us/img266/4582/dscf6244.jpg[/url] ten ryjek jak najbardziej do calowania:loveu: Fryzurka tez fajna:cool3: -
Hej Allutka:multi: To ciach ciach znaczy jajka ciach?:razz:
- 78403 replies